Spot w Toruniu 26 czerwca 2004

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tandaradei!!!

Obwieszcza się co następuje: proponujemy spotkać się w Toruniu w sobotę 26 czerwca 2004 na Zamku Dybowskim. Punktem zbornym ogłaszamy wedle tradycji zadość czyniąc salon Fiata Torital na Poznańskim trakcie... stamtąd podążyć na Zamek można. Godzina zborna to 11. Zabierzcie siostry i bracia przenośne ruszta obwoźne, jadło na ruszt onen, dobrego piwa beczkę i co tam jeszcze

Tadaaaaaam




[ wiadomość edytowana przez: D0mel dnia 2004-06-21 21:49:22 ]
  
 
no dobra, niech bedzie

kurna, ale ja w sobotę pracuje do 14.00


[ wiadomość edytowana przez: lafaar dnia 2004-06-21 23:33:31 ]
  
 
Beze mnie tym razem.
  
 
Tego dnia miałem być na tuning show i może bym Was odwiedził ale lipa z planów-impreza tuningowa odwołana ...
  
 
Witam
Ja niestety również nie przybędę - pracuję cały dzionek (robimy w Borównie imprezę dla dzieciaków) Tak na marginesie to już 14 lat od upadku pewnego systemu a u mnie wciąż praktykuje się "czyny społeczne".
Pozdrawiam
MK
  
 
Aha, sorry że to w tym wątku - w Płocku w najbliższych dniach na złom pójdzie DF Kombi, 88 lub 89, stał parę lat w garażu, nie rozsypany i nierozszabrowany, nie-karetkowy. Podobno paru klubowiczów go oglądało ale "wybrzydzali" jak twierdzi właściciel. Może ktoś chce z niego chociaż jakieś graty??? Szkoda by tak w całości na żyletki poszedł..... Szkoda że laweta do bydzi by mnie z torbami puściła, bo bym go ściągnął i postawił jako pomnik na działce....
Jakby co to kontakt ze mną.
MK
  
 
Temat imprezy w ten weekend jakoś się rozmywa, za to mam kolejną jutro

Jest szansa że się pojawię, chociaż na kilka godzin
  
 
niestety ja odpadam
25 impra na:
Terminal Club

26 kumpla urodzinki wiec i czasu i kasy mało :/

ehhhh

POZDRO
  
 
Jak pisałem wczesniej, jestem na 90% w sobote w pracy, wiec pewnie dojade pozniej, albo przybęde dopiero na wieczorną postspotową integrację do miasta wieczorem
  
 
Hehe,to ci spot,nikogo nie będzie
  
 
Z frekwencją jazda niezła Ja ze swej strony w sobotę zapraszam do WDW Zagiel w Borównie na imprezę plenerową w stylu grochówka, koła gospodyń wiejskich, cepelia, WOPR, harcerze, dzieciaki, kombatanci, zabawy typu przeciąganie liny..... Generalnie max hardcore Taki barejowski czyn społeczny mojego urzędu....

MK
  
 
Cytat:
2004-06-23 11:57:33, kaovietz pisze:
Hehe,to ci spot,nikogo nie będzie


To będzie spot mentalny.
  
 
Cytat:
To będzie spot mentalny.


Pewnie skończy się na reperowaniu przy grillu mojego garażu z Kaovtzem... ale dobre i to
  
 
Cytat:
2004-06-23 18:43:11, D0mel pisze:
Cytat:
To będzie spot mentalny.


Pewnie skończy się na reperowaniu przy grillu mojego garażu z Kaovtzem... ale dobre i to



Eee, to na taką imprę to ja się też piszę . Nie wiem czy dam radę hamulcom w dwa dni (cały przód robie) ale jestem dobrej myśli.

BTW - kto ma dobry węch/słuch . Gaz mi spierdacza wyraźnie ale nie wiem kędy .
  
 
Będe na 100%

Tylko trzeba będzie uważać - Policja zapowiada dokładne trzepanie aut tuningowanych w weekend i najazdy na nielegalnie zbierajace się grupy właścicieli aut tuningowanych - zawsze coś sobie znajdą do czego mogą się przyczepić Kaovietz - uważaj
  
 
może będę miał wolne w sobote, jesli sie uda zalatwic to tez bede na 100%
  
 
Cytat:
BTW - kto ma dobry węch/słuch . Gaz mi spierdacza wyraźnie ale nie wiem kędy .



Ja mam pudełeczko zapałek
  
 
Cytat:
2004-06-24 14:01:03, t_kucyk pisze:
Będe na 100%

Tylko trzeba będzie uważać - Policja zapowiada dokładne trzepanie aut tuningowanych w weekend i najazdy na nielegalnie zbierajace się grupy właścicieli aut tuningowanych - zawsze coś sobie znajdą do czego mogą się przyczepić Kaovietz - uważaj

hehe,mam szczescie-jadac do Sulejowa zatrzymali mnie aby obejrzec autko A taki full tjunink jak moj zaraz zostanie przez nich wyweszon .
Widze,ze pare osob bedzie,wiec bedzie fajowo.
Po glownej czesci spotu proponuje ASO u Domela/na kanale opodal,gdzie beda swiadczone uslugi dla ludnosci .Oczywiscie wieczorem integracja w jakims milym lokalu...
  
 
Cytat:
>hehe,mam szczescie-jadac do Sulejowa zatrzymali mnie aby obejrzec autko



Kiedy???? Jechalismy przeca caly czas razem a nas nie zatrzymali ????
  
 
jak jechal z bydzi do torunia