Moja relacja ze zlotu z Borkach

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hejka !

Właśnie mam odrobinkę czasu pomiędzy kolejnymi etapami dzisiejszej pracy !
Żałujcie wszyscy którzy nie byliście - a jest czego żałować
Dzięki dla Andrzeia za sms-a z pozdrowieniami dla zlotowiczy

Szczególne podziękowania należą się tym, którzy przejechali ponad połowę Polski "tylko po to", aby się spotkać razem na tym Zlocie
Chociaż tylko jeden dzień tam byłem, ale wszelkich uciech zlotowych doświadczyłem

fotorelacja
  
 
HE HEEEEEEE!!!!! Heni super foteczeki szkoda tylko ze ja umiem wklejac Dla wszystkich którzy sie nie stawili na zlocie- BŁEEEE- żałujcie! Było zaaaajefajnie JA chce zlotuuuuuuuuuuuuuu
  
 
No ja się cieszę, że przynajmniej mój SMS do Henryka dotarł (mam nadzieję że przekazałeś pozdrowienia ? ), bo na wyjazd tym razem nie miałem najmniejszych szans
Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich !
  
 
HE HEEE !!! HenBas Fajne Foteczki dzis wieczorem wkleje moje żeby było co wspominać ))


Dziękuje wszystkim za przybycie bo mogłem was zobaczyć co niektórych pierwszy raz. !! było super !!!!

Raffsa
  
 
Cytat:
2004-06-27 22:51:23, Andrzei pisze:
mam nadzieję że przekazałeś pozdrowienia ?



Jasne, że przekazałem
  
 
Dzięki Henri, że przekazałeś moje przeprosiny za nieobecność!
Naprawdę ubolewam nad tym faktem... bardzo żałuję, bardzo...
  
 
Zgadzam się z Tobą Plump
  
 
Zlocik extra. Ludziska ok.
Pozdrowienia z jaskini niedźwiezia
  
 
Oj działo się działo !!
To takie niezwykłe i niezmiernie rzadko spotykane w tych popieprzonych czasach zjawisko, że ludzie jadą niektórzy nawet 500 kilosów żeby się spotkać grupą ...normalnie prawie obcych sobie człowieków...a potem wszystko wygląda jak WIELKA RODZINNA IMPREZA ....jestem pod OGROMNYM pozytywnym wrażenie zlotu w Borkach !!
DZIĘKUJĘ WAM PANOWIE I PANIE!!
  
 
Bogdan przekaż pozdrowienia młodemu od mojej młodej
  
 
HenBas - świetne zdjęcia

bogdan - święte słowa

zlot mega wypasik
  
 
a może jakieś opisy do zbiorowego dla nieobecnych
Oczywiście na niezbiorowym też mile widziane
  
 
Miałem sygnały, że zdjęcia nie dają sie oglądać - ograniczenie transferu
Zrobiłem mały "remoncik" na mojej stronie ze zdjęciami zlotowymi - trochę poobcinałem zawartość i teraz chyba dłużej będzie można je oglądać

Miłych wspomnień i przyjemnego oglądania

Fotorelacja ze Zlotu w Borkach
  
 
No i jeszcze TO :

http://www.asco-info.neostrada.pl

borki

Pozdrawiam

raffsa
  
 
No Raffsa, aleś wymalował fotę - 150 na blacie, a ten robi se zdjątko
Mamy co wspominać
  
 
Heniu posle ci moje fotki na maila to za twoja uprzejmoscia moga je inni zobaczyc, a zwłaszcza bogus jak mu pstrykałem gdy sobie pomykalismy do domu bok w bok równiutenko i mój esperak po pobycie wsród tylu innych "kolegów" zaczoł lepiej pracowac- spalanie to ok 8 literkóf na 100 ale to była trasa i baaardzo spokojna jazda. Dzisiaj tankowałem esperaka wyszło 15
  
 
No właśnie!...Czarka wręcz nie poznawałem na drodze?? ...byliśmy na "warszawskiej jedynce" wzorem cnót wszelkich !! ...drogówka by zbankrutowała przy takich kierowcach!!...do samiuśkich Katowic jechaliśmy 100-110km/h i tylko sekundami w szalonych porywach 130km/h!!....oczywiście zwalniając do 70-ciu na ograniczeniach!!...Cudowny Zlot w Borkach odmienił cudownie nasze charaktery! ...(i dużo w tym prawdy!! -póki nie wypali się ta Borkowska Pozytywna Energia jestem innym człowiekiem!!)
  
 
Czarek, to nie jest takie proste
Własnie z powodu szczupłości mojego "darmowego" konta musiałem sam ograniczyć ilość upakowanych tam wcześniej własnych zdjęć - wyczerpał się limit transferu.
Dołożenie następnych spowoduje zablokowanie strony, którą można odblokować jedynie poprzez płatny sms lub czekać do godziny 0.00 - wtedy automatycznie się odblokuje
Panowie, musicie założyć po prostu swoje konta np. na Republice i wtedy będzie bez problemów !

Mam jeszcze pytanie - prośbę do naszych Moderatorów - czy można ewentualnie ulokować zdjęcia ze Zlotu na stronie klubowej ?
Wtedy zachowujemy porządek na Forum i wszystkie zdjęcia będą w jednym miejscu
  
 
Cytat:
2004-06-28 21:37:21, Czarek_Rej pisze:
Heniu posle ci moje fotki na maila to za twoja uprzejmoscia moga je inni zobaczyc, a zwłaszcza bogus jak mu pstrykałem gdy sobie pomykalismy do domu bok w bok równiutenko i mój esperak po pobycie wsród tylu innych "kolegów" zaczoł lepiej pracowac- spalanie to ok 8 literkóf na 100 ale to była trasa i baaardzo spokojna jazda. Dzisiaj tankowałem esperaka wyszło 15



Helo Czrek
Jeżeli potrzebujesz troszke miejsca na zdjecia niema problemu na moim serwerku.... daj znac na priva oki
  
 
Cytat:
2004-06-28 22:33:01, HenBas pisze:

Mam jeszcze pytanie - prośbę do naszych Moderatorów - czy można ewentualnie ulokować zdjęcia ze Zlotu na stronie klubowej ?
Wtedy zachowujemy porządek na Forum i wszystkie zdjęcia będą w jednym miejscu



Ponawiam swoje pytanie