Pierwsza jazda (2.0)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie to jest to. Jeździ jak Porsche, mimo iż mam założony gaźnik od Poloneza. Poprostu jest EXTRA.
  
 
Schilton, no to musimy się jakoś spotkać i musisz się pochwalić.
Tak poza tym to moje gratulacje, ja też wymieniłem motorek ale niestety na razie na 1,5 ale też ładnie się kręci.
Pozdrawiam Gucio
  
 
Nareszcie Schill - uporałeś się z autkiem, może przejażdżka testowa nad morze - ZAPRASZAM
  
 
BRAVO BRAVO BRAVO

Nio to czekam, czekam Schilton
  
 
Gratulacje stary. Jakie odczucia??? Pisz!!!
  
 
Gratulacje Schilton.
Witaj w klubie dwulitrówek.
  
 
Schilton aż nam slinka cieknie na myśl o opisie Twoich wrażeń
Czekamy !!!!!!!!!!!!!
  
 
Panowie na dzień dzisiejszy bolid jeździ tylko na parking, a to dlatego (jeszcze go nie opłaciłem, nie zarejestrowałem i nie byłem na przeglądzie) dopiero zacznę jeżdzić od piatku (będzie kasa) ale jak na ten mały kawałek to jest PORSCHE.
  
 
To trochę za mało
Jak już go zarejestrujesz to full opisik ze zdjęciami i może jakim filmikiem hę
  
 
no i nie opislaes wrazen oj nie ladnie Schill
  
 
Cytat:
2003-06-25 18:31:57, Voy pisze:
no i nie opislaes wrazen oj nie ladnie Schill


Zatankowal do pelna i jeszcze nie wrocil
  
 
Matko jedyna taki stary post wyjąłeś VOY , masz rację nie opisałem (PRZEPRASZAM) , ale już prawie wszyscy widzieli jak jeździ.
A już myślałem iż przed wojskiem wstawiłeś 2.0
  
 
Chyba zatankowałi dlatego jeszcze nie wrócił
  
 
Cytat:
2003-06-25 18:39:29, SCHIL pisze:
Matko jedyna taki stary post wyjąłeś VOY , masz rację nie opisałem (PRZEPRASZAM) , ale już prawie wszyscy widzieli jak jeździ.
A już myślałem iż przed wojskiem wstawiłeś 2.0



Hehe niezle zaskoczenie co nie??? To mial byc taki zarcik. NIestety do plusa nie da sie wstawic normalnego 2.0na gazniku bo wymagany jest katalizator chyba wiec trza by kombinowac cos z wtryskiem ale ja sie nie znam tylko tak sobie gdybam
  
 
Słowo daję chyba się nudzisz!
Nerwy ci puszczają przed wojem czy co? Taki post odkurzył, ja leję
  
 
a juz miałem nadzieje ze jakiś nowy DOHC sie pojawił

i tak aby nie odbiegać od tematu to powiem ze teraz czuje za posiadam samochód (oprócz sterty rachunków) jak przycisne to nieważne II czy IV auto wyrywa do przodu i to tak ze moje biedne opony nienadążają przenieść mocy na asfalt

a co do spalania to po pierwszym takowaniu nie przekrocył 15/100
zobaczymy jak bedzie palił na nowym sprzegle i po regulacjach zaworów i gażnika