Sprzegło w Ponym

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć jak jest ze sprzeglem w Ponym !!! Czy u was tez tak twardo chodzi i moj pony ma 148 tys i sprzedlo jest slabe co ile sie powinno wymienaic !!! Pozdrawiam Pomocy!!

[ wiadomość edytowana przez: speedmaster dnia 2004-04-29 01:52:13 ]
 
 
wiatm
mnie padlo w zeszlym tygodniu mam 135 tys przebiegu
tarcza byla jeszcze gruba lae sprezynki sie wysypaly

sadze ze nie katowane moze wytrzymac 150 lub max 200 tys
najlepiej wymienic caly komplet tarcza docisk lozysko

pozdrawiam
  
 
jaki jest koszt
 
 
akurat pech chcial ze trafilo mi sie to wlasnie w lodzi
naprawialem to w Hyundaiu w Polmozbycie na ul.Przybyszewskiego
kosztorys wygladal tak:
docisk 220 zl
tarcza 270 zl
zawleczka 0,78 zl
robocizna 180 zl

razem 670 zl

strasznie drogo ale musialem to zrobic zeby wrocic do katowic
w katowicach w ASO Hyndaia gdzie serwisuje mojego Pony za calosc biora 650 zl i to razem z lozyskiem oporowym ktore kosztuje 118 zl

wiec wychodzi zdecydowanie taniej niz w lodzi

radze kupic czesci w sklepie i dac do normalnego warsztatu ktory zna sie na rzeczy a niekoniecznie do ASO Hyundaia a jesli juz to napewno nie w Lodzi
pozdrawiam
  
 
Mi przu 157tys. skończyła sie tarcza. Za 90 pln znalazłem człowieka który nabija na tarcze okładziny (markowe). Docisk zostawiłem bo był jeszcze dobry. Przy okazji nasmarowałem cały układ, wymieniłem płyn (bo u mnie jest hydrauliczne sprzęgło) i teraz prawie wogóle nie czuć pedału pod nogą. Chodzi leciutko i dobrze przenosi napęd.
  
 
ja zanim bym wymienił to bym nasmarował linke i inne elementy gdzie to potrzebne.. efekt moze być nadzwyczajny.. a koszty niewspółmiernie niskie
  
 
Witam wlsnie mi padlo sprzego slizga sie na maxa kupilem
Tarcze , Docisk ,Lozysko (LUKA) za 420 w Łodzi A robozina 150 zł oddaje auto we wtorek zobaczymy co z tego bedzie !!!