Mata wygłuszająca w Acc

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dawno mnie nie bylo za to sorx. Mialem troche spraw na glowie , a teraz wrocile - tak wogule to nie wiem czy ktos mnie pamieta.
A i jeszcze jedno czy ktos wie jaka mata wygluszajaca jest w acc na podlodze bo moja sie zepsula i nie wiem jaka dac ??? Za pomoc z gory dzienki. A i jeszcze jedno czy ktos wsadzil w acc w drzwi 16 cm glosniki, jak tak to co zrobil. Pozdro

[ wiadomość edytowana przez: doogas dnia 2004-04-21 16:09:12 ]
  
 
ja pamietam.. ..synu marnotrawny ..masz obywatelski obowiązek wpadać tu czesciej
  
 
Cytat:
2004-04-16 21:52:25, Puker pisze:
A i jeszcze jedno czy ktos wsadzil w acc w drzwi 16 cm glosniki, jak tak to co zrobil. Pozdro



16-ki mozna zamontaowac w kazdym samochodzie, tylko czasami wymaga to trochę wysiłku i paru groszy.
  
 
Odezwał się człowiek z placu grzybowskiego - jak tam żydy? mniej ich ? czy znowu podesłać jakąś wybuchową paczke?
  
 
witam ponownie

wypadałoby nadrobić zaległości na forum
  
 
Postaram sie lae nie obiecuje. Bo mam plan od maja siedziec w garazu i montowac rozne glupoty. A pytalem sie juz czy ktos slyszal o jakims acc z silnikiem 2.0 , czy ktos to zmiescil, bo mi sie nie udalo(kasa w bloto , ale duzo sie nauczylem). Jesli tak to jaki to byl silnik i czy cilnik H cupe jest taki sam jak w eclipsie ???
  
 
do Ponego wsadzają silniki z Sonaty i z Eclips więc do Acc też powinny podpasowac
  
 
No to du... jestem . Mi k.,.... nie wyszlo
  
 
nie łam się oni mają dużo większe możliwości niż my

Ty przynajmniej spróbowałeś a ja olałem i nie zabrałem się za to (narazie)
  
 
www.hyundaiperformance.com/forums/forum.php?f=11 -> sporo info o swapach
  
 
Welcome Again.....It's really nice to meet U here
  
 
Dzieki za cieple powitanie
Tak sprobowalem i sier...... , a kumpel mowil mi nie kombinuj idz do at oni ci tam turbo wstawial i bedzie git , ale nie ja oczywiscie mondrzejszy i kase roz....... na silnik ktory w koncu odpalil wsrodku tak ze potem ledwo stary wstawilem i pol samochodu musialem malowac