Schemat gaźnika Pony 1,5 potrzebuję.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Schemat gaźnika Pony 1,5 potrzebuję. Nawet nie wiem gdzie jest regulacja wolnych obrotów. A one bardzo zwolniły. Jeśli ktoś ma niech przyśle na maranatha@op.pl albo poda skąd ściągnąć.
  
 
nie jestes sam, mi tez cos takiego by sie przydalo
  
 
mam wszystko tyle że w formie papierowej a kurcze nie mam gdzie zeskanować
  
 
Zabel a moze daloby rade skserowac,okreslilbys ile jest tych stron i ile sie nalezy i zrobilibysmy podobnie jak z logiem-przyslalbym Ci pieniazki i znaczek powrotny,jezeli oczywiscie odpowiadalaby Ci taka forma i nie sprawiala problemu.
A tak poza tematem , fotki zauta w profilu to Twoj nowy poniacz?
Jesli tak to galanty
  
 
fajniuchny jest i nieźle jedzie. nic nie stuka ,nie puka. ja to chyba nawet mam skserowane tylko poszukam. przeslij adresso i rura.
postawisz browca i jest ok.
  
 
Lepiej zeskanować i wysłać e-mailem. Też ci postawię browca . Chyba w Lublinie są jakieś kawiarenki internetowe ze skanerem.To dodyć duża wioska. Marck.
  
 
zawsze można faxem puścić
  
 
Michalow rzeczywiscie dwa kroki od mojej miesciny Teraz Zabel musisz na kazdym hyundaiowskim zlociku byc obecny,bo browarkow sie nazbieralo
pozdrawiam
  
 
hehe w Toruniu powalczymy
  
 
ja tez chce.... ale nie gaźnik.. browca..
  
 
mam rozwiązanie problemu. znalazł się skaner tylko że mogę dopiero koło niedzieli, poniedziałku. prześlę wszystkim ktorzy się zgłosili i zgłoszą. pozdrawiam.
intruzku Tobie też już prześlę emalią, będzie mniej browaru ale trudno. ide na łatwiznę
  
 
Alez nie ma sprawy,tak czy tak browarki sie naleza,a wiadomo jesli pojawila sie mozliwosc zeskanowania,to trzeba skorzystac z okazji
  
 
Jak mozna to ja tez bym prosił i z góry dziękuje sewerm15@interia.pl
  
 
zabel to jak rozsylasz tak ten schmemacik to moglbys mi tez przeslac
  
 
mam nadzieje że rozczytacie coś z tego. żona skanowała u koleżanki. nie było jej ze dwie godziny. może przerysowywały?
aha , opis i schematy dotyczą wersji konwencjonalnej, jeśli ktoś z Was posiada odmianę z pochłaniaczem to sie nie nadaje. jakby co to mam opis tego drugiego. ale na tamtym niejeden mechanik zjadł zęby żeby coś wyrregulować. adam słodowy wymięka i ja też.
  
 
Dzięki. Otrzymałem. Skan OK. Powodzenia. Marck.
  
 
Ja rowniez wielkie dzieki
  
 
jezeli mozna prosic to ja tez bym chcial odwdziecze sie gaca69@wp.lp pozdro
  
 
proszę bardzo
  
 
Rowniez bardzo bym prosil.
Z gory dziekuje! trzewik@stud.ics.p.lodz.pl
Pozdrawiam,
Trzewik

[ wiadomość edytowana przez: Trzewik dnia 2004-05-23 13:33:39 ]