Czy ktos ma robił przyciemnianie szyb

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy ktos ma robił przyciemnianie szyb w Pony 1500 4drzwi. Pomocy, bo nie wiem czy odac do zrobienia czy samemu robic czy ta folia z Alegro jest dobra !!! Jak cos to prosze dac linki gdzie co mozna kupic. Zna ktos w Lodzi gdzie mozna kupic czesci uzywane do Ponego ?
 
 
ja robilem sam szyby w ponym 4 drzwiowym. ale wyciagalem szyby.
  
 
ja przyciemniałem tył cały na maxa ale nie sam tylko w firmie i skasowali 450 plln (3 lata temu) gdyż tylną szybę się wyciąga i drożej wychodzi
  
 
Jeżeli chodzi o mnie to ja bym jednak dał to do zrobienia komuś kto sie na tym dobrze zna. Bo jak widze golfiarzy którzy zamazują znaczkiem Love Parade miejsce gdzie im sie zaczeła pajęczyna robić to mnie skręca.

Speed to cie orżneli i to zdrowo bo ja za taki sam zestaw dalem 320 zł.
  
 
może nie tyle orżneli gdyż w była to jedyna firma w okolicy (w tamtym okresie) która miał homologacje wklejane, a że był to okres gdzie bardzo u nas za to ścigali więc chłopaki zrobiły złoty interes; terz jest taniej ale jest też i więcej fimr tego typu u nas
  
 
ok ale chodzi mi o to aby kupic na Allegro te foli po 25 zł czy jest to oplacalne i jak to sie ma poniej w eksploatacji
 
 
Jeżeli masz smykłake do takich rzeczy albo kogoś kto ci pomoże to zrobic za "browca" to możesz spróbować. Aczkolwiek nie wiem jaki to jest producent tych folii. Poza tym jeżeli firma zakłada ci folie daje ci gwarancje i to w różnej rozpieości czasu (spotkałem sie z 3 - 7 lat), a tu jaką masz gwarancję? Tylko pewnie na folie nie na wykonanie.

Dobrze że chociaż atest dorzucili

Ja mam folie SunGuard i jestem bardzo zadowolony poza tym fakt zapłaciłem troche kasy za to ale nic sie z tym nie dzije. Cała zima z włączonym ogrzewaniem tylnej szyby i nic sie nie zaczeło złego pokazywać.

Skoro chcesz tak bardzo zaoszczędzic na zakładaniu folii to chociaż przejedź się do firm i zapytaj czy sprzedają folię i za ile. Masz wtedy przynajmniej pewność że kupujesz dobry towar.
  
 
Ja dawno temu ciemnilem z kumplem mojego poniaka.To byly poczatki kiedy dopiero zaczela wchodzic moda na ciemne szybki.Zawziolem sie i zaczalem kleic,sprawa byla prosta bo powyjmowalem szybki z auta(raptem dwie srubki na okno) i zrobilem sobie w domku,gorzej bylo z tylnia bo jej juz nie wyjmiesz,a dostepu za ciekawego to tam nie ma,dlatego tylnia mialem dzielona na dwie czesci linia lecaca po pasku ogrzewania tylnej szyby.Na cale auto poszly dwa arkusze folii ale efekt byl udany,bo wyszlo naprawde ladnie.Kumple proponowali mi zebym poprzyciemnial im szybki za kase,ale juz mi sie nie chcialo (kwestia cierpliwosci),pomoglem jeszcze tylko bratu okleic seicento (nic latwiejszego-latwy dostep i male powierzchnie) i na tym sie skonczylo.Nawet teraz po kraksie auto oddalem do firmy,bo jak to mowia ,,do trzech razy sztuka" a jak dwa razy wyszlo to mozna sie domyslic co za trzecim moze byc
Aha, jezeli chodzi o folie to z reguly jest tak ze tansze szybciej sie rysuja, a wiadomo ze przy naklejaniu mozesz ja juz galancie porysowac,warto miec tez opalarke
  
 
ja tylko sie boje o szybe tylmi a aby nie bylo lipy boko to mysle ze sobie sam zrobie Tylko jeszcze nie wiem jak folie POmocy czarna na maxa czy jasno czarna !! POmocy jakie folie i czy jest i jak jest ztylnia szyba
 
 
Dobierz sobie kolor folii pod kolor auta. Np ja mam zielone przyciemnienie. Tył to 95%, tylne boczne 80% a przód to fabtyczne 30% i wygląda naprawde dobrze (zobaczsobie fotki w profilu). Mnie sie wydaje że nie jeździsz dostawczakiem żeby na węgiel wszystko robić
  
 
Zrob JEDNOLITA (czyli przod i tyl ten sam) najlepiej na okolo 55-60-65-70% przejrzystosci. Wybor nalezy do ciebie.