Dekadowe tańcowanie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Po dzisiejszej wizycie u Państwa Venus+Olo, padł pomysł aby wypuścić się w środę do Dekady.
Kto chętny. Mam nadzieje, że będzie nas więcej niż 4 osoby...

Jojka zawiadomię ja telefonicznie, myślę że długo go prosił nie będę i w końcu przyjedzie bez samochodu.

Aha, proszę tutaj nie wstawiać pytań o transport powrotny - postępujemy w myśl zasady - "Każdy orze jak może".
  
 
koszta, jakie sa koszta?
  
 
Cytat:
2004-06-20 22:52:32, SPAjK pisze:
koszta, jakie sa koszta?



Wszelkie pytania takie jak te prosimy kierować dso obywatelki V.

Na pewno trzeba liczyć pare zeta na flaszkę przed...
  
 
nie to nie, Venus sie na mnie obrazila
  
 
Cytat:
2004-06-20 23:10:50, SPAjK pisze:
nie to nie, Venus sie na mnie obrazila



Wyluzuj, jutro się dowiem i napiszę...

P.S. Jeszcze jest na Ciebie obrażona...
  
 
bo to taka kobieta jest... jak cos jest nie po jej mysli to sie obraza i strzela fochy... mam to gdzies


[ wiadomość edytowana przez: SPAjK dnia 2004-06-21 09:26:30 ]
  
 
Spajk.... Wiesz oppitol sie odemnie... I sam sie przestan obrazac do K@#$%y nedzy!!!
Co nie po jej mysli co????!!!?? Boli cie cos to zadzwon i powiedz a nie pierniczysz na forum.

[ wiadomość edytowana przez: Venus dnia 2004-06-21 10:09:35 ]
  
 
Dobra, spokój dzieciaki.
Mamy się iść pobawić a nie kłócić. V. napisz jakie są koszty...
  
 
Wejscie dla pan jest za free faceci chyba 10 tylko sie porzadnie ubrac trzeba zeby nas wpuscili no i rezerwacje bym musiala zrobic jak bysmy sie zdecydowali.
NIkt mi nie bedzie nic wciskal. Venus taka Venus siaka, jak ma problem niech powie normalnie.
  
 
Cytat:
2004-06-21 10:47:00, Venus pisze:
Wejscie dla pan jest za free faceci chyba 10 tylko sie porzadnie ubrac trzeba zeby nas wpuscili no i rezerwacje bym musiala zrobic jak bysmy sie zdecydowali.
NIkt mi nie bedzie nic wciskal. Venus taka Venus siaka, jak ma problem niech powie normalnie.



To koszty są znane - deklarować mi się tutaj...
  
 
Mnie niesety nie bedzie .
Mam teraz strasznie duzo wydatkow i spraw do zalatwienia.
Szkoda .
  
 
musze napisać prace na niedziele
ale się skusze, 10 zeta + 10 na flaszeczkę powinienem się wyrobić (brak funduszy= oc do zapłacenia)
  
 
i ja się podłączę, choć nie wiem w jakim stanie osobowym. i co? OLO będzie wiedział co, więc możecie kombinować jak tu transport sobie uprościć (hint: do kombiaka można schować jednego w bagażniku pod kurtynką, już to testowałem w Palio Weekendzie, więc myślcie koledzy...) jakie są plany operacyjne co do godziny wyjazdó?


[ wiadomość edytowana przez: robreg dnia 2004-06-22 06:33:32 ]
 
 
to co robreg, odwieziesz mnie do domu pozniej???
  
 
Cytat:
2004-06-22 06:32:13, robreg pisze:
i ja się podłączę, choć nie wiem w jakim stanie osobowym. i co? OLO będzie wiedział co, więc możecie kombinować jak tu transport sobie uprościć (hint: do kombiaka można schować jednego w bagażniku pod kurtynką, już to testowałem w Palio Weekendzie, więc myślcie koledzy...) jakie są plany operacyjne co do godziny wyjazdó?


[ wiadomość edytowana przez: robreg dnia 2004-06-22 06:33:32 ]



Robreg, o jakim kombi mówisz?? Bo nie znam nikogo kto by takowe posiadał

Proponuję spotkanie ok. 21.00 pod Dekadą...
  
 
dobrze czyli JA przyjezdzam POLONEZEM a reszta radzi sobie sama, byl czas na zastanawianie sie byl czas na kombinowanie, klamka zapadla, nie chcecie drajwera, bedzie Was MZA wozilo pośpiechami 6xx spik jak sie nie pobijem ma rajda na gotzlaw (czy jak tam ta ... sie zwie).
 
 
ja mam 601 i 610, więc do wyboru do koloru
  
 
Cytat:
2004-06-22 10:46:08, Jojo pisze:
ja mam 601 i 610, więc do wyboru do koloru


doookladnie
 
 
Cytat:
2004-06-22 06:32:13, robreg pisze:
i co? OLO będzie wiedział co, więc możecie kombinować jak tu transport sobie uprościć (hint: do kombiaka można schować jednego w bagażniku pod kurtynką, już to testowałem w Palio Weekendzie, więc myślcie koledzy...) jakie są plany operacyjne co do godziny wyjazdó?


robercik - częsciowo twoich wypowiedzi nie rozumiem jaki kombiak?

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
No cooz QBK zrob z kratowozu autobus no caman.