Podcisnienie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam!!!!
dziś złozyłem silniczek ,ale nie odpalił mi nie wiem jak podłaczyc rurki podcisnienia.miałem gdzies zapisane ale wcieło.na PDF- haynesa tez nie ma mojego gażnika.jak by ktos miał moze 1.4 86-90r MK4 i by mógł mi w miarę jasno opisac jak co gdzie idzie z tego cholernego gaznika byłbym bardzo wdzięczny.bo jak na razie ogien bucha po masce.nie wiem co jest nie tak,ale juz obwiniam podcisnienie
Pozdrawiam!!
Kamil B
Gdansk
  
 
Jedna idzie do aparatu zapłonowego, druga do serwa hamulców, reszta się zawija przez zaworki. No chyba, że to gaźnik Motorcrafta, ale w 86 roku nie powinno takiego być.
  
 
A moze to ?? LINK
  
 
Cytat:
2004-05-05 03:39:07, luki pisze:
A moze to ?? LINK


Widzę, że maila czytałeś
I dobrze masz u siebie?

A co do gaźnikowca - kiepsko cokolwiek znaleźć na temat poprowadzenia podciśnień.
  
 
no niestety,nigdzie nie znalazłem żadnego rysunku jak co z czym się łączy.pozostaje mi dorwac kogos na ulicy z 1.4 i poprosic o otwarcie maski
  
 
Cytat:
2004-05-09 20:25:11, nokia pisze:
no niestety,nigdzie nie znalazłem żadnego rysunku jak co z czym się łączy.pozostaje mi dorwac kogos na ulicy z 1.4 i poprosic o otwarcie maski



Kamil to twoje to 1,4i??

jezeli tak to dorwe goscia i cykne mu fotki
  
 
Cytat:
2004-05-09 20:25:11, nokia pisze:
no niestety,nigdzie nie znalazłem żadnego rysunku jak co z czym się łączy.pozostaje mi dorwac kogos na ulicy z 1.4 i poprosic o otwarcie maski



Bo przy gaźniku Webera połączenia podciśnień są takie jak napisałem. Za wiele tego nie ma.
  
 
Cytat:
2004-05-09 21:34:39, WilK pisze:
Cytat:
2004-05-09 20:25:11, nokia pisze:
no niestety,nigdzie nie znalazłem żadnego rysunku jak co z czym się łączy.pozostaje mi dorwac kogos na ulicy z 1.4 i poprosic o otwarcie maski



Bo przy gaźniku Webera połączenia podciśnień są takie jak napisałem. Za wiele tego nie ma.


tak wilku,ale ja mam 89 i nie ma co podłaczyc do aparatu.jedynie z modułu zapł.wychodzi taki kruciec.na kolektorze jest wkręcony zawór z którego wychodzą 2 rurki,i jeszcze z kolektora wychodzi rozgałężnik z dwoma króćcami,jeden na cienki węzyk drugi na gróbszy.gażnik ma takich wyjśc 4. w sumie jest 8 miejsc gdzie przychodzą cienkie węzyki i jeden gróbszy.a do tego te zaworki .co gdzie jak? miałem zapisane ,ale...
  
 
Zobaczę jutro u siebie.