Dlaczego zostałem zdegradowany?? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Jezeli chodzi o skladki czlonkowskie, to albo placa wszyscy albo nikt (inaczej jest bezsensu, dlaczego niektorzy maja placic a niektorzy tłumacza sie brakiem kasy. To moze ja zaplace za Imela i jeszcze innych, pokryje koszty domeny itp, bedzie sprawiedliwe??...Ludzie pomyslcie troche. Ja tez nie mam kasy, tak jak polowa klubowiczy, ktorzy ta oplate uiścili - robicie z tego problem jak nie wiem , nie chcecie to nie placie, nikt niegdy z tego powodu nie robil nikomu wyrzutów i nie zmusza także do bycia sqautem czy sqadetem.

Przynależnosć klubowa jest prosta
1. Przeczytanie regulaminu na stronie sqad.pl
2. Akceptacja i wyslanie wypelnionego formularza3. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia* Okres próbny - sympatyk
4. Po okresie próbym* Otrzymanie przynależności klubowej (sqaut), oplata klubowa - w tym karta członkowska, nalepka, koszulki, oficjalny wpis na strone (zamieszczenie zdjec auta i opisu), konto e-mail, otrzymanie praw klubowych
5. Pelnoprawny klubowicz (sqadet) - jw + prawo do głosowania w sprawach klubowych

* patrz regulamin
  
 
Aha i nie cytujcie na forum dlugich postów bo sie gubie
  
 
Cleber dobrze okreslił całą tę sytuację, zarzady plebs itd.

Wiadomo ze bez formalizacji działania da się prowadzić klubu, ale należy też uważać, aby cała ta biurokracja za daleko nie zaszła, aby klub nie stał się formacją ściśle ustrukturalizowaną.

Nie mam już nic w tej dyskusji nic do dodania, oprucz ostatniego słowa do Wilka.

Zawsze uważałem Cię za wlaściwego człowieka pełniącego wlaściwą funkcję. Teraz jednak straciłem do ciebie dużo zaufania.

W moim odczuciu zadziałeś impulsywnie (o tym swiadczy ten "ironiczny kaprys") i nieadekwatnie do całej sytuacji (mówię tu o naszej rozmowie przez GG). Jedynie wystąpiłem do ciebie z jednym pytaniem, a ty sie niewiadomo dlaczego umiosłeś się i natychmiast po tej rozmowie przestalem byc klubowiczem- forumowym (zwłaszcza ze wczesniej nie było między nami żadnych zgrzytów).
Wystarczyło by dać mi ostrzeżenie, że zamierzasz zmienić mój status i by bylo wszycho ok, a tak wyszło tak jak wyszło i cała ta szopka ujżała światło dzienne.
Mam nadzieje, że chociaż w części przyznasz mi rację (choć nie liczę na to).

Nie potrzebne mi zadne zaszczyty, udowadnianie ze 'coś' robie skoro to co robię jest widoczne. Nie bede też składał żadnych raportów do kierownictwa z działalności klubu bo to nie o to chodzi. Będę dalej robił swoją robote w Miedz sqadzie - będąc jego formalnym czy nieformalnym członkiem. A czy lepszy jestem czy gorszy od Grzecha i Steina - czas pokarze.

Pozdrawiam
Imel
  
 
Cytat:
Przynależnosć klubowa jest prosta
1. Przeczytanie regulaminu na stronie sqad.pl
2. Akceptacja i wyslanie wypelnionego formularza3. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia* Okres próbny - sympatyk
4. Po okresie próbym* Otrzymanie przynależności klubowej (sqaut), oplata klubowa - w tym karta członkowska, nalepka, koszulki, oficjalny wpis na strone (zamieszczenie zdjec auta i opisu), konto e-mail, otrzymanie praw klubowych
5. Pelnoprawny klubowicz (sqadet) - jw + prawo do głosowania w sprawach klubowych


choc new one jestem
Hmmm ile skaldka bedzie wynosila-jesli mozna wiedziec??
  
 
W zeszłym roku 40 złotych. Na ten rok jeszcze nieustalona
  
 
Nie wiem co bylo przyczyna, ale mam nadzieje ze nikt nikomu nic nie usuwa z pobudek prywatnych w klubie, bo nie tak mialo byc.

(chyba ze zazdrosna zona )
  
 
Do Imela. Jak widać powinienem sobie pójść w cholerę. I zrobię to, już dawno chciałem. Tak przy okazji jak się nie liczy na coś, to po co robic sobie nadzieję?

BTW był taki czas że utrzymywaliśmy Klub wspólnie z Gruszką i Hubiim. Skłądki tylko częściowo pokrywały wydatki. A co poniektórym było fajnie, bo lepki, bo koszulki, bo wsio prawie za darmochę, bo grille klubowe, bo na forum ftpl mozna było pograndzić...

A ja głupi nie rozumiałem sensu ulubionego powiedzonka Gruszki - wiecie jak ono brzmi...
  
 
oj juz przestancie sie klocic...
przechodzicie ze skrajnosci w skrajnosc...
wilku nie denerwuj sie a tym bardziej nie odchodz bo przeciez nie o to chodzi....w ten sposob klub dlugo nie pociagnie...
wiec pogudzicie sie...dojdzie do kompromisu i bedzie ok...
pozdrowionka...
  
 
moge zamknac watek, moge, moge, moge? Otorzymy jakis nowy, europejski
  
 
Ebec, nie o to chodzi... nie takie menadry przechodziliśmy w SQADzie i nadal jesteśmy prawie tą sama załogą. To najfajniejsza z rzeczy. Tylko, że... jak się coś robi, to od poczatku do końca, i jak się coś obiecuje, to też tak.

Versus, Moderatorze - a zamykaj... Czas zamknąć drzwi.
  
 
No to ja zaczekam az ImeL napisze cos milego i wtedy moze sie skusze No ImeL, No Wilku, jest ok?
  
 
Versus, nie pytaj tylko zamykaj
  
 
Jest OK. A zamykać nie trzeba bo i po co.
Może sprawę składek członkowskich zamknął by Wilk zamieszczając zestawienie wydatków klubowych by wykazać w jakim stopniu składki je pokrywają. Myślę że w bardzo małym.
Pozdrawiam
Theo
PS Oczywiście że nie rezygnuję z członkowstwa, nawet ze względów sentymentalnych.
  
 
Domenka 244 zł (4 zł Bauera)
Serwer 150
Koszulki 120
Nagrody w Skarbimierzu 80 zł (pucharek Gruszka postawił...)
Pewien prezencik - 60 zł.

Za Oleśnicę nic. Chopaki załatwili nagrody za free.

Razem 650zł. 16 składek po 40 zł = 640

To tyle w temacie.


  
 
No i wszystko stało się jasne.
A naklejki, koszulki etc. to za free?
  
 
Powiedzmy

Karty klubowe udało mi się właśnie załatwić - po 4 zł będą, tylko gdzie ja posiałem projekcik?
  
 
no wkoncu beda te karty .. ja czekam nanie juz hm pol roku i sie doczekac nimoge .. moze pan prezes zrobi osobny watek dotyczacy skladek, wydatkow itp ??


[ wiadomość edytowana przez: SteiN dnia 2004-05-07 09:03:59 ]
  
 
Niech się zarząd wypowie, bo znów wyjdę na autokratę...
  
 
Ja mam takie pytanie, rozumeim ze teraz od sierpnia wchodzimy z czystym kontem? Tzn ze teraz skladki beda obejmowaly wydatki na rok 2004 do sierpnia 2005 ?
  
 
NIe do końca. Klub "wisi" 4 zł Bauerowi + odsetki
A 6 zł się z nieba wzięło

[ wiadomość edytowana przez: theo dnia 2004-05-07 12:35:26 ]