Czy można założyć wtrysk do 125p ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chcialem sie dowiedziec czy mozna zalozyc wtrysko do Fiaciora np. taki jak jest w Polderze caro GLi.I ile moze kosztowac caly nowy uklad wtryskowy???odpiszcie.
  
 
Pewnie można tylko po co?Musisz założyć komputer i inne ustrojstwa a jak coś się zepsuje to tylko płakać,bulisz kopę kasy Osobiście wolałbym gażnik,przynajmniej sam mogłbym sobie naprawić
  
 
Witam
Dokładnie wtrysk to duzo pieprzenia jak coś padnie. I ma mniejsze osiągi niz gaznik (jednopunkt)
Niema to jak gaznik


[ wiadomość edytowana przez: BIAŁY dnia 2005-03-12 11:02:11 ]
  
 
A ja jestem z wtrysku zadowolony , bo nie musze ustawiać gaźnika , zapłonu i jest bardzo wygodny w przeżucaniu benzyna-gaz
  
 
Sam mam Poldka 1.6 GLI (abimex) i uważam że wtrysk w tym silniku rewelacyjnie to nie pracuje.U mnie Wszystkie elementy układu wtryskowego są sprawne (trzymają się danych technicznych) a i tak nieraz mam problemy z odpaleniem w zime, żadko bo żadko ale występują. A i ceny części to ... .
Osiągi Poldka na wtrysku a na gaźniku to "niebo a ziemia" , przewaga oczywiście po stronie GLE
  
 
KRIS widze ikonke odziedziczoną po Janiu
A co do wtrysk kontra gaźnik to zależy czy chcemy mieć więcej mocy czy więkrzy komfort.

Co do odpalania zimą, to niemiałem nigdy problemu
  
 
Jak porównam wszystkie cechy wszystkich moich poldków (5 własnych i użytkowanych) to wole GLI
  
 
jak chcesz podlaczyc boscha to moge Ci pomoc... koszt calosci na zeraniu to ok 200pln. roboty nie za wiele...