Spot lubelski-Kazimierz

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Trzeba w koncu zrobic jakiegos spota bo dawno nie bylo. propozycja jest taka zeby pojechac do Kazimierza, bedzie tam jakis rajdzik autek zabytkowych, zreszta wiecej informacji ma Danielek.
  
 
Najwiecej info jest wlasnieTU z kolega RXem zgadujemy sie poczatkowo nia sobote 12-ego na konkurs elegancji w godzinach 16-18ta i o ktorej kto moze przyleciec wieczory dlugie sa miejsce spotkania do zgadania ale pewnie dzies na rynku....SERDECZNIE ZAPRASZAM i brac aparaty w tamtym roku dwie klisze wypstrykałem...
  
 
Ja sie pojawie napewno w sobote tylko nie wiem o ktorej bo nie bede sam
  
 
Ja rwe prosto ze szkoły i jak sie wsciubie nia darmowy parking tio dam znac na kom czy cus tam jeszcze wejdzie jakby co...Jakby cu ustalamy zbióre na 17-ta przy studni na rynku(bez samochodów-pozniej wypadniemy dzies w plener,w wekenda rozejrze sie za miejscem!!!i dam znac) ktio doleci pózniej niech daje znac na moj tel z profilu
  
 
Nio dobra kilka ustalen koncowych dla chetnych Zbieramy sie o 16.30 w sobote 12-ego przy studni na rynku(bez autek)!Prawdopodobnie bede okolo 14tej na miejscu wiec jakby co bede pod tel 888173059 Zainteresowani dzwonic esemesic itp.
  
 
Odswiezam
  
 
Widze ze jak zwykle zainteresowanie Kaziem nikłe...a szkoda bo imprezka naprawde fajna Wszystkich którzy sie wybieraja serdecznie pozdrawiam i do zobaczyska
  
 
Ktio nie był niech zaluje...imprezka mimo słabej pogody swietna a jakie bryczki fotek natrzepalem ale na idiotcam wiec cza bedzie na nie poczekac chiba ze Plush cos wrzuci jego cyfrówka była jakby nie patrzyc pojemniejsza Frekfencja powalajaca czyli ja i Plush czyli stali bywalcy tej fajnej imprezki
  
 
Cytat:
2004-06-13 17:28:25, danielek77 pisze:
Ktio nie był niech zaluje...imprezka mimo słabej pogody swietna a jakie bryczki fotek natrzepalem ale na idiotcam wiec cza bedzie na nie poczekac chiba ze Plush cos wrzuci jego cyfrówka była jakby nie patrzyc pojemniejsza Frekfencja powalajaca czyli ja i Plush czyli stali bywalcy tej fajnej imprezki


atam zaraz pojemniejsza... pyknalem tylko 170 fotek jest tylko problem z publikacja bo nie mam zadnego serwerka dostepnego...
  
 
nio i wystarczy moze Gda na zanente walnie je dzies w galerii???
Nie wiem czy wypatrzyles ale wieczorkiem obejrzalem wszystkie cudenka na parkingu pod Kuncewiczówką(ino juz kliszy nie było) bez tłumów gapiów i w fajnym zielonym plenerze
  
 
Zebym ja jeszcze wiedzial gdzie to jest... W Kaziierzu bylem dokladnie 2 razy i za kazdym razem sie widzielismy
  
 
A oto pare FOTEK z tej fajoskiej imprezki
niestety brakuje tu fotek Cadilaca de Ville i paru Corvett"e i renówki 5Alpina i mnóstwa fajnych autek ...jak tylko wywolam tio dorzuce.

>

[ wiadomość edytowana przez: danielek77 dnia 2004-06-18 20:08:19 ]