Katalizator

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Od czsu do czasu dochodzi z niego metaliczny dzwięk........najcześciej gdy układ wydechowy wpada w duże drgania ( pierwszy, drugi bieg ).....czyżby się sypał.........przyznaję się ostatnio troszkę pofolgowałem i troszkę go katowałem na jedynce i dwójce........przepraszam już nie będe
  
 
Osłona... I think.
  
 
To co zrobić by tego nie było
  
 
Cytat:
2004-05-07 22:52:45, tjmdm pisze:
To co zrobić by tego nie było



DOKRĘĆ OSŁONĘ
  
 
Jak Mss zauważył
  
 
Osłona na katalizatorze???
  
 
Bez osłony stań na trawce Masz autko ubezpieczone od pożaru?
  
 
Dziś tam zaglądałem i nie widziałem niczego co dałoby się dokręcić
  
 
To popatrz raz jeszcze...
  
 
Ok obiecuję
  
 
No, ja myślę
  
 
Panowie..o jakiej osłonie mówicie......osłona katalizatora jest przyspawana natomiast ta od podwozia nad katalizatorem.....owszem jest przykręcana ale ona nie jest blaszana i nie może wydawać tego metalicznego dzwięku
  
 
Cytat:
2004-05-12 09:56:22, tjmdm pisze:
Panowie..o jakiej osłonie mówicie......osłona katalizatora jest przyspawana natomiast ta od podwozia nad katalizatorem.....owszem jest przykręcana ale ona nie jest blaszana i nie może wydawać tego metalicznego dzwięku


jest aluminiowa i wydaje
  
 
Jesteś pewny Puniu.......zaglądałem przed chwilą......brakowało jednej nakrętki........i to dlatego
  
 
satry jak mi sie to aluminium z tylu urwalo (tzn zona urwala) to myslalem ze ktos mi z tyulu przywiazal kupe puszek i ciagne je po asfalcie
  
 
a co Twoja żona pod samochodem robią, że Ci to urwaa
  
 
Cytat:
2004-05-12 10:36:23, Kielek pisze:
a co Twoja żona pod samochodem robią, że Ci to urwaa


no siedziala za kierownica urywajac to -- wyjezdzala z parkingu i nie wpadla na pomysl ze moze spodem przytrzec o wyjazd
(fatalnie zrobiony parking w dole podjazd pod gorke i za wyjazdem znowu dol)
  
 
aluminiowe osłony podwozia od ukł. wydechowego korodują w miejscach przykręcenia( stuk aluminium-blaszana nakrętka), ja powycinałem z plastikowych pokrywek podkładki o śr. 4 cm. Pomogło.
  
 
gakt faktem, korodują. Ja powycinalem z balchy aluminiowe takie większe podkladki i przykręcilem z ich pomocą po czym mloteczkiem "wyprofilowalem' je coby nie odstawaly za bardzo