BIAŁYSTOK - spoty - Strona 25

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zlotu???
A kiedy byl???
  
 
A był, w tą niedzielę co pytałem co robiłeś.
Było info na forum i na stronie.
  
 
O widzisz a ja nie zauwazylem.... widocznie bylem......
  
 
Jak mi sie wydawało druga niedziele miesiaca była wczoraj byłem nikogo nie było moze za pozno byłem albo zawczesnie kiedy nastepny spot dajcie znac
  
 
Prosze szanownego kolegi była to wyjatkowa sytuacja.
Spot odbywał sie u kolegi Goldena o czym mozesz przeczytac w osobnym watku.

A o nastepnych spotach napewno bedzie info n aforum!
  
 
Ja np. widziałem poloneza Krupka na krywlanach i czyjegoś Fiacika rajdowego, osobiscie jechałem z kolega passatem więc przypadkowo natknełem się na te auta o spocie nic nie wiedziałem gdzie i kiedy się odbywają (mogę się tylko domyślać )
  
 
a no bylem w niedziele na Krywlanach na cotygodniowych wyscigach i paleniu gumyco jak co ale ostatniej niedzieli zjechalo duzo ludzi a teraz bedzie jeszcze wiecej smigac tam wiec pozna pora na zlot FSO jest nie na miejscu
  
 
Pewnie, że nie ale trzeba tak wyskalować porę a żeby właśnie po spotach od razu można by było zaliczyć palenie. Osobiście jestem klubowiczem PTK i co do spotów to myślę, że powinniśmy się jakoś razem zwoływać bo wiadomo im więcej nas tym lepiej, przecież nasze auta są z tej samej Fabryki
  
 
Koledzy przypominam ze w niedziele ze w niedzile 7 maja godz.16 Spot Regionalny (jak bedzie ciepło to na Krywlanach), jak zimno to McSchit przy Makro.
  
 
Jeśli moja "dziura w planie akademickim" się nie przesunie to deklaruje swoje przybycie
  
 
Cytat:
2006-04-24 08:43:22, KraseK pisze:
Koledzy przypominam ze w niedziele ze w niedzile 7 maja godz.16 Spot Regionalny (jak bedzie ciepło to na Krywlanach), jak zimno to McSchit przy Makro.




Aga_ speaking:

Przepraszam a kolezanki to co
Jak mogles zapomniec.


[ wiadomość edytowana przez: KraseK dnia 2006-05-02 11:56:36 ]
  
 
Witam ! Czy spocik dalej aktualny? Jeśli tak to z chęcia pojawię się, co prawda jako sympatyk, ale może już niedługo

[ wiadomość edytowana przez: CeHo dnia 2006-05-07 21:39:04 ]
  
 
I po spociku.

Bylem przez chwilke na dluzsze przebywanie nie pozwolila mi choroba moich synow, ale moze nastepnym razem bede dluzej.....
  
 
W relacji można przeczytać, że wstępnym terminem kolejnego spotakania regionalnego jest 10 czerwca. Chciałbym zauważyć, że jest to sobota - no chyba że jest to zamierzone.
A tak z innej beczki to my nie będziemy mogli przybyć 10 z racji wesela (nie naszego ).
Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2006-05-12 18:54:02, Golden_ pisze:
W relacji można przeczytać, że wstępnym terminem kolejnego spotakania regionalnego jest 10 czerwca. Chciałbym zauważyć, że jest to sobota - no chyba że jest to zamierzone. A tak z innej beczki to my nie będziemy mogli przybyć 10 z racji wesela (nie naszego ). Pozdrawiam



Daty mi sie pomymły oczywiscie chodzi o 11, czyli 2 niedziele miesiaca.
  
 
Ja juz sie gubie.....

raz jest to pierwsza niedziela miesiaca a juz nastepnym razem druga.... Czy to zalezy od miesiaca?? Moze to miesiac przestepny, a moze jezeli miesiac ma 31 dni to jest to piewrsza niedziela - a jak ma 30 to druga!!!! A co z lutym????
  
 
Cytat:
2006-05-15 14:33:04, anmimo pisze:
Ja juz sie gubie..... raz jest to pierwsza niedziela miesiaca a juz nastepnym razem druga.... Czy to zalezy od miesiaca?? Moze to miesiac przestepny, a moze jezeli miesiac ma 31 dni to jest to piewrsza niedziela - a jak ma 30 to druga!!!! A co z lutym????



na spot chyba nie ma reguły - pozostaje sie gubić
  
 
Witam, kto wybiera się na Festiwal Zabytków Motoryzacji ? Słyszałem, że Krasek, ale wolę się upewnić.
  
 
Cytat:
2006-05-15 18:05:40, CeHo pisze:
Witam, kto wybiera się na Festiwal Zabytków Motoryzacji ? Słyszałem, że Krasek, ale wolę się upewnić.



Nom KrasKi sie wybieraja.
  
 
Od pewnego czasu jak zostało ustalone spoty sa w 2 niedziele miesiaca.
Odstepstwo było ttylko raz od tego czasu.


A Kraski jada na Festiwal, z tym ze KraseK w czwartek a Kraskowa w piatek wieczorem!!