Spotkanie w Warszawie...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
.... 26.06.2004, ok. godz. 17.00 ...
Właśnie tak chciałbym spędzić sobotni popołudniuwy czas przd niedzielnym egzaminem... Miło i w supergronie klubowiczów FSO AK...
Co wy na to?
Miejsce spotkania... garaż Jania... Jak nie będzie pogody zawsze się schowamy i zgromadzimy w tej wielkiej hali "montażowej"...
To jak ? Pasuje Wam ten termin i godzina?
  
 
Taki mały spocik?
Jestem za
  
 
Dokładnie , taki mały spocik... nie wiem czy robicie spotkanie wogóle w tym miesiącu, pomijając Kliper...więc może własnie teraz, co?
  
 
A co Janio na to?

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
W zasadzie to był to jego pomysł na miejsce spotkania... Mam nadzieję że potencjalni spot-owicze nie wniesą sprzeciwu...
  
 
mnie nie bedzie, bo w tym czasie planuje wyjazd do voya do starachowic, ale pozdrawiam serdecznie!
  
 
kurcze zaluje, ale mam wyjazd do bytomia...
  
 
i co ztym spotkaniem
  
 
Jako główny zainteresowany potwierdzam, że spotkanie takowe zapewne się odbędzie.
W planach montaż głowicy w Polonezie Białego i demontaż u mnie we Fiacie.

Acha: Nie zapewniam transportu z powodu wyżej wymienionego.

Jest prośba, aby ktoś podjechał i zabrał Oliego.

[ wiadomość edytowana przez: Janio dnia 2004-06-24 22:00:24 ]
  
 
Witam.
Własie, nie wiem jak dojechać do janiowego garażu , więc może ktoś zabierze mnie z parkingu przy , chyba , TESCO.... Jojo, tam gdzie w zeszłym roku zabierałeś mnie , Macha i Majchala na zlot we Wawrze... Czy ktoś się skusi?
  
 
Oli, bym tobie chętnie pomógł ale ja w warszawie będe do ok 13 w sobote.
Pare postów niżej widziałem że piotrek miał chęc się spotkać, więc może z nim się dogadaj, też chłopak z jelonek .
I razem byście dojechali.

Ja obecnie bym tobie wytłumaczył dojazd, ale jest remont krakowskiej i musisz jechać od dupy strony, więc nie ma sęsu tłumaczenia drogi na forum

  
 
Panowie.
Wyjeżdżam z domu ok. 14.00 - 14.30 więc niebawem a bede ok . 17 w W - wie. Bede pod telefonem komórkowym więc nie wiem kto będzie tak uprzejmy i poprowadzi mnie do Janiowego Garażu z przedmieścia stolicy...
PiotrekDJ, jeśli nie jest problemem to może ty mnie popilotujesz?
To do zobaczenia!
Aha, jestem pod nr-em 501 44 74 88.
  
 
Witam.
Spotkanie się odbyło, choć jak na warunki stolicy raczej marna była frekwencja... Ale cóż, nie każdemu pasowało... Nie mniej jedna jak zawsze było miło, choć spotkanie miało raczej charakter roboczy...I Janio i Biały remontowali swe auta ... Razem ze mną a własciwie ja razem z Fiaciorem, pilotowany byłem przez niego, dotarliśmy do janoiwego garażu... Tam odebrałem nakładkę przednią do zestawu orciari a ja wyładowałem ze swego poldka poszerzone 14'' od trucka dla PiotraDJ... Jakiś czas później dołączyli, wspomniany, PiotrekDJ z Gosią a nieco później i Rusty... czas tak szybko uciekał że zrobiło się już późno i trzeba było pojechać do szkolego "akademika"... Jutro mam egzamin...
Cieszę się że mogłem znów zobaczyć lubiane twarze i poznać nowe - Fiaciora... Fajnie miał zrobionego 125p...
To tyle moich wrażeń....