Virtual Tuning w necie Poloneza i Fiata

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Macie jakieś fajne zdjęcia przerobionych naszych (swoich) bolidów ?


  
 
  
 
Cos bym znalazl ale nie mam gdzie wrzucic.
  
 
wyślij mi na maila, a ja wrzuce na forum
m_grad@interia.pl
  
 
Cytat:
2004-06-27 14:56:29, Gradku pisze:
wyślij mi na maila, a ja wrzuce na forum
m_grad@interia.pl

Wyslalem wszystko co mam chyba z poloneza.
  
 
oki, i mam to wszystko wrzucić na Forum ? Nie zawiśnie nam server ?
  
 
Cytat:
2004-06-27 15:17:01, Gradku pisze:
oki, i mam to wszystko wrzucić na Forum ? Nie zawiśnie nam server ?

Wrzuc co uwazasz za dobre. Wszystkiego to lepiej nie bo jak ktos na modemie ciagnie to chyba szlag go trafi
  
 
no i dooopa - teraz nie mogę wrzucić fotek, bo INTERIA>PL mi sie niechce otworzyć
  
 
A to mój wynalazek.





  
 
Wiele osob sie zle o nim wypowiadalo, ale mi sie on podoba. No i ten silnik
  
 
wg mnie jest zajebisty super, widziałem go ostatnio na Ostrobramskiej w piątek (chyba). Dla mnie naprawdę C Z A D ! ! !
  
 
3 rzeczy bym w nim zmienil(bad look,tylne lampy i naklejka MAYDAY),ale gdybym mial go dostac tak jak stoi to bym nie marudzil.KIHAS żal mi dupe sciska ,ze masz taka fure.
  
 
Cytat:
2004-06-27 19:24:58, GT pisze:
3 rzeczy bym w nim zmienil(bad look,tylne lampy i naklejka MAYDAY),ale gdybym mial go dostac tak jak stoi to bym nie marudzil.KIHAS żal mi dupe sciska ,ze masz taka fure.



A co Ci się nie podoba w Mayday-iu??
  
 
no jak dla mnie to lyko tylni spoiler podlegałby wymianie- gusta są różne i sie nie dyskutuje!! i tak jak GT ktoś by mi zaproponował taką fure to bym sie nie zastanawiał ani chwili!!

re5pect
  
 
Zajebisty woz !! Te swiatelka z tylu sa rewelacyjne...
  
 
ta o gustach sie nie dyskutuje ale chyba iwekszosc buy chciala miec takiego fiaciorka mi sie podoba a najciekawiej wygladaja swiatla i z przadu - jakies rajdowskie oraz tylnie kojazy mi sie troche chyba z zukem alo czyms takim ogolnie Git fura
  
 
Zaraz zaraz...miał być VT a póki co widziałem tylko 1VT a cała reszta to jeżdzące autka...
Zatem oceniamy VT czy auta ?
  
 
Cytat:
2004-06-28 19:20:33, Nomad pisze:
Zaraz zaraz...miał być VT a póki co widziałem tylko 1VT a cała reszta to jeżdzące autka...
Zatem oceniamy VT czy auta ?

VT zdjecie nr 2 w profilu
  
 
Zdjecie 3 i 4 w profilu, to jest dopiero VT hehe
  
 
Cytat:
3 rzeczy bym w nim zmienil(bad look,tylne lampy i naklejka MAYDAY),ale gdybym mial go dostac tak jak stoi to bym nie marudzil.KIHAS żal mi dupe sciska ,ze masz taka fure.

100% się zgadzam, poza tym deluxe