LPG do WEBER DCOE??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy ktos ma założony gaz do silnika 1600tc na podwójnych gaznikach webera,czy sa jakieś problemy z zamontowaniem instalacji?jestem na etapie szukania takich gażników, tylko nie wiem czy jest sens zakładac potem do nich LPG,jezeli ktos cos wie na ten temat to prosze o cenne uwagi ...
  
 
Dwa podwójne mixery musisz załatwić.
  
 
ewentualnie wykonać. dziś widziałem takie coś (hand made)
  
 
Ok. przyznam iż mm pewne doświadczenia, z instalacjami gazowymi, na takim gażnmiku

mam 130 TC z solexem

i kiedyś miał zamontowany mikser n a każdej gardzieli, co powodowało iż w momencie gdy nie były idealnie dostrojone dawały różne dawki gazu do różnych gardzieli.

Obecnie mam zamontowany "duży mikser" BRC podobno jest to mikser przeznaczony do takich gaźników - powiem tyle jest bardzo dobrze,

Idź do firmy która montuje instalacje BRC - i tam popytaj,

Niestety informacje tu przedstawione pochodzą od poprzedniego włąsciciela tego auta i nie wiem gdzie on tą instalacje montował, pewnie gdzieś w sanoku.

Powiem tyle jeździłem na 4 mikserkach i było jak na gazie, teraz jeżdze na 1 dużym i jest dobrze,

Marek



  
 
Szyburek!!!
jak smiga samochod po wymianie zawieszenia???
  
 
jak już pisałem,

udało mi się klocki zagotować..
  
 
moze kogos zainteresuje: mam komplet dysz -mikserow nowych pod podwojne gazniki weber, solex, lub delorto produkcji wloskiej. do tego jest jakis rozdzielacz. pochodzenie OBR FSO. najchetniej bym wymienil na jakiec wyczynowe graty od silnika dwuwalkowego fiat, ewentualnie propozycje cenowe. 022 815 33 96 jakub