MOST WAŁ LUB NIEWIEM CO ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam taki problem jak jade swoim starym poldkem np po obwodnicy jakies 100 110 a poczym jak oddam gaz zaczyna cos jakby mielic burczyc i niewiem zbytnio co to jest napewno nie jest to wycie bo w c+ tego nie mam ale w tym stary az mnie cholera brala jak nim dzisiaj jechalem
  
 
najpierw sprawdz oleje w skrzyni i moście!!
i sprawdż czy niema luzu na krzyżakach
  
 
dobra porusze ten tamat po 2 czerwca jak bede mial wiecej czasu a teraz mi sie nawet niechce go przestawic do garazu aby zobaczyc czy jest tam cos czy nie bo jak patrzalem z gory na lewarek niechcialo mi pokazac ile jest oleju
  
 
no wiec ja tez ci radze sprawdz olej w skrzyni i krzyzaki...pochwal sie jak zrobisz
  
 
kurcze mam to samo tez takie mielenie przy delikatnym ujmowaniu gazu i sam nie wiem co to jest a na dodatek od tygodnia doszły jakieś wibracje przy 80 km/hwskazówka mija 90 km/h i lekko ustaje,nie sprawdzałem krzyżaka ani gumy ?? wymieniłem olej w moście i uszczelniacz , skrzynia sucha ale oleju nie sprawdzałem myśle ze to jakieś łożysko w skrzyni albo w moście albo podpórka??? jak dojde co to za mielenie i wibra to napisze
  
 
sorki za OT ale nie moge sie powstrzymac - Cudak88 fajna ikonka...
  
 
Hehehe avatarek klasa
Cudak mnie top wyglada na wal... chyba bedzie trzeba dac do wywazenia...
  
 
Ja tez ma taki problem jak poldek buja sie do 100,110km/h to zaczyna nim trzesc jak niewiem co to moze być??
  
 
I mam jeszce jedno pytanie tam gdzie lonczy sie wał (po środku jest taka guma)i czy ona powina byc taka mięka ze wal chodzi lewo prawo gora dól.Niema luzów ale jest strasznie mieka.Prosze o pomoc!!
  
 
Mam to samo w swoim kancie Tam jest ten uchwyt co podtrzymuje wał na łączeniu i jeżeli wał pozwala się przesuwać góra dół lewo prawo to ten elemet jest do wymiany
  
 
No dzieki sepo. Ale by go tak trzesło przy 100,110km/h??
  
 
Tak u mnie nawet trzęsło(chałas i drgania) przy 80-90km/h a przy 110km/h to już nie dało się wytrzymać
  
 
NO dzieki kolego za pomoc;d
  
 
Witam. Odswierze troche ten post. Mam problem z poldolotem, jak jade tak do 80 to wszystko jest ok (moze oprocz dzwieku silnika ktory slychac w srodku) ale problem zaczyna sie jak zaczynam jechac szybciej tzn. od 80 wzwyz. jak jade dajmy na to 100 to cos tak okropnie wyje nie wiem czy z tylu czy pod spodem, ze nie idzie wytrzymac na jakiejs dluzszej trasie. jesli ktos wie co moze byc tego przyczyna i co to tak wyje to bardzo prosze o pomoc.
  
 
ja obstawiam na most.......ale miałem kiedys (no całkiem nie dawno) że strasznie wibracje wystepowały przy dodawania gazu i około 60 wzwyż. Oczywiście pierwsza reakcja MOST. Wymiana mostu a tu to samo

wyszło że coś z wałem.

sprawdz krzyżaki.Jeżeli masz możliwośc włóż na próbe inny wał (inaczej ciężko będzie dojść co to jest)

podnieś koła tylne i zobacz czy lożysko nie buczy.
  
 
100%most tylni, przejedz się pierwszym lepszym truckiem usłyszysz to samo co u siebie pierw dolej oleju do mostu a jeżeli to nic nie da pozostaje jedynie wymiana
  
 
dzieki za porady jak tylko zrobi sie sucho to zaraz sie za to biore i dam zanac jakie beda efekty
  
 
łożyska i kamienie w moście do wymiany albo inny sprawny most kup na allegro.