Grupa Śląska jadąca na Zlot

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie - na zlocie przedzlotowym "Nas Trzech" ustaliło, że wyjazd z Katowic nastąpi w sobotę - 26 czerwiec br. pomiędzy godziną 8.00 a 9.00 (rano !!!)
Wstępne miejsce zbiórki - parking przy "Castorama" lub najbliższa stacja benzynowa za Castoramą (chyba Orlen ?) - poprawiajcie mnie, jeżeli się mylę
Chętni do Zlotu : odzywać mi się w temacie i na temat - czasu nie ma zbyt dużo

Ps.
Raffsa - jeśli Tobie odpowiada Siewierz, to daj namiara na jakieś miejsce spotkania po drodze
  
 
jeśli rzeczywiscie o siewierz a nie koziegłowy to po lewej za swiatłami jest fajna stacja CPN !!! teraz to chyba orlen !! wiec mozecie wszyscy na swiatłach zjechac na Tarnowskie góry i zawrócić na stacji i wtedy jednego wam przybędzie

Raffsa

P.S. Kto był w mirowie od katowic w prawo na mirów a w lewo na tarn. góry w siewierzu.


  
 
qrde nie wiem czy sie wyrobie do 9 jakby co to bede was gonił Heniu za castorama jest chyba Shell kiedys DEA
  
 
Cytat:
2004-06-22 21:52:08, raffsa pisze:
jeśli rzeczywiscie o siewierz a nie koziegłowy to po lewej za swiatłami jest fajna stacja CPN !!! teraz to chyba orlen !! wiec mozecie wszyscy na swiatłach zjechac na Tarnowskie góry i zawrócić na stacji i wtedy jednego wam przybędzie
P.S. Kto był w mirowie od katowic w prawo na mirów a w lewo na tarn. góry w siewierzu.


Rany Rafał!!
Zlituj się bo nie mam już Enigmy w domu!!...możesz to przełożyć na polski ??
  
 
Cytat:
2004-06-22 21:54:58, Czarek_Rej pisze:
qrde nie wiem czy sie wyrobie do 9 jakby co to bede was gonił Heniu za castorama jest chyba Shell kiedys DEA


Czarek-nie o tą stację chodzi!...2 km dalej jest ORLEN (przy samej ulicy jest buda "Mr HAMBURGER" i stacja LPG a lekko "w głębi" ORLEN (to ten na wysokości "ROŹDZIENIA")

Ciągle nie wiem na 100% czy jadę więc co ja się będę umawiał?? ....No i zaczynam myśleć czy nie zgrupować się na dobre gdzieś przed samymi Borkami (może jakaś ostatnia duża miejscowość przy trasie -ustalmy jaka-wybierzmy dużą stację paliw i jakas bezpieczna godzine)-wtedy jest duza szansa, ze Śląsk wjedzie do Borek razem!
  
 
Ok bogus wiem gdzie to bede chyba z HERMIIm
  
 
dołącze do was w Częstochowie przy Mac Donaldzie (wylot z częstochowy)
ile zejdzie z katowic do częstochowy ?
  
 
Jogi2 ma dobry pomysl robimy zgrupowanie w Mcdonaldzie w czestochowie przy trasie do Wawy !! jak bedziemy czy wy bedziecie czekac na nas to kawe mozna wypic i cos zjeść. !!

A do czestochowy to chyba już wszyscy się załapią.

P.S. to siewierz anulowany

Bogdan ten orlen to na skrzyzowaniu co co jak wracaliśmy z mirowa ja pojechałem prosto a wy na lewo w strone katowic.

  
 
Cytat:
2004-06-23 08:38:07, jogi2 pisze:
dołącze do was w Częstochowie przy Mac Donaldzie (wylot z częstochowy)
ile zejdzie z katowic do częstochowy ?



Jogi, za siebie powiem, że ok godzinki z małym hakiem, ale z Chorzowa !
To umawiamy się na godz. 10.00 + 15 minut - kto się nie załapie, jedzie sam
  
 
to do zobaczenia w sobote ok 10,15 - 10, 30.
Pozdrawiam.
  
 
ooops mała zmiana planów ))))


Raffsa !!!

Grono mi się powiększy !! będzie nas dwóch.
  
 
Cytat:
2004-06-24 21:59:09, raffsa pisze:
ooops mała zmiana planów ))))


Raffsa !!!

Grono mi się powiększy !! będzie nas dwóch.


Ooooooops !!! Urodził Ci się syn albo urodzi się przed zlotem???
  
 
Bogdan niekracz bo jeszcze go będe musiał nazwać espero lub Borki ))).


Zreszta jutro pogadamy tylko pogoda się coś pierniczy !!! chyba zabiore namiot mam duzy 4 osobowy.


Rafal
  
 
Wszystko jest ŹLE !!! ...znowu załapałem się na serię qrewskich niefartów (wszystko się pier&$li na maxa!!....na na pewno wiem, że nie ma szans na wyjazd z grupą...już tracę wiarę w to, że wogóle pojadę....staram się ale prawem Murphego wszystkie złe moce sprzysięgły się przeciwko mnie!!
  
 
bogdan co sie stało?? A tak wogóle to mało brakowało a tez bym nie pojechal, zgubiłem dzisiaj dowód rejestracyjny, szukałem go poł dnia,a on sobie wpadł pod fotel w aucie i sie schował sk.....n . Na domiar złego wypucowałem sobie autko, woski i te sprawy podjechałem pod dom a tu lu zaczeło lac jak z cebra jutro bedzie powtórka z rozrywki o 7 rano.

Hen-Bas jutro jedziemy razem musimy sie gdzies ugadac po drodze, jade sam bo HERMII ma cos do załatwienia i moze dolaczy do nas poniej, ale to moze....

[ wiadomość edytowana przez: Czarek_Rej dnia 2004-06-25 21:26:11 ]
  
 
A ja na was czekam w MCdonaldzie czestochowa o 10 !!!!.

Zrobimy male zgrupowanie GRUPY SLĄSK.

Bogdan ty niestrasz rano pakuj Beatke i Kierownika w Autko i dawaj do borek


Raff