Czerwcowy spot "Rejsowy" 5/6-06-2004

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich FSO maniaków! Jeśli ktoś będzie w okolicach bydzi w dniach 4-6.VI.2004 a.d. i ma coś wspólnego z FSO to niech czuje się zaproszony. W programie grill, integracja klubowa i międzyklubowa (akcja?) oraz to wszystko co się na miejscu wymyśli - improwizacja zawsze najlepiej wychodzi . Jeśli pogoda wyjątkowo dopisze to kilkaset metrów ode mnie nad rzekę - mała plaża na miejscu . Gdzieś w tej okolicy mam tez 5ha lasu, może mi ktoś w końcu pokaże gdzie dokładnie bo jeśli tak jak myślę nad samą rzeką to... .
Kto się juz stęsknić za Kamionkami zdążył temu proponuje reaktywacje. Co prawda na mniejszą skalę impreza i z ramienia F&F poczęta ale to chyba problemem nie jest . Więcej info >> TUTAJ <<. Wioska Tryszczyn się zowie i jest oddalona o ~15km od centrum Bydgoszczy, czyli bliżej jak do 4donu, bo jedzie się poza miastem, bez skrzyżowań i korków no i 90kph a nie 50 . Dokładniej opisze później.
Nie zwracajcie uwagi na godzinę wysłania postu - jestem całkowicie cześwy i w peuni wuadz umysuowych .
Zapraszam. Do zobaczenia u mnie!


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-05-30 05:59:26 ]
  
 
Ja się na to bardzo chętnie piszę
kto jedzie?
  
 
Ja
  
 
Też postaram się przybyć .
  
 
Poślijcie mi na priv jak tam trafić, ew. gdzie się umówimy - potrzebny będzie mi pilot

Dlaczego nie ma automatycznego powiadamiania o postach - często zapominam sprawdzic jakiś wątek... :/

Pozdro,
Tomek
  
 
Ciekawe, ciekawe, chyba trzeba bedzie podjechac Dawnośmy sie w koncu nie "spocili"
  
 
Cytat:
2004-05-30 20:52:44, Lafaar pisze:
Ciekawe, ciekawe, chyba trzeba bedzie podjechac Dawnośmy sie w koncu nie "spocili"



Długo szukałem tego zdjęcia z podpisu
Podeślij mi je na t_kucyk@poczta.onet.pl w jakiejś dobrej rozdzielczości
  
 
Cytat:
2004-05-30 20:44:07, t_kucyk pisze:
Poślijcie mi na priv jak tam trafić, ew. gdzie się umówimy - potrzebny będzie mi pilot

Dlaczego nie ma automatycznego powiadamiania o postach - często zapominam sprawdzic jakiś wątek... :/

Pozdro,
Tomek


W razie czego wpadnij do mnie i pojedziemy razem. Uprzednio naturalnie ustalę szczegóły dotyczące miejsca z Rejsem

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-05-30 21:28:48, Maciek_938 pisze:

W razie czego wpadnij do mnie i pojedziemy razem. Uprzednio naturalnie ustalę szczegóły dotyczące miejsca z Rejsem

Pozdrawiam



Dobra!

Tylko nei pamiętam jak dojechać do Twoejgo domu - było tam sporo kluczenia - trzeba by się umówić pod Makro (tylko Race - tym razem zostaw opony w spokoju ) lub innym miejscem w które potrafię trafić tj. Multikino, Galeria Pomorska, Geant, Leroy Merlin, Auchan
  
 
Na forum F&F wszyscy byli tak podekscytowani, że dopiero na trzeciej stronie padło pytanie gdzie to w ogóle jest .


*** DOJAZD ***
Ta osada Tryszczyn się nazywa. Jadąc z Bydzi za tablicą miejscowości z ograniczeniem predkości są dwa łuki (lewy i prawy) i zaraz za nimi jest skręt w prawo, przed Zajazdem Pomorskim. Po skeceniu w prawo jedzie się prosto asfatówką i tam gdzie zaczyna ona schodzić w dół to po prawej już jest mój teren. Zaczyna się równo z tabliczką informującą (błędnie ) o końcu miejscowości i w tym miejscu trzeba skręcić w prawo jadąc wzdłuż mojego płotu, który teraz mamy po lewej, dojeżdżamy do bramy . Tam będzie juz ktoś (lub coś) kierował przyjezdnych. Po zaparkowaniu pojazdu w odpowiednim miejscu otwieramy bagażnik, wyciągamy to co trzeba i przystępujemy do integracji .
Proponuje ustalić dokłądną godzinę to spotkamy się na parkingu przed wspomnianym zajazdem i kolumną przejedziemy na miejsce docelowe . Tylko pytanie czy zaczynamy oficjalnie od piątku popołudniu czy sobota rano? Bo ja tam bede ofcoz juz od piatku albo i wczesniej.

Dla ulatwienia zrobiłem jeszcze to (mam nadzieje że wszystko już teraz będzie jasne):
>> MAPA DOJAZDU Z BYDGOSZCZY << (z centrum)
z Bydzi to jest chyba kierunek na Słupsk/Koszalin .



[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-05-31 03:38:49 ]
  
 
Cytat:
2004-05-30 21:39:54, t_kucyk pisze:
Cytat:
2004-05-30 21:28:48, Maciek_938 pisze:

W razie czego wpadnij do mnie i pojedziemy razem. Uprzednio naturalnie ustalę szczegóły dotyczące miejsca z Rejsem

Pozdrawiam



Dobra!

Tylko nei pamiętam jak dojechać do Twoejgo domu - było tam sporo kluczenia - trzeba by się umówić pod Makro (tylko Race - tym razem zostaw opony w spokoju ) lub innym miejscem w które potrafię trafić tj. Multikino, Galeria Pomorska, Geant, Leroy Merlin, Auchan


Dojazd spod Makro wydaje się być najbardziej optymalnym. Odezwę się pod koniec tygodnia w sprawie szczegółów...

Pozdrawiam
  
 
Witam
Mój polonez też chętnie zajrzy na FF-zlot. W końcu mam gałę od df-a A co do dojazdu do Tryszczyna to również służę znajomością terenu - jadąc z Torunia nie trzeba ładować się do centrum Bydzi, można objechać przez wsie, na pewno spokojniej, tylko może być trochę dalej. A niedaleko we Wtelnie jest (chyba jeszcze) rozlewnia wina
Pzdr
MK
  
 
To się nam szykuje kolejny zajefajny weekend.Pewnie dojdzie do tego,że na spocie F&F będzie większość FSOAK
Integracja międzyklubowa musi być
Co do dojazdu-myślę,że lepiej łatwiej dojechać klasycznie-przez Bydgoszcz,a potem na Słupsk/Koszalin.
Sam Tryszczyn jak najbardziej znam-moja rodzinka stamtąd pochodzi
  
 
Przez moment zastanawialem sie dlaczego spot ma byc "rejsowy", ale załapałem, ze bedzie "race'owy"

A juz myslalem, ze bedziemy plywac....
  
 
UWAGA!!!
Złe wieści z mojej strony. W szkole nie zgodzili się żebym odebrał świadectwo w piątek i musze iść ze wszystkimi na uroczyste rozdanie w sobote na 12-tą . Dlatego też godzina rozpoczęcie imprezy zmienia się. Będę tam max godzinke i jak tylko dostane świadectwo to spadam i myśle, że na 14-tą powinienem się spokojnie wyrobić. W związku z powyższym będę jechał z Bydgoszczy, więc możemy zrobić zbiórkę gdzieś na mieście (Makro/Geant/StaryRynek?) i pojechać na miejsce razem. Wszystko ma jak widać swoje dobre strony .
Za zaistniały problem bardzo przepraszam i mam nadzieje, że w niczym to jednak nie przeszkodzi - przynajmniej już nie będzie tak słońce dawać czadu .

Cytat:
2004-05-31 16:55:52, Lafaar pisze:
(...)
A juz myslalem, ze bedziemy plywac....


Oj będziemy...


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-05-31 19:23:52 ]
  
 
Aaaaa, czyli nie zaczynamy w piątek a w sobotę jeno?OK,może nie będę potem tak długo chorował
  
 
Cytat:
2004-05-31 21:50:51, kaovietz pisze:
Aaaaa, czyli nie zaczynamy w piątek a w sobotę jeno? (...)


No niestety, w ostatniej chwili dowiedziałem się, ze jednak będę musiał się pojawić na tej sztywnej imprezie . Ale przynajmniej odbije sobie chwilę później . Jeśli się spodoba to możemy to w każdej chwili powtórzyć już w pełnym wymiarze. Jak opanuje kwestię zaplecza warsztatowego i sanitarnego, czyli poprawie ogólne warunki bytowe, to będzie można nawet zorganizować coś na nieco większą skalę .
  
 
Mam dylemt, jechać do miasta rodzinnego Poznania czy do Bydzi, hmm...

A w niedzielę też będzie spot?
  
 
ble ble ble
konkrety gdzie to i kiedy...
co zabrać...?????
KTO BEDZIE?


  
 
Cytat:
2004-06-02 19:26:36, doomel pisze:
ble ble ble
konkrety gdzie to i kiedy...
co zabrać...?????
KTO BEDZIE?





Przecież na poprzedniej stronie wszystko jest opisane. Lecz obecnie sam nie jestem pewien co do mojej obecności. Wszystko okaże się w piątek.

Pozdrawiam