Witam jaka instalacja LPG gdzie w lodzi do POnego 1,5Gażnik

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
WITAM

Jestem z Łodzi i chce załozyc instalke LPG do swojego Ponego 1,5 Gaznik ,jak najlepiej i za ile i gdzie w lodzi załozyc . Pomocy !!!! Czy trzeba autko specjanie przygotowac do istlki LPG !! ma 147 tys KM
Pomocy!!
 
 
taki przebieg (o ile prawdziwy) to na ponego nic swobodnie mozesz zagazowac hultaja. Gdzie ci nie powiem niestety bo nie jestem w lodzi aha ja na twoim miejscu bral bym najprostrza instalke wg zasady im cos jest prostsze w budowie tym mniej jest pozniej problemow

pozdr
  
 
przebieg prawdziwy kupiony od pierwszego wlasciclea a dokldnie od sasiada siliczek jest jak nowy oleju nie bierze nic mu nie leci rozrzad wyminiony !! chodzi jak buza ale duzo pali po miescie
 
 
Cytat:
2004-04-07 22:51:21, grunfisch pisze:
przebieg prawdziwy kupiony od pierwszego wlasciclea a dokldnie od sasiada siliczek jest jak nowy oleju nie bierze nic mu nie leci rozrzad wyminiony !! chodzi jak buza ale duzo pali po miescie



Napewno ktos z lodzi lub okolic podpowie a wlasciwie poleci jakis warsztat

co do kosztow to wiem cos o tym ostatnio z pwoodu braku ogrzewania w poldku musialem jezdzic prawie przez miecha tico. Niby to silniczek 800ccm niby to malo pali a jednak poldkiem na lpg taniej wychodzi moze nei duzo ale taniej takze ja polecam jak najszybciej zalozyc lpg.

Osobiscie polecam instalke Landi-Renzo

pozdr
  
 
Witaj..

Ja polece C warsztat na 1 Maja... www.nagaz.pl
  
 
A ja moge polecic stare sprawdzone LOVATO. Instalacja calkowicie bezproblemowa (jezeli porzadnie zamontowana) i dajaca mozliwosc odpalania nawet na lekim mrozie I jeszcze jedno jako ze firma LOVATO jest u nas b. popularna nie bedziesz mial problemu z czesciami (filtry, membramy do parownika itp ...) Sam mam ta instalke juz 3 rok wlsnie w poldim i jest OK.


[ wiadomość edytowana przez: siedle dnia 2004-04-10 19:48:57 ]
  
 
Siemanko ja mam instaslke lovato w poniaczu i odpalalem nawet przy wiekszych mrozach na gazie i spoko. instalka do ponego godna polecenia