Spot w Bydgoszczy - kiedy?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Kiedy urzadzamy spot w Bydzi?
  
 
Proponuje ostatni (ew.przedostatni) weekend czerwca.Celowo piszę weekend bo może się coś fajnego wymysli
  
 
Cytat:
2004-05-30 14:06:46, t_kucyk pisze:
Witam

Kiedy urzadzamy spot w Bydzi?



Zalezy co masz na mysłi . Trzeba szerzej patrzeć po forum . Jako że czerwiec się jeszcze nie zaczął w międzyczasie proponuje >> KLIK << .
  
 
Good idea

Podeślijcie mi jakieś info, tj. kiedy się umówimy??

Nie chcę znowu dostać mandatu od waszej drogówki, jak będe nadrabiał stracony na błądzenie czas, no nie?
Na serio: potrzebny będzie pilot żebym się nie zgubił
  
 
>Proponuje ostatni (ew.przedostatni) weekend czerwca

Jestem jaknajbardziej za tym terminem. Tylko szybciej ustalcie, żebym mógł sobie wszystko tak poukładać, żebym w tym terminie przyjechał do Bydgoszczy
  
 
Siema, jak weekend i okolice bydzi to wchodzę
Piszcie kiedy, gdzie, co przyciągnąć (jakiś gril, wungiel, pivo)???
  
 
Cytat:
2004-05-31 20:12:19, doomel pisze:
Piszcie kiedy, gdzie, co przyciągnąć (jakiś gril, wungiel, pivo)???



Co to za pytanie???

  
 
Cytat:
2004-06-01 00:35:35, Lafaar pisze:
Cytat:
2004-05-31 20:12:19, doomel pisze:
Piszcie kiedy, gdzie, co przyciągnąć (jakiś gril, wungiel, pivo)???



Co to za pytanie???



Właśnie-możesz pominąć wungiel i grill ,bo ja będę pewnie miał
  
 
Wyciagam temat, jako ze odwiedzilem przed chwilo Kao w ASO Przylesie i stwierdzilismy, iz trzaby sie dowiedziec czy byloby zainteresowanie jakims wiekszym spocikiem 2-3 dniowym, czy robimy w Bydzi standardowy jednodniowy?

A zatem piszta...
  
 
No mi podoba się koncepcja jakiegoś dłuższego spotu 2-3 dniowego, gdyż teraz pogoda powinna dopisywać i jest na to chyba najlepsza okazja. Krótkie spoty są dobre jesienią i zimą, gdy wszechobecnie panujący chłód psuje zabawę. Latem można się bawić dłużej.

Pozdrawiam
  
 
Ha,tylko ile chętnych byłoby na dłuższy spocik?Wiadomo,że ida wakacje,urlopy i ludzie ciułają kaskę na wyjazdy.Jeśli chodzi o moje propozycje to:
1.Pas startowy pod Koronowem,jakies sprawnościówki,wyścigi czy co kto lubi ,potem ew.można gdzieś "zanamiotować" i zintegrować się np. w Pieczyskach,Kręglu itp.(jeziora)
2.Działka(15km d centrum Bydzi)-lecz tu niestety jest spory problem z miejscem choćby na samochody Miejsc sypialnych mam: (chodzi o łóżka) dwójka i trzy jedynki przy czym jedynki da się przerobić na dwójki plus ew.dwa,trzy namioty.(w pobliżu działki małe jeziorko)
Termin spotu proponuję weekend 26-27 czerwca.
Wpisujcie się kto będzie,czy jest chętny na nocleg,jaka opcja wam pasuje,bo czas ustalic konkrety.
Pozdrawiam,Kulturalno-Oświatowy


[ wiadomość edytowana przez: kaovietz dnia 2004-06-09 17:22:44 ]
  
 
Cytat:
2004-06-09 17:03:12, Maciek_938 pisze:
No mi podoba się koncepcja jakiegoś dłuższego spotu 2-3 dniowego, (...)


Oj Maciek, a u mnie się nawet na jeden dzień nie pojawiłeś

Kakao, masz jakieś foto z tej Twojej miescówki??
  
 
Z foto gorzej.Zwykłą działka "pracownicza" tyle,że pod lasem i w miarę duża.Jeśli spot na działce to tylko klubowe,kameralne grono,na nic większego nie ma warunków
  
 
W sobote byłem w Poznaiu i wzbogaciłem się radio w MEdiaMArkt za oszałamiającą kwotę 79pln

Gra znośnie a przynajmniej nikt mi go nie ukradnie

To może teraz dla odmiany coś w Toruniu? Jakiś Poligon czy cuś?
  
 
Cytat:
2004-06-10 17:55:32, t_kucyk pisze:
(...)
To może teraz dla odmiany coś w Toruniu? Jakiś Poligon czy cuś?



Jak najbardziej jestem za. A niedługo będzie ku temu doskonała okazja, ale o tym cicho-sza na razie (wtajemniczeni wiedzą ).
Jako że wątek jest o spotkaniu w Bydzi to nie róbmy juz takich skoków. Z resztą jak tam chcecie - jak już zrobie zasilanie beznynowe to dla mnie bez różnicy będzie.
  
 
A gdzie jest ten wątek o spotkaniu w Bydgoszczy?
  
 
Cytat:
2004-06-11 13:37:04, t_kucyk pisze:
A gdzie jest ten wątek o spotkaniu w Bydgoszczy?


??? Chyba żadnego innego nie było. Poprzedni był o spocie u Rejsa. Ten dotyczy oficjalnego spotu Bydgoskiego, który odbędzie się...

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-06-11 13:37:04, t_kucyk pisze:
A gdzie jest ten wątek o spotkaniu w Bydgoszczy?


No ten wątek ma Bydgoszcz w tytule
  
 
Cytat:
2004-06-11 15:37:55, Race_D pisze:
No ten wątek ma Bydgoszcz w tytule



Czyli ustaliliśmy, że to właśnie ten wątek

To kiedy?
  
 
z mila checia bym sie pojawil na spociq ale 29 mam ostatni exam wiec jedynie po tym terminie nio ale to wypadlo by na 1 weekend lipca.

ps. race odrazu odpowiadam ze lampy tylnie juz zrobione