Spoiler

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie gdzie w W-wie można kupić spoiler na tył ze stopem po rozsądnej cenie w kolorze białym najlepiej
  
 
Pewnie w paru miejscach. Sprobowal bym na Zeraniu, powinny byc, caly czas lezy tez na Kotsisa oryginal.
  
 
ale na kotsisa jest chyba bez stopu...a na żeraniu to gdzie dokładnie
  
 
Jac na giełdzie na żeraniu są po ok 130 zeta białe ze stopem
  
 
a w którym miejscu jest ta giełda i w jakie dni ? bo jeszcze tam nie byłem
  
 
Cytat:
2004-04-06 18:28:33, Jac pisze:
ale na kotsisa jest chyba bez stopu...a na żeraniu to gdzie dokładnie



Zgadza sie, jest bez stopu, ale z miejscem na stop, ktory sprzedawany jest oddzielnie za chyba cos okolo 50zl.
  
 
Według mnie to Esperak tył ma zaprojektowany wzorowo i wszelkie spojlery tylko go psują (to oczywiscie kwestia gustu).
Niestety przód nie jest juz rewelacyjny - jest przecietny, choć nietypowy co można uznac za plus.
  
 
Racja! - mężczyżni zazwyczaj najbardziej lubią od tyłu. Pparkować a my - podziwiać nasze fury.

Przód faktycznie czasmi sprawia wrażenie jakby był niedokończony.

Pozdr.,
Wrolo
  
 
Ja sie ostatnio coraz powazniej zastanawiam nad sciagnieciem mojego spoilerka. Glownym powodem jest jego powierzchnia podobna do falujacej wody... niestety dalem sie zrobic i mi gowno wcisneli Teraz tak sobie ogladam rozne spoilery na Esperakach to faktycznie duzo z nich nie pasuje do naszych potworow. Zastanawiam sie nad oryginalnym z DU... Zobaczymy, na razie jezdze ze starym
  
 
A ja długo szukałem ładnego, prostego spoilerka wykonenego z ABSu, gdyż niestety wszystko co spotkałem "na mieście" było tragicznie wykonane

W rezultacie, przypadkiem znalazłem w lakierni (leżący, zapomniany w magazynie) oryginalny spoiler do Espero, właśnie z ABSu wyprodukowany przez Oricari.

Dodatkowo więc go sobie przygotowałem, położyłem odpowiedni lakier z podkładem specjalnie pod tworzywa, w tym pod ABS i teraz jestem bardzo zadowolony.

Co ciekawe, spoiler ma światło stopu wyprodukowane przez firmę Hella, więc nie powinienem mieć problemów z (np.) przepalającymi się diodami. Dodam, że światełka Helli, były w przypadku tegoż modelu spoilerka dodawane seryjnie.
  
 
Panowie ponawiam pytanie w którym miejscu jest giełda na Zeraniu i w jakie dni ?
  
 
w niedziele nad kanalkiem zeranskim - trzeba jechac modlinska i skrecic pod wiaduktem nad zegrze - i juz napewno trafisz
  
 
o.k. dzięki skręt rozumiem koło oszołoma ?
  
 
Nie bardzo, jezeli jedziesz od strony PRAGI to za oszolomem, latwo znajdziesz bo to jest pod wiaduktem, czyli nie wiezdzasz na wiadukt, tylko skrecasz w ul. PŁOCHOCIŃSKĄ
  
 
sprawdzę na mapce, a ta giełda mieści sie przy konkretnej ulicy ? i tylko w niedziele ?
  
 
Czy ktos z klubowiczow odbieral dzisaij spoiler z Kotsisa?
  
 
fajny byl o spojler oczywiscie pytam
  
 
Cytat:
2004-04-14 21:30:44, A-M pisze:
fajny byl o spojler oczywiscie pytam



No wlasnie calkiem fajny