Syrenka Bosto...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Siemka mam pytanko, za ile mozna kupic syrenke bosto w stanie mozliwym i zdatnym do jazdy, bosto lub inna pickup-owatą I jezeli ktos by miał taka to prosze o kontakt
  
 
W okolicach lublina za około 500zl w Anonsach z 23.04.04 są; 81 roczek beżowa sprawna tel 5339079 i jeszcze z 82 roczka za 800zl tel88813 16...ja ciagle szukam tej jedynej Syrenki oczywiście
  
 
Ceny są bardzo różne ale koło 500zł starczy na auto na chodzie
P.S
Czy ktoś nie wie o jakiejś Syrence z byłego tarnobrzeskiego nie koniecznie na sprzedarz?
  
 
aha i jeszcze jedno... jaki tam jest roztaw srub w kole tzn od czego felgi by pasowaly i czy duzy problem stanowi przerobienie elektryki bo jak sie dobrze orietuje to tam jest chyba 6V
  
 
Felgi znakomicie pasująod Tarpana. Żuk i nysa też są kompatybilne pod tym względem.
Instalacja w skarze jest 12V ale ma plus na masie.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Felgi pasują tylko od Tarpana albo ewentualnie Wołgi lub Warszawy Sedan też od bidy podejdą.

Żul i Nysa ma 16cali, i się nie zmieszczą...
  
 
hmmm... a jai tam jest roztaw śrub?? bo chciałbym w to wpasowac jakies alusie albo chromowane stalowki, cos takiego jak ma demo-car firmy RMS, taka zlota syrenka z zabudowa audio i pomaranczowo zołta skora.
  
 
faktycznie "+" na masie ale po wstawieniu alternatora ze skody (taki miałem pod ręką) i wymianie silniczka nadmuchu reszta działa OK !!! oczywiście zamieniłem teź klemy...
tzn: rozrusznik kręci dorze (w dobrą stronę i z dobrą prędkością)
wycieraczki chodzą ok
tylko migacze w "drugą stronę migały"

ps . fajnie pasują felgi od honkera takie w gwiazde...
  
 
ja jak bym robil cos takiego to syrenke bosto ale nie kompletną bop kompletnej to szkoda i jeszcze jak w dosc dobrym stanie
  
 
Felgi od suzuki vitary tez podobno pasują.