Moze by tak zlocik we "wsi" radom?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czesc. Moze by tak zrobic zlot w maju okolo15/16 tam gdzie zwykle czyli na zrembie.
  
 
Termin może być, bo chyba nie będę miał zjazdu, więc jeśli nic innego mi nie wypadnie to pojawię się wraz ze swoim szmaragdowym poldkiem.
  
 
Nio ja nie bede na 100% nie dosc ze mam szkołe to jeszcze pierwsza komunie chrzesniaka...ale podbijcie troszki frekwencje
  
 
narazie to odzew jakis nikly
  
 
zlot - fajna sprawa , tylko nie wiem czy będe na nim na 100%, raczej tak 50/50 ale zobacze jak to będzie... jeszcze dużo czasu

Pozatym już nei mam PN, zamiast niego będzie Mercedes ( kolejna ) - stan idealny


[ wiadomość edytowana przez: polonezcaro dnia 2004-04-28 11:52:43 ]
  
 
15 maja jest Rajd św. Krzysztofa w AK Polski, więc nas z KiLeR-em pewnie znów nie będzie.

Można by zorganizować jakąś imprezkę jak AK Radomski będzie organizował jakąś pojeżdżawkę.

Muszę tylko sprawdzić kiedy.

Może podjechał by ktoś do AK Radomskiego, ul. Warszawska 17/21 i zobaczył by czy mają jakiś harmonogram.



  
 
Wlasnie - Radom robi calkiem fajne KJSy...
  
 
Czy ktoś jest zainteresowany tym spotem?
  
 
Jak będę w Radomiu (a chyba będę) to napewno zajrzę na Zremb.
  
 
wiec jak przyjerzcza ktos i napiszcie o ktorej w sobote lub niedziele;zaleznie od pogody jakies atrakcje mozna zrobic to zaden problem.

[ wiadomość edytowana przez: SirVader dnia 2004-05-12 12:03:15 ]
  
 
Mi pasuje niedziela (cały dzień), tylko, że znów bym się pojawił bez furki, bo nie opłaca mi się specjalnie jechać 80km do domu i z powotem tylko po samochód (Poldka niestety mam bez gazu).
  
 
To kiedy dokładnie ten zlot. Tylko żebym wiedział jeszcze dzisiaj bo w domu nie mam neta i potem już nie sprawdzę jakie te ustalenia.
  
 
ostatecznie z tego co widac lepiej pasuje niedziela wiec na 100% bedzie w niedziele ( znow zlot na spontana)
godzina to 13 (chyba ze wolicie pozniej wiec napiszcie sms na 501310326) przy okazji obgada sie kiedy w czerwcu zrobic jakis wiekszy zlot.
  
 
Cytat:
2004-05-15 08:34:21, jaaaaaaaaaa pisze:
ostatecznie z tego co widac lepiej pasuje niedziela wiec na 100% bedzie w niedziele ( znow zlot na spontana)
godzina to 13 (chyba ze wolicie pozniej wiec napiszcie sms na 501310326) przy okazji obgada sie kiedy w czerwcu zrobic jakis wiekszy zlot.




ok niedziela o 13h pod zrembem - może będzie jeszcze KJS Wiosny Studenckiej to się w razie czego popatrzy jak sie meczą
tylko jak będzie lało to nie ma sensu, więc sobei odpuszcze

[ wiadomość edytowana przez: polonezcaro dnia 2004-05-15 19:21:29 ]
  
 
No może ... by tak ...