Czym najlepiej pomalowac membrane glosnika?? Srednica 25cm

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam sobie 2 glosniczki. Jeden w wakacje wyczyscielem na mogro a drugi na sucho. I jeden mi wyblak czym to pomalowac??
  
 
Wyblakło ale co membranka ? sprubój lakieem do paznokci
  
 
Lakierem chlorokauczukowym. Ale delikatnie i cieńkimi warstwami.
  
 
Wilku - czy ty wiesz wszystko ??
A moze jest cos czego nie wiesz - powiedz, powiedz
  
 
Tak membranka sobie wyblaklaHEHE. Czego by Wilku nie wiedzial. WilkWszechMogący WWM. Ale ten moj drugi gosnik tesh 25-ka to mi brzeczy nie charczy tylko brzeczy. Ciekawe czy jak bym mebrane to by tak niepierdzialo. Jak jest glosno muzka to nie slychac tego bzęcenia tylko jak jest cicho nie idzie wyrobic. Co to moze byc??
  
 
Ziele ale czy ten głośnik jest wart takiego zachodu ?? Nie lepiej zainewstowac w nowy ?? Albo oddać do regeneracji.
  
 
wystarczy zwyklym czarnym tuszem do pisania np Pelikana
  
 
Hmmm Luki nowy jakiejs ciulowej firmy kosztuje 70zl. Ja mam tesh pewnie jakis padlo firma RAYDEN ale sa o wiele lepsze od tych za 70zl bo mialem kiedys takiego i odrazu sprzedalem. Co do naprawy to mozna ale tylko chyba wymiana membranki 50zl z roboczna. Nie wiem mam Pionka 4X40W i gra spoko. Z tyłu 2x150W(bassowe) przod 2x60W 2drozne gra luz ale ba jest tylko w wnetrzu autka na zewnatrz tylko syczki slychac HEHE. NIE MA TO JAK TUBA tylko trzeba ja miec HEHEfenks