127 na KJS-ie wrocławskim

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To już trzeci rajd naszego fiacika. sprawuje sie extra.Czekamy na inne fiaty 127 .Chcemy sie zmiezyc z nimi!!!!!!! Załanczam pare fotek z ostatniego rajdu

Pozdrawiam fanów fiata 127!!!!!



reszta pod linkami
klik
klik
klik
klik






[ wiadomość edytowana przez: Ebec_Peter dnia 2004-06-19 21:33:26 ]
  
 
bry tak trzymac!!!

moze kiedys sie zmierzymy :>

czy moza zamiescic fotki na stronie klubowej?

  
 
Widzialem, dotykałem, nawet z nim przegrałem. Przydały by się porządne psay, klatka i byłby super. Tak trzymać!!!!
  
 
Jaki ona ma silnik?cos ma popsocone pod maska?robiliscie jakies wzmocnienia nadwozia?
  
 
Jesion128 kiedy dotykales, widziales i przegrales ? na ostatnim rajdzie ?
klatka bedzie pasy szelkowe dla pilota rowniez...

  
 
Tak na ostatnim Takim wolno jeżdzącym czerwonym kadetem jechalem
  
 
ale startowales w rajdzie ?
  
 
Yhym, jako pilot.
  
 
wlasnie przegladalem wyniki na poszczegolnych probach z ostatniego rajdu....na Jelcz Biurowiec 2 (za drugim razem) objechalismy klase nasza

Jesion128 nie wiesz czy 4 lipca slowik zrobi wkoncu ten rajd ?
  
 
Nie wiem. On nie umie robić rajdów moim zdaniem, i bylem tam tyko dlatego ze kolega mnie poprosil o pilotowanie. Jak mam mu za te jego jeżdzenia po prakingu 100zl zaplaci to wole sie dobrze upic
niestety Wrocław ma pecha do rajdów amatorski, do profesjonalnych z resztą też. Jak można było dopuścić do tego co się w automobiklubie pare lat temu stało. I teraz takie małe Kłodzko ma Rajd Polski, ehhh...........
  
 
no tego komentowac nie bede...my narazie bedziemy startowac tutaj a z czasem pojedziemy zmierzyc sie gdzie indziej....
rajd 4 Lipca bedzie....ktos jedzie ??
  
 
INFORMACJA !!!
pierwsze dwie fotki pochadza ze stornki ich autra czyli z www.camelwrc.pl....sa to fotki z linka z tej strony.
zamieszczam to info ze wzgledu na niezadowolenie autora tych fotek z powodu tych fotek tutaj....blizej nie wiem dlaczego ale Camel przepraszam jesli cos jest nie tak !!!
  
 
Ja tez jezdze 127 w KJSach, obecnie jednak siodemka jest rozebrana i przechodzi remont... Wasz to MK2 wiec pewnie to jest sport 1050, ja mam MK1 i wkladam 900 Abarth "Trofeo Cinquecento". Czy to malowanie to jest jakos wzorowane na fabrycznych 127? bo czesto mozna spotkac zdjecia takiego MK1 z Niemiec...