[126p]Rally - Abdull i LoRd_S

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie!
POddajemy wraz z Abdullem do oceny nasze furki MOja jest biała,

Abdulla czerwona. Krótka specyfikacja bo samochody pbardzo podobne:
- spreżyny ugniatane + Krosno zalane twardym olejem
- z przodu tylne amory KYB + klepany resor (Abdull dodatkowo wymienione

ma piora)
- silniki seryjne praktycznie (Abdull ma zrobiona glowice w dol)

A reszte zobaczcie na fotkach




















[ wiadomość edytowana przez: LoRd_S dnia 2007-01-12 18:01:18 ]
  
 
myśle że było by lepiej gdyby pojawił się z tyłu i przodu chromowany zderzaczek
  
 
Cytat:
2004-05-17 18:29:17, _Arti_ pisze:
myśle że było by lepiej gdyby pojawił się z tyłu i przodu chromowany zderzaczek



tylko, ze by to troche smiesznie wygladalo z tymi halogenami
  
 
Fajne, tyle ze ten licznik w tym czerwonym cos niedorobiony Ale to chyba jest jeszcze nie skonczone
  
 
Cytat:
2004-05-17 20:02:16, CarvMachine pisze:
Fajne, tyle ze ten licznik w tym czerwonym cos niedorobiony Ale to chyba jest jeszcze nie skonczone



No pewnie, ze nie skonczone, poluje własnie na zegary z lady
  
 
A ja jush upolowałem wszystko poza obrotkiem z łądy (znaczy to co mi potrzebne) :> Hmm maluszki sportowe ładnie sie prezenutją jak dwaj bracia tlyko kolorowi Pozdruufka
  
 
Fajne fajne rajdóweczki.
Widze kazdy coś modzi.
ja tam swojego nei pokazuje Bo wstyd swieci sie
  
 
Witam Tak, tak ten czerwony to mój Jak kiedyś bedzie okazja to dorzucimy fotki z wnętrza mojego, bo jakiś nie było okazji pstryknąc Te moje felgi, z przodu są tylko tymczasowe, bedą z CC, tak pozatym to cały czas zbieram na zrobienie silnika i wtedy moze zobaczycie obie rajdówki na trasie OS)) Bo Lord_S sie wycfanił i silnik niedługo bedzi ezrobiony)))
  
 
Mi tylko w tym czerwonym nie podchodzi miejsce umocowania tych halogenów, choć pewnie swoje zadanie spełniają Ale tak wystają dziwnie
  
 
A mnie sie wydaje,ze te halogeny to przeciwmgielne i dlatego sa tak nisko..
  
 
Nie chodzi o to, że są nisko, tylko, że tak wystają do przodu, jakby chciały być szybsze od auta
  
 
Mnie się nie podoba.Bo gdzie sa spojlery, bad look i tjuningi ? Hę ?

ps: Bardzo przyjemnie
  
 
Cytat:
2004-05-17 20:31:34, macpaw pisze:
(...) Hmm maluszki sportowe ładnie sie prezenutją jak dwaj bracia tlyko kolorowi


Jedna matka, dwóch ojców
  
 
bardzo fajne rasowe maluszki
  
 
Panowie fajne kubełki. Ile taka przyjemność??? Bo ja bym od razu 2 sztuki prosil A Abdul fajne masz pasy
  
 
białego widziałem na żywo i zrobił na mnie baardzo pozytywne wrażenie za to jak patrzę na czerwonego, to mi się mój poprzedni przypomina - identyczny kolor i podobna gleba z tyłu
  
 
Witam dzięki za wszstkie pozytywne opnie temat tych kubłów był na tym forum dokładnie omówiony Pasy są Git - Jesion

Halogeny, kurde było to pod wpłyem chwili ale mi się spodobało i tak zostanie

Widynek - Ten Biały i tamten biały to już nie to samo)))
  
 
Cytat:
2004-05-18 16:29:28, Abdull pisze:

Widynek - Ten Biały i tamten biały to już nie to samo)))




Eeeee tam, buda ciagle ta sama i silnik jeszcze przez 2 tygodnie też i ma troche szpachli na sobie

wpadniemy kiedys na zajezdnie, poijezdzic, u nas nie ma takich fajnych placów :/

P.S. Zajebali mi dzisiaj panel z radia, bo zapomniałem go sciągnąć, radio mam przykręcone na stałe do nadwoazia więc mi zostało, jakby ktoś miał panel do: JVC KD-S8R ....
  
 
Nowe wersja mojej małej białej rajdóweczki:












Zmieniony zawias i zbudowany od podstaw nowy silnik
  
 
Teraz o niebo lepiej. Daj fotki zegarów.