SPOT ŁÓDŹ - 30.05.2004

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie i Panie maj się kończy, a my się ani razu nie spotkaliśmy!!!!! może zmienimy to w ostatnią niedzielę maja
Moja propozycja:30 V 2004 godz.14.00, znany wszystkim kaloryfer
pozdrawiam i do zobaczenia
  
 
na 99% powinienem byc...

pozdrawiam
cybertec
  
 
widzę, że będzie nas całe mnóstwo
co z pozostałymi
  
 
Nei wiem czy ty wiesz ale inni maja dosyc tych zlotów i spotów. Ja mam tez problem bo chce żeby odbyl się zlot w ostrowie i potem okazalo się ze tak samo kstos zaproponował konin i polączylismy to wszystkoi inni musza zagłosować gdzie to ma się odbyc czy w koninie czy w Ostrowie. Narazie ankieta ma 8 glosów. Zlot ma się odbyc na początku lipca bo potem ja jadę na wczasy. na początku mial być czerwiec ale inni sie nie zgodzili. i ostateczny termin to początek lipca. Dokladnie to nei wiem.

Radzilbym troche poczekac z tym. Masz jeszcze calutki czerwiec. Wasciwie co na to inni ale ja tak podejżewam. Ja mialem tak samo "daj sobie spokoj. Dopiero co byl w Sulejowie". Nio i wfo dal ten lipiec ja podumowalem ze początek i tak będzie. Więc nie wiem czy reszta nie będzie tego samego zdania.
Pozdrawiam
CAr
  
 
Ja jestem za. I raczej podjadę, zawiozę tylko kobiete do Łasku na 14, więc pare minut po 14.30 powinienem być. Tylko mała prośba, gdzie jest kaloryfer bo popatrz trafił sie taki co nie wie.

pozdrawiam.
  
 
kaloryfer jest to parking przy lesie łagiewnickim na ul.wycieczkowej
i grono się powiększa
  
 
Cytat:
2004-05-26 15:32:32, McRysa pisze:
i grono się powiększa



Jednak masz szczęscie z tym spotem
  
 
wiara czyni cuda
  
 
no skromnie na razie. Moze niech GDA umiesci banerek na stronie glownej to jeszcze kilka osob zobaczy...

pozdrawiam
cybertec
  
 
No ja też się postaram przybyć.
  
 
Postaram się przyjechać
  
 
i ja się starać będe
  
 
Ostatnio często widze Twoje autko Cosmo pod polibudą .
  
 
ja Twoje też
  
 
Jak mnie grypa całkowicie nie rozłoży to wpadne na pare minut
  
 
Mnie raczej nie będzie (bez rozrusznika nie da się po ludzku jeździć).
  
 
A mnie na pewno nie bedzie - siedze w pracy
  
 
a ja wlasnie wrocilem, tak sie z McRysa i Toma zagadalismy...

pogoda dopisala, chociaz ludzi malo...
zdjecia wieczorem wysle do GDA, to je wrzuci na strone...
pozdrawiam
cybertec
  
 
Panowie bije czolem i przepraszam ze sie nie stawilem , ale jakos ostatnio nie mialem nawet czasu odpalac kompa obiecuje ze nadrobie to jakos