Maska sie nie otwiera

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak awaryjnie otworzyć maskę silnika?
Miałem stłuczkę w wyniku czego zderzak jest do wymiany lampę przednią i migacze już wymieniłem, ale zamknąłem maskę i tak już zostało .
  
 
O awaryjnym otwieraniu tylniej klapy słyszałem ale o przedniej masce to nie..................chyba trza kombinować na chama
  
 
Może przez grill jakos
  
 
Ale co linka sie tesh urwala czy nie mozesz sie dostac do tego pi..dolnika?? W sumie to nie wiem ja mam MK4 moze jush inny system HEHE bez młota to ch.j nie robota, powoli bo sie roz......li, siła to straszna rzecz
  
 
Od spodu, jakimś długim prętem powinieneś się dostać do rygla. Ewentualnie długą płaską "10-tką" odkręcić mocowanie zatrzasku.

P.S. ZieleTDH zmień podpis proszę. Tu nie sztachetownia.
  
 
hehe aa o mojej miniaturce jeszcze nic nie mówiłeś
  
 
Bakster, dość cieńka jest linia graniczna pomiędzy humorem, a...
  
 
A ciekawi mnie czy ktoś rozszyfrował mój podpis
  
 
Cytat:
2004-05-09 15:09:00, ZieleTDH pisze:
Ale co linka sie tesh urwala czy nie mozesz sie dostac do tego pi..dolnika?? W sumie to nie wiem ja mam MK4 moze jush inny system HEHE bez młota to ch.j nie robota, powoli bo sie roz......li, siła to straszna rzecz


Linka się nie urwała , ale klapa jest przesunięta w lewo, tzn. nie trafiła centralnie na zamek .

Jak się z zewnątrz gril wyjmuję?

Może w ten sposób coś się da zrobić.
  
 
Heh, przechodziłem to samo po swoim dzwonku - klapa mi się na zamku zaklinowała Byłem w stanie wyjąć atrapę (wyskoczyła z mocowań) i wtedy długim kluczem torx odkręciłem zamek z pasa przedniego. Po otwarciu klapy zamek wisiał przy uchwycie

A do dzisiaj jeżdżę z zamkiem na dystansach z kartonu
  
 
Cytat:
2004-05-09 19:28:58, Maks pisze:
Heh, przechodziłem to samo po swoim dzwonku - klapa mi się na zamku zaklinowała Byłem w stanie wyjąć atrapę (wyskoczyła z mocowań) i wtedy długim kluczem torx odkręciłem zamek z pasa przedniego. Po otwarciu klapy zamek wisiał przy uchwycie

A do dzisiaj jeżdżę z zamkiem na dystansach z kartonu


Udało sie normalnie otworzyć - na linkę, po przejechaniu sie po dziurawych drogach .