Spot Aleksandrów Łódzki (okolice Łodzi)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich kllubowiczóe FOS AK, jestem z klubu FOS PTK i chciałbym zaproponować całkiem fajne miejsce na między klubowe spotkania urzytkowników maszyn z pod marki FSO. O tuż w moim mieście - Aleksandrów Łódzki - jest kilka miejsc gdzie można sobie zorganizować mini zlocik a nawet coś większego. Najatrakcyjniejsz miejsca to Stadion z basenem, lotnisko (używane tylko przez lotniarzy) oraz zalew 7km za miastem - w tamtym roku był tam zlot warburgów i trabantów. Chętne osoby z Łodzi i okolic zapraszam do siebie, jak będzie większ ilość osób z Tego Klubu to ustali się date spotkania. Za spotkaniu będą również klubowicze z FSO PTK. Wpadłem na ten pomysł, ponieważ użytkowników z okolic Łodzi jest wg mnie bardzo mało (przyanjmniej FSO PTK)!
  
 
no co?? nikt nie jest chętny??
  
 
Nie masz sie co zdiwic ja tez che w ostrowie i nicjeszcze nie ustalone a zlocik w lipcu! Więc Nikt nie jest chętny! Ty masz ustalone ale ja mam chetnych ale jeszcze z nimi nie ustalone
  
 
Ze swojej strony proponuję 26 czerwca
Mam nadzieje ze nikt z FSOAK nie potraktuje tego tematu wrogo - mimo iż należymy do różnych klubów uważam ze wspólne spotkanie dobrze nam zrobi - a swoją drogą - najpierw był lublinek - potem kaloryfem (jam nie chwaląć sie to wymyślił ) więc może korzystając z ładnej pogody obadamy Aleksandrów??

Pozdrawiam
  
 
jestem jak najbardziej ZA!!!! tym bardziej że mam mały sentymencik do aleksa
ze zniecierpliweniem będę czekał konkretne wiadomości
  
 
czyli z Aleksandrowa nici???
  
 
Czy będzie w końcu to spotkanie, bo może wybrałbym się?
  
 
a moze na razie spotkamy sie jeszcze na kaloryferze. Niech sie troche frekwencja poprawi. A do Aleksandrowa nastepnym razem...

propozycje terminow to:
najblizsza niedziela g.14
lub nastepna tez g.14
miejsce kaloryfer

pozdrawiam
cybertec
  
 
ja proponuje nastepna , na ta sie nie stawie zmuszony jestem jechac na gielde do wawy po chlodnice
  
 
Witam i sorry za bark informacji wczesniej ale byłem unieruchomiony gipsowym bucikiem - Propozycja jest następująca - Aleksandrów - Zalew- (niejsce spotkania Parking pod marketem naprzeciwko stacji STATOIL) 27 czerwiec godzina 12 - co wy na to
I mam wielką prośbe - (ma nadzieje ze administratorzy mnie sttąd za to nie skasuja...) zagladajcie po szczegóły na strone www.fso.inds.pl - Forum - Cała Polska - Spot łódź - mam dostęp jedynie przez modem i krucho z kasą - oszczędzam.....


[ wiadomość edytowana przez: RATMAN dnia 2004-06-23 09:24:12 ]
  
 
TO jak będzie kotś chętny na spot w Aleksandrowie? Jak coś to zapraszam w niedziele 27.06 na 12, tak jak wspominał RATMAN. Będzie można oblukać miejsca spotkań - stare Lotnisko, Stadion, Zalew za miastem.
  
 
mi na przyklad 12 w niedziele nie pasuje - praca - wiec ewentualnie troche pozniej...
a co z reszta FSOAK?? Bedzie ktos jeszcze chcial jechac do Aleksandrowa???

pozdrawiam
cybertec
  
 
OK - W takim razie spotykamy sie o 15 - Cybertec - jak nie bedziesz mogło to dołącz po prostu później - pokręcimy sie pewnie po okolicach zeby obejzeć miejsca proponowane przez Adamidiala
W razie czego dzwoń - telefon na privie
  
 
martwi mnie tylko niska frekwencja jak na razie...

pozdrawiam
cybertec
  
 
TAAAAA
podejzewam o co chodzi
"bo to ci żli chłopcy z ptk orgamizują"......
a przeciezchodzi o to ze lubimy te samochody a ze sa 2 kluby ?? To co - Wspólpracujmy - kazdy na swój sposób
Były już pomysły na jedyną słuszną drogę.......
  
 
Cytat:
2004-06-24 10:29:50, RATMAN pisze:
"bo to ci żli chłopcy z ptk orgamizują"......


Wyluzuj RATMAN

chcecie mieć frekwencje na zlocie FSOAK+PTK - nie wiecie jak to sie robi ?
od czego jest GG/mail/sms - wylistujcie sobie liste klubowiczów w/g woj. łódzkiego i zawiadomcie ich o takim fakcie, a gwarantuje że sie odezwą w temacie - nie każdy siedzi po 24h/open na necie - jak ja
  
 
Cytat:
2004-06-24 10:32:02, GDA pisze:
Cytat:
2004-06-24 10:29:50, RATMAN pisze:
"bo to ci żli chłopcy z ptk orgamizują"......


Wyluzuj RATMAN

chcecie mieć frekwencje na zlocie FSOAK+PTK - nie wiecie jak to sie robi ?
od czego jest GG/mail/sms - wylistujcie sobie liste klubowiczów w/g woj. łódzkiego i zawiadomcie ich o takim fakcie, a gwarantuje że sie odezwą w temacie - nie każdy siedzi po 24h/open na necie - jak ja



GDA - to było na luzie - po prostu mała prowokacja dla mobilizacji
PEACE
PS
THX za dobry pomysł...
  
 
spoko, spoko wiemy jak to sie robi...
a przynajmniej staram sie z tych metod korzystac, przynajmniej ja...
chodzi mi tylko i wylacznie o frekwencje, nie ma tu znaczenie, kto to chce organizowac...
na razie wychodzi, na to ze w watku rozmawiaja trzy osoby na krzyz...to troche malo moim zdaniem i to jest tez powod dla ktorego proponowalem spotkanie w standardowym miejscu...
lokalizacja wydaje sie jak dobra - szczegolnie jesli pogoda dopisze...
co do godziny to mysle ze 13 lub 14 bedzie tez ok...

pozdrawiam
cybertec
  
 
27 .06. 2004 dla mnie odpada mam Ślub (oczywiście nie swój)
  
 
Cytat:
2004-06-24 13:47:29, cybertec pisze:
spoko, spoko wiemy jak to sie robi...
a przynajmniej staram sie z tych metod korzystac, przynajmniej ja...
chodzi mi tylko i wylacznie o frekwencje, nie ma tu znaczenie, kto to chce organizowac...
na razie wychodzi, na to ze w watku rozmawiaja trzy osoby na krzyz...to troche malo moim zdaniem i to jest tez powod dla ktorego proponowalem spotkanie w standardowym miejscu...
lokalizacja wydaje sie jak dobra - szczegolnie jesli pogoda dopisze...
co do godziny to mysle ze 13 lub 14 bedzie tez ok...

pozdrawiam
cybertec



Wiecie co - nie widze problemy zeby zacząć spotkanie na kaloryferze a potem np przejechać i obadać tereny Aleksandrowskie (oczywiście dla chętnych ) Taki bardziej dynamiczny niż statyczny spot



[ wiadomość edytowana przez: RATMAN dnia 2004-06-24 14:27:54 ]