Gdzie zamontowac wlew gazu w Ponym

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam ma pytnko gdzie zalozyc mozna sobie wlew gazu do Ponego Sedan !!! czekam na propozycje Czy dalo by rade przy wlewie paliwa w klapce
 
 
Proponuje zamontowac wlew gazu w klapce wlewu paliwa.Da sie to zrobic,tylko ze przy kazdym tankowaniu LPG trzeba wkrecic w gniazdo przejsciowke,ktora dostaniesz przy zalozeniu gazu z takim wlewem,ale to zaden problem.Ja sie troche zgapilem i mam wlew w zderzaku z lewej strony i teraz choc nie narzekam to zaluje troche, bo opcja ze schowanym wlewem gazu to dobry pomysl
  
 
Ja niestety tez mam wlew w zderzaku po lewej stronie, i mam pytanko czy jezeli bym chcial zdemontowac tylni zderzak czy mozna odkrecic ten wlew gazu??
  
 
ja mam zamontowany wlew w zderzaku po lewej stronie ale od spodu
sam tak chcialem a kolesie fajnie to zrobili
patrzac na auto nikt nie powie ze mam lpg
jedyny minus to ze za kazdym razem koles na stacji pyta sie gdzie lejemy ?
polecam takie miejsce wlewu
  
 
Do Dawciol: jase ze da sie odkrecic ten wlew,a nawet trzeba bo w przeciwny mrazie nie zdejmiesz zderzaka.Przed zdejmowaniem musisz zakrecic zaworek w butli i wtedy bezpiecznie mozesz odkrecac najpierw te srubki w srodku wlewu a potem sam wlew od przewodu do butli
  
 
Intruz wielkie dzieki
  
 
Ja niestety również mam wlew LPG w zerzaku z lewej strony. To chyba najczęściej spotykane miejsce w hyundaiu pony. Zastanawiałem się jednak nad przeniesieniem go gdzie indziej.
  
 
Ja co prawda nei mam hultaja ale mialem kiedys wlew w zderzaku a teraz mam pod klapka i musze powiedziec ze drugi raz nie dal bym sobie na zderzaku zrobic

pozdr