Nowości na stronie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
patrzec i podziwiac
  
 
cos nie dziala
  
 
jak już zostało ustalone:
jak nie działa znaczy, że jesteś niepełnoletni
działa, działa (no chyba że .... to zawsze gg do mnie)
  
 
URG, układ strony i pomysł grafiki bardzo mi się podoba.
Mam natomiast zastrzeżenia co do czytelności. Dla mnie ( mam słaby wzrok już niestety) jest niewidoczna biała czcionka na czarnym tle i nieczytelne zupełnie czerwone ( użytkownicy on line) na czarnym.
Poza tym, jakoś ta czerń smutna mi się zdaje, a przecież mieć bestię to sama radość, no nie?
  
 
Hello ladies
  
 
Witam


Cytat:
i nieczytelne zupełnie czerwone ( użytkownicy on line) na czarnym.



rzeczywiście "klubowicze on-line" nie są za bardzo widoczni, może by tak na żółto ???


Cytat:
Poza tym, jakoś ta czerń smutna mi się zdaje, a przecież mieć bestię to sama radość, no nie?



pozostala część na czarno jest ok. wiadomo na czarnym dobrze odcinają się pozostałe elementy graficzne, jak np. "koleżanki"

poza tym nasze samochody to Bestie a jak wiadomo Bestia zawsze w jakimś stopniu kojarzy się z kolorem czarnym

podsumowując DOBRA ROBOTA !!!!

pozdrawiam
Sagittario
  
 
oficjalnie thx alicji za to ze 98 juz otwiera kolezanki


pozdro i jeszcze raz thx
  
 
Ja jeszcze raz, URG, pomyśl o takim doborze kolorów, żeby kontrast nie był taki mocny, wtedy wbrew pozorom wcale nie jest lepiej widać.
Co do czarnego kłócił się nie będę, i tak ta horda lizusow mnie zakracze
  
 
Januszku !!

Cytat:
Co do czarnego kłócił się nie będę, i tak ta horda lizusow mnie zakracze




kto by się chciał z Toba kłócić
osobiście wolę to zamienić na dyskusję na kolejnym LOB PARTY
np. .........hmmm......pomyślmy...... przy "zawiszy"..???

pozdrawiam
Sagittario
  
 
Myślisz o Placu Zawiszy? Tam nie ma gdzie zaparkować , a co do spotkanka to ŁÓĆŻYWŚCIE !!!!!!, za jestem
  
 
Cytat:
Myślisz o Placu Zawiszy?



myślę o "zawiszy" co nam pomagał wymienić chłodnicę na Słoku

ale o jakimś spotkanku można pomyśleć bo chyba wiosna nadeszła już na dobre

pozdrawiam
Sagittario
  
 
hehe - bardzo "kulerska" ta nowa kategoria na stronie podoba mi się... tylko... brak dziewczyn pokazujących, że to omesia jest najfajniejszą furą. Nawołuję więc szanowne Lobowiczki do wzięcia udziału w sesji zdjęciowej, coby ten mankament naprawić. Wtedy dopiero będzie zajefajnie

Res - co myślisz o zorganizowaniu takiej sesyjki Ty będziesz namawiał dziewczyny do zrzucania ciuszków ( w końcu masz wrodzone predyspozycje jako LOB-LOVELAS) a ja będę cykał fotki aparatem DrAmara i tak powstanie zbiorowe dzieło
  
 
przez "kolezanki" statystyka wzrosla
ze średnio 6000 odwiedzin miesiecznie do 14400 ( jak na razie) w kwietniu
  
 
a dziwisz sie urg ja juz chyba 10 znajomym wyslalem linka a jak znam zycie i ich, kazdy z nich zrobil to samo


pozdro
  
 
Cytat:
hehe - bardzo "kulerska" ta nowa kategoria na stronie podoba mi się... tylko... brak dziewczyn pokazujących, że to omesia jest najfajniejszą furą. Nawołuję więc szanowne Lobowiczki do wzięcia udziału w sesji zdjęciowej, coby ten mankament naprawić. Wtedy dopiero będzie zajefajnie

Res - co myślisz o zorganizowaniu takiej sesyjki Ty będziesz namawiał dziewczyny do zrzucania ciuszków ( w końcu masz wrodzone predyspozycje jako LOB-LOVELAS) a ja będę cykał fotki aparatem DrAmara i tak powstanie zbiorowe dzieło



yyeeeaaaa jestem za, wiesz, mi nie trzeba dwa razy powtarzać

drogie koleżanki, przemyślcie to

p.s. dARTi - szczegóły ustalimy na gg
  
 
A do kiedy będą przyjmowane zgłoszenia, pytam, bo chciałam sobie od razu Eve zarezerwować, a potem pewnie będzie ciężko.
A tak serio, sądzę, że z frekwencja mogą być pewne problemy, ponieważ My od siadania gołymi tyłkami na maskach, zdecydowanie wolimy zająć miejsce kierowcy i udowodnic, ze też potrafimy Ujarzmić Tę Bestię. Że nie wspomnę już o minach facetów na drodze...
  
 
skoro Cati lubi siedziec w cieple to moze my "brzydsza" plec bedziemy stali obok omes w fajnych ciuszkach


pozdro

boshe co ja wypisuje
  
 
ROBUR
  
 
genralnie sam pomysł jest oka. Niektóre zdjecia old-skull babe , niektóre za małe , ale luzik, luzik. popieram
  
 
Cytat:
2004-04-19 16:28:23, ROBUR pisze:
moze my "brzydsza" plec bedziemy stali obok omes w fajnych ciuszkach



A My bedziemy Wam fotki robic??Hmm wiesz moze i masz racje, dział "Koledzy" to dopiero byłby precedens

No nic pozyjemy zobaczymy,jak narazie z racji całej sympatii i specjalnie dla Ciebie Moje poczatki modelingu