Co to jest WAŻNE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

wie ktoś jak się to nazywa co ma na szybie!! bo chce kupić ale nie wiem jak oto pytać bo niewiem co to jest a i może ktoś to ma albo wie gdzie to kupić do malaka oczywiście
  
 
Kiedyś, popularnie mówiło się na to żaluzja. A kupisz pewnie u cacy-cacy. Al. Przyjaźni, na terenie dawnej jedn. wojskowej.
  
 
dzięki za info

ps tak myślałem tylko to głupio brzmi żaluzje a może rolety
  
 
Ja bym nie kupowal takiego czegos
  
 
Cytat:
2004-05-09 11:41:22, versus pisze:
Ja bym nie kupowal takiego czegos



Nie znasz się. Pięknie komponuje się ta żaluzja ze spoilerami na górze i na dole. Poza tym gdy auto osiąga prędkość powyżej 150 km/h to pęd powietrz lepiej dociska koła do jezdni zwiększając bezpieczeństwo użytkownika.
  
 
Cytat:
2004-05-09 13:38:36, theo pisze:
Poza tym gdy auto osiąga prędkość powyżej 150 km/h to pęd powietrz lepiej dociska koła do jezdni zwiększając bezpieczeństwo użytkownika.



a przy 135 km/h coś daje bo więcej raczej muj nie pujdzie
  
 
Cytat:
Nie znasz się. Pięknie komponuje się ta żaluzja ze spoilerami na górze i na dole. Poza tym gdy auto osiąga prędkość powyżej 150 km/h to pęd powietrz lepiej dociska koła do jezdni zwiększając bezpieczeństwo użytkownika.



No masz racje, nie znam sie.
  
 
A są takie do mojej asterki?
  
 
Zawsze można zapytać
  
 
Przepraszam-a do mycia szyby się tą żaluzję zdejmuje czy jak
  
 
moze to jest markiza tylko wygląda jak żaluzja
  
 
Cytat:
2004-05-09 17:18:28, -SerU- pisze:
Przepraszam-a do mycia szyby się tą żaluzję zdejmuje czy jak



bierzesz taka paleczke jak do czyszczenia uszu i czyscisz szybe
  
 
Cytat:
2004-05-09 17:18:28, -SerU- pisze:
Przepraszam-a do mycia szyby się tą żaluzję zdejmuje czy jak



a poco zdejmować za sznureczek pociągasz i po sprawie
  
 
nie no panowie - zeby usunac brud z zewnatrz - trzeba bardzo mocno potrzec szybe od wewnatrz - no i jak sie tak mocniej potrze, najlepiej jeszcze w sposob mocno dynamiczny - to brud ze strony zewnetrznej zejdzie.....w kawaleczkach.....z szyba - a co