I po zlocie - Kraków Tuning Show...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
I już po zlocie, połączonym z krakowskimi targami tuningowymi. Oficialnie skończyły się pół godziny temu. Reprezentacja w składzie : Pudel i jego coupet'a , BodzioT i jego niebieski dohc 1,8 oraz ja czyli k1cyprys i mój 1,6gli ...
Zainteresowanie wbrew pozorom było duże , no zwłaszcza coupet'ą Pudla... Komentarze od takich jak: "To naprawdę rzadki okaz" aż do "O kur..., jak ja bym coś takiego miała, to chodziłabym na piechotę..." .
Ale podczas targów ja i BodzioT paredziesiąt o ile nie ponad sto razy opowiadaliśmy historię poldka coupe...
Oczywiście pozostałe wozy też cieszyły się zainteresowaniem... Bodziu z otwartą maską pokazywał swojego 1,8 robiąc przy tym przegazówkę do x000 tyś obrotów (zgadnijcie ilu...) co wzbudzało wiele emocji u licznej grupki widzów... ja także nie pozostałem dłużny ale dojechałem tylko do niecałych 7000 obrotów... rozdaliśmy wg szacowanych obliczeń około 100 ulotek klubowych oraz skierowaliśmy chętnych na kalendarz do GDA po instrukcję (dla wyjaśnienia kalendarz lerzał u mnie za tylną szybą...)

fotki już niebawem. czekam na instrukcję co zrobić aby znalazły się one w dziale zloty? mam je na cyfrówce, jeszcze trochę będzie od Pudla. Co dalej z nimi zrobić? komu wysłać i w jakiej postaci?
czekam na instrukcje od Góry... pozdrawiam

k1cyprys
  
 
Cytat:
2004-05-16 16:43:37, k1cyprys pisze:
.....fotki już niebawem. czekam na instrukcję co zrobić aby znalazły się one w dziale zloty? mam je na cyfrówce, jeszcze trochę będzie od Pudla. Co dalej z nimi zrobić? komu wysłać i w jakiej postaci?
czekam na instrukcje od Góry... pozdrawiam

k1cyprys


No to teraz wypada sklecić relacje i wysłac fotki do prezesa Poczekajcie jeszcze na mnie za nim zeskanuje moje foty z "głupiego jasia"
  
 
ok napisz na priva to sie spotkamy i dam Ci cd z fotkami i relacją to wyślesz bo szczerze mówiąc to nie wiem jak to zrobić. będziemy w kontakcie
  
 
Cytat:
2004-05-16 16:51:19, k1cyprys pisze:
ok napisz na priva to sie spotkamy i dam Ci cd z fotkami i relacją to wyślesz bo szczerze mówiąc to nie wiem jak to zrobić. będziemy w kontakcie


Ok możemy sie spotkac gdzieś na piwku (w wiadomym miejscu) i wspólnie wytworzyć relacje
  
 
Wszystko co dobre musi sie niestety zkończyc i to samo przytrafilo sie targomo wszystko mówiącej nazwie "Tunig Show"

powiem tyle jestem zmeczony nogi mnie bolą jak nie powiem co ale jestem zadowolony ze zaznaczyliśmy swoją obecnosc i jestem zaskoczony ze tyle ludzi odwiedziło nasze stanowisko oraz ze prawdopodobnie wzrośnie ilość sympatyków a moze i klubowiczów z małopolski gdyż buło dość duże zainteresownie naszym klubem

odrazu chciałbym podziekować
kol Pudlowi za "wypozyczenie " Coupetki
oraz
kol Cyprysowi za bezgraniczną determinacje w walce z ogladzaczami oraz za orginalna instrukcje obsługi poloneza

czekamy wiec na zdjecia


kilka fotek ciekawych FSO











i mój





[ wiadomość edytowana przez: BodzioT dnia 2004-05-16 19:49:32 ]
  
 
i kilka fotek z zaprzyjoźnienego forum czyli F&f
  
 
ja rowniez mysle ze imprezka super a poldziki z naszego klubu prezentowaly sie super i rzeczywiscie wzbudzaly ogromna ciekawość!!!!! bylo extra pozdroweczka dla Bodzia za wprowadzonko!!!!!Cyprysik lakier na poldusiu bomba!!!pozdrawiam!!!

[ wiadomość edytowana przez: will dnia 2004-05-16 22:31:38 ]
  
 
fajne! szkoda ze tak daleko...
  
 
widzialem relacje z tej imprezy w telewizji - pamietam jak pokazywali te Syrene 4x4, i kilka innych wozow - miedzy innymi chyba jakies seicento - okropnie sie to cos prezentowalo...
niestety zadnego Poloneza nie bylo - moze przeoczylem...
ciesze sie jednak ze mielismy tam swoich reprezentantow...
i prosze o wiecej fotek...

pozdrawiam
cybertec
  
 
Panowie - pozostaje mi tylko pogratulować i cieszę się że zaistnieliśmy jako klub

czekam na relacje wraz z zdjęciami - oczywiscie pojawi się w dziale ZLOTY
  
 
Byłem, widzialem i mogę powiedzić, że było OK!!
Szkoda tylko, że poldek od chłopaków z Rako bił wszystkie poldki na glowe! Trzeba przyznac, że był szybki (to sie liczy).

Pozdrowienia dla chłopaków z wystawy Poldzie byly ok!!
  
 
Cytat:
2004-05-17 14:07:01, Maciej_Firganek pisze:
Byłem, widzialem i mogę powiedzić, że było OK!!
Szkoda tylko, że poldek od chłopaków z Rako bił wszystkie poldki na glowe! Trzeba przyznac, że był szybki (to sie liczy).

Pozdrowienia dla chłopaków z wystawy Poldzie byly ok!!


niestety urwana poduszka skrzyni nie pozwoliła mi sprawdzić ile KM brakuje mi do jego pokonania bo po wycofaniu sie WW296 z polonezów to jest obecnie najszybszy poldek w krakowie

Cytat:
2004-05-16 23:48:01, cybertec pisze:
widzialem relacje z tej imprezy w telewizji - pamietam jak pokazywali te Syrene 4x4, i kilka innych wozow - miedzy innymi chyba jakies seicento - okropnie sie to cos prezentowalo...
niestety zadnego Poloneza nie bylo - moze przeoczylem...
ciesze sie jednak ze mielismy tam swoich reprezentantow...
i prosze o wiecej fotek...

pozdrawiam
cybertec



jakop prowodyr i główny organizator dziekuje za słowa uznania i w

nagrode kilka fotek od kol Pudla









  
 
troche zdjęc jest na interii
  
 
Cytat:
2004-05-17 14:56:16, Jojo pisze:
troche zdjęc jest na interii


aż zagladne
  
 
niestety nie było zadnego FSO

ale zato kol Mustag przysła kilka fotek tylko ze zrzucił nie do tego wątku
Cytat:
2004-05-17 11:38:12, MUSTANG pisze:
Oto kilka fotek z "Tuning Show"






Niestety tylko tyle..ale mam nadzieje ze sie podobaja pozdroowka


[ wiadomość edytowana przez: MUSTANG dnia 2004-05-17 11:55:21 ]


  
 
Czyj jest ten rudy fiacior? Od czego są te felgi? Jaki rozmiar i ET?
  
 
felgi są od alfy i widziałem ostatnio na allegro takie
W sulejowie też był fiacior na takich
  
 
slicznocha!
  
 
Cytat:
2004-05-17 15:52:41, OLO pisze:
Czyj jest ten rudy fiacior? Od czego są te felgi? Jaki rozmiar i ET?

Ten fiacior to z F&F chyba Pomarancza czy Poramancza z gory sorki jak jakos go przedrzeznilem A te fele to wygladaja mi na fele z Alfy Romeo 33
  
 
Bodziot - chyba jak robiłeś te przegazówki to pobrudziłeś ściane za sobą...
BTW na drzwiach od garażu u siebie mam taką sama plamę...