ZLOT KRAKÓW - 13 czerwiec 2004

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Proponuję zlot w Krakowie na zajezdni autobusowej lub na pasie lotniska na osiedlu II Pułku Loniczego. Spotkanie na stacji benzynowej Statoil przy ul. Lublańskiej w południe lub po południu np.16 W planie sprawnościówki, ewentualne wyścigi i grill.
Co wy na to? Który dzień i który weekend?
  
 
Mi bardziej pasi ten 12/13
  
 
Cyprys! Nie zabieraj mi ludzi ze ślubu 12-tego!
  
 
Malfunction nie martw się, myślę, że ludzie z całego kraju podejmą słuszną decyzję i pojadą na tę lepsząimprezę12-stego... hehehe

To co krakowianie? 12-13

Bodziu: może byś wpadł błękitkiem...

Jeśli czyta to ktoś z fiat&fiurios to bardzo chętnie połączymy imprezkę z Wami...
  
 
Cytat:
2004-05-29 09:59:14, k1cyprys pisze:

To co krakowianie? 12-13



Pasi tylko miejsce na grilka musimy sobie znaleźc bo na zajedzni albo na pasie to nie za bardzo są warunki
Poczekamy jeszcze na zdanie Bodzia bo on lubi sie szkolić w weekendy
  
 
Najlepszy byl by 12/12. A to moze ognisko w Koszkwi, albo w innej milej okolicy. Grill na lotnisku!!! He,He też sie zapali
  
 
ja tylko sugeruje... miejsce ogniska moze byc oczywiscie inne... chodzi mi ilu chetnych i jaki termin...
  
 
Cytat:
2004-05-29 10:35:47, RUFUS pisze:
Najlepszy byl by 12/12. A to moze ognisko w Koszkwi, albo w innej milej okolicy. Grill na lotnisku!!! He,He też sie zapali



O RUFUS gdzie byłes jak Cię nie było ??
  
 
Cytat:
2004-05-29 10:26:16, Mokry pisze:
Cytat:
2004-05-29 09:59:14, k1cyprys pisze:

To co krakowianie? 12-13



Pasi tylko miejsce na grilka musimy sobie znaleźc bo na zajedzni albo na pasie to nie za bardzo są warunki
Poczekamy jeszcze na zdanie Bodzia bo on lubi sie szkolić w weekendy



ano lubie

ale 12-13 mi pasować bo do szkoły ja iść 5-6

co do błekitka to już rezerwuje sobie termin alew obawiam sie nie bede tam zadługo bo wieczorkiem bedzie mnie czekało odwieźienie brata na dworzec
  
 
no to super niech bedzie ten

12-13 czerwca

bo widzę że pasuje większości.

zapraszam na relacje z tuning show, jest od parunastu minut już na stronie...
  
 
Cytat:
2004-05-29 13:30:17, k1cyprys pisze:
no to super niech bedzie ten

12-13 czerwca

bo widzę że pasuje większości.

zapraszam na relacje z tuning show, jest od parunastu minut już na stronie...


przeczytałem

i jedno pytanie dlaczego nie ma mnie na zadnym zdjeciu jak by mnie tam nie było no może oprucz jednego w coupetce
  
 
Bodziu po prostu nie właziłeś w obiektyw... ale, ale : jak chcieliśmy z Mokrym zrobić foto w trójkę to cie wołaliśmy z pięć minut i nic... byłeś zbyt pochłonięty poldasami... no nie Mokry?! nie martw się, naszczęście to były targi samochodowe a nie mężczyzn... liczy się Twoja bryka...
  
 
Cytat:
2004-05-29 18:18:38, k1cyprys pisze:
Bodziu po prostu nie właziłeś w obiektyw... ale, ale : jak chcieliśmy z Mokrym zrobić foto w trójkę to cie wołaliśmy z pięć minut i nic... byłeś zbyt pochłonięty poldasami... no nie Mokry?! nie martw się, naszczęście to były targi samochodowe a nie mężczyzn... liczy się Twoja bryka...



nie poldasami tylko zwiedzającymi co na to poradze ze non stop ktos mnie meczył
  
 
no widzisz.. trzeba było nie malować poldzia to byś miał spokój.. a tak to masz za swoje!!!
  
 
Cytat:
2004-05-29 17:56:48, bodziot pisze:
i jedno pytanie dlaczego nie ma mnie na zadnym zdjeciu jak by mnie tam nie było no może oprucz jednego w coupetce



Jak na żadnym, jak jesteś w coupetce

Cytat:
Bodziu po prostu nie właziłeś w obiektyw... ale, ale : jak chcieliśmy z Mokrym zrobić foto w trójkę to cie wołaliśmy z pięć minut i nic... byłeś zbyt pochłonięty poldasami... no nie Mokry?!



No mało czekaliśmy na Ciebie Bodzio aż ludzie zaczeli wchodzić nam w obiektyw
Teraz powie że go nie było hehe Bodzio przesłałem Ci fote polda Twojego podobała się ?
  
 
Cytat:
2004-05-29 22:12:00, k1cyprys pisze:
no widzisz.. trzeba było nie malować poldzia to byś miał spokój.. a tak to masz za swoje!!!


No co Ty chciałes żeby straszył
  
 


  
 
Cytat:
O RUFUS gdzie byłes jak Cię nie było ??


Remont Poldzie zają troche czasu, ale autko jest juz gotowe
  
 
HMMM....... SPOTKANIE GRILLLOWANIE



Prosze wyslijcie mi przypominacza co i gdzie jak juz ostatecznie ustalicie bo ja mam swietna pamiec tylko bardzo krotką.
  
 
Znowu deszcz - To Ma Byc Lato. Ledzwie pomalowałem Poldusia i odrazu go umyło. W ten weekend ma padać.