Zlocik "przedZLOTOWY" Katowice, Niedziela 20.06??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie z grupy Śląsk! -czy możemy się zlecieć na jakiś króciutkie spotkanko w niedzielę 20.06.2004 w Katowicach na Muchowcu ?? - Pomysł wyszedł od Lee ale rozmawiałem też z Raffsą (próbowałem też kimunikacji z HenBasem ale on się do mnie nie odzyw a ).....tak jakoś byśma porozmawiali o głównym zgrupowaniu w Borkach i może jakąś konkurencję grupie Centrum zrobili ?
Ze swojej strony: ja dysponuję czasem albo od ok.10-13.30 albo od ok. godz.16.00 "wzwyż"....Mam nadzieję , ze udałoby by się ustawić jakiegoś czasowego "consensusa" ??
Pozdrowionka!
  
 
Jestem za!!! I mam nadzieję, że termin będzie podany konkretnie. Znowu przyjadę pooglądać parking!
  
 
Cytat:
2004-06-14 23:41:54, bogdan1 pisze:
(próbowałem też kimunikacji z HenBasem ale on się do mnie nie odzyw a ).....



Odzywa, odzywa, ale i jemu czasem cosik wypadnie i ma jakieś zajęcia, albo nie ma dostępa do neta
Jeżeli chodzi o godzinę spotu, to preferuję te wyżej notowane, czyli po 16.00
Ze spotem będą u mnie trudności, bo mam zaplanowany już dawno na ten dzień wyjazd !
Jeżeli będę na miejscu to się pojawię - tak czy inaczej, będę śledził temata
  
 
Panowie ja respektuje Czas wreszcie poznac sie na zywo. Niestety Esperem nie przyjade - ale przyroweruje do Was )) Poznacie moje najprawdziwsze rowerowe oblicze
  
 
Jak nie wyjadę w niedzielę to jestem chętny i obserwuję.
  
 
Ja tam bede juz od 13-14 na rolkach bede smigał! takze ustalamy spotkanie na 16!
  
 
Czarek na rolkach, ja na rowerze, to moze zrobmy zlocik sportowcow ?
  
 
heheh cwikus moze byc ,ale ja najpierw jade na KAMIEN wiesz gdzie i po kogo
  
 
...hmmm postawię Espero w garażu i przyjadę autobusem ...akurat z Wełnowca jeździ jakieś 50 czy 51 na Muchowiec ...to dopiero będzie zlocik !! ...no chyba , że ten autobus nie jeździ w święta ...wtedy przykulam się autem...
BĘDĘ troszkę po godz.16.00!
  
 
Ja też postaram sie przyjechać idę co prawda w sobote na kawalerskie ale myśle że do 16 bede juz dobrze wyglądał i bede mógł prowadzić
  
 
fuck 20.06 jade w gory porowerowac wiec mi odpada :/ błeee
  
 
Grupa "Ślunsko" To je fajne
Coś małe zainteresowanie. Może w końcu ustalimy godzinę, bo można by się spotkać i popatrzeć na inne ESPERAKI
  
 
Łaze po miescie i wrzucam ulotki a'la bogdan z informacja o zlocie i o niedzielnym spotkaniu, ciekawe co to da czy ktos spoza klubu sie zgłosi??
  
 
Czarek może coś da i przybędzie nam klubowiczy i wsparcia na naszych śląskich zlotach
  
 
Ponieważ pojawiło się pozaforumowo pytanko o godzinę zlocika próbuję powtórzyć (proszę "prostować" albo skorygować czas wg potrzeb)
Niedziela 20 czerwca 2004 r. godzina..??...ok. 16-tej - 16.30 ??
Duży parking ("za" lotniskiem -patrząc od strony G'eanta) ??
  
 
MOże ja też przyjade na ten zlocik dawno mnie na zlotach nie było.))
No ja się pisze.
  
 
Cytat:
2004-06-18 19:04:36, bogdan1 pisze:
...Duży parking ("za" lotniskiem -patrząc od strony G'eanta) ??



Czyli tam gdzie zawsze
  
 
Czyli dla "stałych" bywalców..."tam gdzie zawsze"

Bil69! -co to za hasło "na dole"??!! ....chcesz w ryj ?!
  
 
...jest mało ciekawie...zarazili mnie w piątek jakimś anginowym choróbskiem i mnie rozłożyło!!....niedziela stoi pod znakiem zapytania
  
 
Boguś, nie daj się !!!
A ja zgłaszam 100% udział w zlocie przedzlotowym