Amortyzatory w Accent - problem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
powinienem zmienic tylne amory w Accencie (99r, model tuz przed pojawieniem sie wersji 2000 z poduchami).
w autoryzowanym serwisie zycza sobie 450 zl za sztuke i strasza mnie zebym uwazal gdybym chcial gdzies indziej kupowac, bo sa to jakies inne amory po liftingu tego modelu. probowalem cos wiecej od nich wycisnac, to podali tylko nikomu niepotrzebny, ich wewnetrzny numer katalogowy: 5535122652
dzwonilem do sklepu z czesciami i podali mi cene 230zl/szt za oryginalne hyundaiowe. moze sie myla i podali mi od innego modelu. w sklepie maja jedynie przedzial Accentow 1997-2000 i nic wiecej.
czy moze ktos mi pomoc w tej kwestii?

[ wiadomość edytowana przez: dzesio dnia 2004-06-16 11:15:49 ]
  
 
moze ktos wie jaki numer katalogowy maja te amortyzatory w katalogu czesci Hyundaia?
  
 
szanowny Gdynianinie zadzwoń do japparts albo bezpośrednio do JC Auto z zapytaniem. aż dziwne ze ci nie podali nr katalogowego skoro chciałeś..
  
 
dzwonilem do japparts i innych. w japparts maja w ofercie kayaby olejowe za 230 zl szt ale dopiero po 20 lipca. teraz to moge kupic kayaby gazowe za 460 zl lub np. monroe za 560 zl. najtaniej znalazlem Sachs za 320 zl, dostepne od reki.
w takiej sytuacji zdecydowalem sie na regeneracje za 180 zl szt + 40 zl montaz.
  
 
mam w coupe juz od 50 tys gazowe sachsy i jestem z nich bardziej zadowolony niz z oryginalnych hyundaiowskich amorkow wiec jezeli sie wachasz to polecam z czystym sercem sachsy . nie kombinuj z regeneracja bo pojezdzisz 10-15 tys i i tak ci sie sypna i tak i bedziesz musial kupic nowe jak dobrze zagadasz w sklepie to ci powiedza jakie warsztaty wspolpracoja z sachsem a wtedy montarz musza ci zrobic gratis .zreszta popatrz czesto na warsztatach wisza flagi sachs. pozdrawiam i powodzenia