Wariant zlotu majowego "Rally Puchar Legnica 2004" ;-)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Proponuję następujący wariant majóweczki:

30 kwietnia, godzina 18:00
spotkanie wieczorne na lotnisku i wyścigi 400m (pod kierownictwem osób które się tego podejmą)


1 maja (sobota):
godzina 11:00
spotkanie na parkingu mercus RTV/AGD

godzina 12:30
przejazd kolumną na miejsce próby sprawnościowej

godzina 13:00 do oporu
rozpoczęcie jazdy sportowej
konsumpcja artykułów spożywczych

myślę, że jako nagrodę możnaby jakiś tani wazon z grawerką ufundować. rozejrze sie za tym i przedstawie ceny.

proponuję 30.04 i 01.05 bo jescze w tym czasie ludzie chyba nie zdążą powyjeżdżać na jakieś tam urlopiki.
trzeba by sie kiedyś wybrać z grabiami i łopatami i troche przygotować plac... Ja się piszę na to. Czy Grzechu, Stein i imEL pomogą? Trzeba by nieco podrównać, poodmiatać kamienie itp
  
 
Chetnie zajme sie organizacja 400m 30 kwietnia
  
 
no garsut sie zajmie organizacja na 400, ja moze z kim sie zajac placem.

co do terminu to jest dlamnie w 100% najlepszy z tego powodu ze jeszcze przed matura to sie pozadnie zrelaksuje
  
 
Stein, bede potrzebowal od ciebie slupki pozyczyc, zeby wyznaczyc te 400m.
  
 
30.04 i 1.05 to może nienajlepszy pomysł bo 2.05 w Oleśnicy jest bardzo duży zlot ze próbą sprawnościową, wyścigami itp. i było by dobrze jakbyście przełożyli ten zlot np. o tydzień wcześniej lub później
  
 
To moze zrobimy wyjazd duzej grupy z Legnicy do Olesnicy ?
Tylko nie wiem czy dam rade wrocic z Warszawy, bo 1 maja chce pojechac do modlina .
  
 
Cytat:
2004-04-06 13:27:19, Garsut pisze:
To moze zrobimy wyjazd duzej grupy z Legnicy do Olesnicy ?
Tylko nie wiem czy dam rade wrocic z Warszawy, bo 1 maja chce pojechac do modlina .



sam sie przełóż! my mamy spoty w każdą pierwsza niedziele miesiącz... i tak już przesuneliśmy o dzień do tyłu zeby było wygodniej dla ludzi... z doświadczenia wiem, ze w terminach długich weekendów w legnicy nie trzeba organizowac spotów, zwłaśzcza w drugi dzień, bo polowa ludzi wyjezdza na zieloną trawke. 30/01 zostaje!
  
 
owiem tak, prosze nie pisac w tym watku na inne tematy nisz zwiazany z tymi 2 dniami, po 2 temrin zostaje z przyczyn takich ze niektore osoby niebede mogly jechac do olesnicy bo zadaleko, po 3 kto chce to pojedzie do olesnicy kto donas to przyjedzie donas

wracajc do tematu garsut my pogadamy na GG pomoge ci z tym 400 metrow oczywiscie jak chesz, i rozmawialem juz z hatorem i tez pomoge przy prubie sprawnosciowej,

co do szegulow to moze ja, imeil, grzechu,hator i garsut spotkami sie gdzies w tygodniu i obgadamy co i jak dokladnie??
  
 
Cofam to co powiedzialem, nie bijcie
Oki 30go razem ze Steinem robimy 400m, nastepnego dnia rally, jak bedzie trzeba to pomoge wam zamiatac ten plac. A co do spotkania, to jak najbardziej, ja jutro bede juz w Legnicy bo mam tydzien wolnego, wiec jak cos dajcie sms'a
  
 
oki wiem ze ty w L-ca niemasz neta to jak cos to z toba sie skontaktujemy telefonicznie, pozatym ja proponuje sie spotkac czwartek lub w piatek ten co wy na to ???

garsut masz mozliwosc zalatwienia tasmy ??? kilometr
  
 
No pomysł w zasadzie słuszny - zobaczymy jak bedzie z wykonaniem.

Dobrze ze nie tylko ja chce posprzatac plac - pare osób wystarczy.

W zasadzie popieram inicjatywę...
  
 
...w gruncie rzeczy to uważam, że jesteś fajny...
  
 
Cytat:
2004-04-06 14:04:26, SteiN pisze:
oki wiem ze ty w L-ca niemasz neta to jak cos to z toba sie skontaktujemy telefonicznie, pozatym ja proponuje sie spotkac czwartek lub w piatek ten co wy na to ???

garsut masz mozliwosc zalatwienia tasmy ??? kilometr



Stein ja mam w domu taką taśmę biało czerwoną, co prawda nie kilometr ale sporo W razie czego oddam w dobre ręce na zlot
  
 
Przyda sie
  
 
No my tysz mozemy pomoc...ino jakos musimy sie zgadac bo z wrocka cza by przyjechac..... sie piszemy i na to wasze 400 m i na "nasze" probe tysz...

Szkoda ze w Matizie zalozylem dzisiaj 165/65.....ledwo wlajzly - mam 5 cm w dol spuszczonego - pokazalo by sie troszke co toto potrafi - Ibiza w dupcie by dostala na przyklad i Fiacik tysz i coniektore inne autka tysz...np. zaczynajace sie na literke "P" ...a tak dupa panie pazdzioch...dupa

Ale pomoc oferuje - za Petera takze recze




[ wiadomość edytowana przez: PTteam dnia 2004-04-07 00:28:29 ]
  
 
A co do tego zlotu to szykujemy szerszą formę rywalizacji .Sądze, że Garsut może się włączyć w naszą inicjatywe i z wyscigami 400 m zrobic podobnie.

Szczegóły podamy wkrótce.
  
 
zadam takie pytanie...
ma ktos moze jakies pacholy na zbyciu..?? bo niestety te co my mamy to jest troszku za malo
  
 
Jednak musze cofnoc, to co powiedzialem, jestem swiezo po rozmowie z doktorkiem na temat mojego nieszczesnego kola z fizy i nicccccccccciiiiiiiiiiiiiiiiii kurwa, musze byc na tym kolokwium, nie zlinczujcie mnie ale czasem tak to jest.Nie zrobie tego spotu ale mysle ze Stein sobie spokojnie poradzi.
pozdrawiam
  
 
chce przypomniec i porposic ze te osoby ktore maja tasme w domq, zeby zabraly na zlot bo napewno sie przyda.

Pozdrawiam
  
 
Stein mi Imel powiedział, że będzie wcześniej potrzebna ta taśma (?)