Moze by tak spocik swietokrzyski??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
moze by sie ktos zdecydowal wpasc na spocik swietokrzyski. Bede na pewno ja Keen BartekN. Wszystkich chetnych zapraszamy. Bedzie tyo najprawdopodopbniej w piatek lub sobote Albo w ostrowcu albo w starachoiwicach.
  
 
ja i paganowa obowiazkowo przyjedziemy. 26, 27 czerwca?
  
 
oczywiscie Zoltanku. Juz sie nie moge doczekac. Oczywiscie innych klubowiczow rowniez zapraszam na okazyjnego grilla na moim ranczo z okazji mojego wyjscia z wojska.
  
 
Nie ma wiecej chetnych?
  
 
Przypominam ze 26 czerwca tj. sobota,odbywa sie zlot świetokrzyski u Voyana dzialce(Starachowice).Wszystkich chetnych z naszego regionu serdecznie zapraszamy,ale mamy nadzieje ze pojawia sie osoby z innych czesci Polski,ktorych tez mile zapraszamy i liczymy na obecnosc.Wiecej szczegolow(godzina,miejsce) podamy jak pojawia sie chetni
Przypomne ze bedziemy swietowac wyjscie Voya z wojska

ZAPRASZAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Czy mogę czuć się zaproszony ?
  
 
Oczywiscie ze zapraszamy. Bedzie to swpot polaczony z wielka chwila w moim zyciu (czyt. Wyjsciem z wojska).
  
 
To jak wytrzezwiejecie to przyjezdzajcie do Łodzi
27 w Aleksandrowie łódzkim o 12 robimy spot PTK i FSOAK (jeżeli ktoś przyjedzie z AK - ma nadzieje ze tak)
  
 
No i panowie spocik stanal pod znakiem zapytania.... Calkiem mozliwe ze nie bede mogl byc gdyz od piatku moge zaczac pracowac... niestety pracuje sie rowniez w likendy... ale jeszczenic nie wiadomo. jak cos to prosze nr tel. na priv kto bedzie mial ochote przyjechac ja w sobote bede dzwonil do wszystkich zainteresowanych....