Zawieszenie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jako ze koncza mi sie amorki mam pytanka:
1.Jakie amortyzatory polecacie do H. kiedys uzywalem monroe(w citroenie) i bylem zadowolony, ale teraz slyszalem same zle opinie o firmie
2.Czy mozna wymienic same tuleje drazka reakcyjnego czy tez trzeba caly zespol?
Dziex.
  
 
dobra rada nie kupuj monroe bo to badziew przereklamowany , ja do swojej kupetki wrzucilem swojego czasu amorki sachs'a i bylem bardzo zadowolony zreszta maja 2 lata gwarancji i jak cos sie stanie to robia problemu z wymiana , mozesz sprobowac alko ale nie mam swojej opini na ten temat sa do hiszpanskie amorki ale kilku znajomnych jezdzi i sobie chwali , ja osobiscie polecam sachs'y mozesz je kupic w interparts'sie po dobrej cenie do cupety kosztuja po 380 za sztuke kiedy monroe 680 ....... pozdrawiam i powodzenia
  
 
dzieki, tez myslalem o sachs`ach. a moze ktos regenerowal amorki? podobno mozna sobie wybrac dowolny stopien tlumienia...
  
 
polecam sachs'a ( czyt. zaksa ) naprawde dobre i trwałe!!!!
  
 
mozna wymienic same tuleje nie ma ich w katalogu jc ale sa w serwisie 40 zl sztuka potrzebujesz 2 szt . sam to wymienialem na Hynka 2 tygodnie temu nie daj sie naciac na wymiane calego elementu bo straszne koszta i bez sensu . mozesz kupic tuleje w serwisie bo tylko tam sa i np. wymienic w schell auto serv na myszynieckiej ( targowek za wymiane policza sobie 80 zl . wiec calosc wychodzi ci 160 . tyle w servisie biora za sama robocizne .pozdrawiam
  
 
Danke very bardzo!
No 40 zeta za sztuke da sie przezyc. A ja hynka nie lubie bo tam straszne korki sa No i jakos nigdy z nimi sie dogadac nie moglem, na innych falach raczej nadajemy. Poza tym wiekszosc glosow o tym aso, to jednak krytyczna byla...
Ale jak zwykle, co przypadek to inny wynik.
  
 
do Accenta 2000 za drązek kierowniczy (reakcyjny) tylnego koła zapłaciłem rok temu 360 zł...
plus koszty wymiany .. 50 zł...
A robiłem to u konkurecji bo w serwisie Daewoo... taniej mieli..

ps..

do Leganzy taki drążek kosztuje ... 150 zł...


kurna..ale ten Hujdaj ma drogie części...

  
 
kurczę - mormon - tak czytam i czytam ile to już Ci się cześci napsuło przez te 4 lata i nie wiem czy trafiłeś na kiepski egzemplarz, czy żyłujesz sprzęta, czy poprostu ten nowy accent to taki typ... mi by ręce opadły na twoim miejscu.