Hyundai Coupe 1 ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie co sadzicei o tym autku ?
Moge kupic 1999r. tj Hyundai Coupe I rejestrowany w 2000r. za 40 tys zł (kupiony z salonu w Polsce 50 tys. km przebiegu) zielony metalik najbogatsza wersj tj 2xPP skóra, alusy, ABS, klima
Wlasciciel twierdzi ze bezwypadkowy - dzis go widzialem i chyba nie klamie choc ten przebieg mnie zastanawia ???
jak bym sie mial zdecydowac to oczywiscie pojade na stacje diagnostyczna ale i tak przebiegu nie da sie sprawdzic !!!!

Czy to dobra waszym zdaniem cena !
Mi co prawda podoba sie Coupe II ten z podwojnymi reflektorami z przodu i kolor wolalbym inny ale szukam Coupe juz od 1,5 roku i wszystkie jakie ogladam sa strasznie styrane lub powypadkowe z zagranicy ???

Z góry dziekuje za rady !!!
  
 
Hyundai w 1-szej budzie calkiem niezle autko. ALe cena ktorej facet zada jest za wysoka. Za ta masz juz model z tym samym silnikiem i podobnym wypasem (bez skory) nowszej budy Coupe II-> tego z podwojnymi reflektorami.
Poszukaj na www.mobile.de (tam ceny sa atrakcyjniejsze niz na www.autoscout24.de)

Powodzenia
  
 
ale ja chce kupic auto z polskiego salonu nie walone i nie skatowane !!!

Pozdrawiam !!!
  
 
Cytat:
2004-07-04 20:26:58, spoon pisze:
ale ja chce kupic auto z polskiego salonu nie walone i nie skatowane !!!

Pozdrawiam !!!



hmm ciężko będzie

ja pojechałem szukać do Niemiec ale tej nowej Coupe i w porównaniu z tym co oferują u nas a co tam można dostać to niebo a ziemia
  
 
Przykladowe Coupe`ty z Polski:


http://www.trader.pl/details,131,2117512200624200411535017.asp#


http://gratka.pl/moto/tresc.phtml?id_rubryka=1&marka=Hyundai&model=coupe&id_region=0&z_dnia=-1&cena_od=0&cena_do=-1&inte=on&gaze=on&biur=on&id_podrubryka=1&order=cena&or=desc&nr=3


http://gratka.pl/moto/tresc.phtml?id_rubryka=1&marka=Hyundai&model=coupe&id_region=0&z_dnia=-1&cena_od=0&cena_do=-1&inte=on&gaze=on&biur=on&id_podrubryka=1&order=cena&or=desc&nr=8


I ogolnie w gratce

Pewnie juz to przegladales, ale nie zaszkodzi zapodac
  
 
oczywiście zycze powodzenia i cierpliwości w szukaniu. Zapytam tylko tak nawiasem skąd wniosek ze kupiony w polsce jest w lepszym stanie niz sprowadzony? Pomijam kwestję ceny to po prostu za dużo - maks jakieś 34-35k za ten rocznik , plus kolor, daj spokój ten samochód (nie obrażając niekogo) w zielonym wygląda hmmmm delkatnie mówiąc bardzo nieciekawie. Jeśłi juz kupiony w kraju to powinien mieć wszytkie przeglądy i p[ięczatki w książce przez 3 lata gwarancji , w serwisie sprawdzają w kompie czy to sie zgadza z jego ksiązkąi powinni wydrukować historię samochodu, jeśłi brakuje pieczątek to i przebieg hmmm mozesz zacząć szukać znaków....... tarcze ich zużycie, pedały, kierownica przy tym przebiegu to powinno być praktycznie bez sladów, tarcze tył, stan felg, stan zawieszenia, opony? jak wygląda zapas czy jest na oryginalnych gumach? naprawde jest sporo rzeczy które powinny powierdzać lub podważać taki przebieg.

  
 
witam
sprowadzony nie interesuje mnie ze wzgledu na ich powypadkowe pochodzenie - jeszcze nie widzialem aby ktos sprowadzal auta bezwypadkowe a hyundaiem coupe emeryci nie jezdza w niemczech !
Szukam juz 1,5 roku coupe i wszystkie jakie widze sa po dzwonach a ten fakt w malo atrakcyjnym kolorze jest bezwypadkowy i ma naprawde 45tys km przebiegu bo jest to 3 auto w rodzinie !

Przy okazji czerwony tez mnie nie zachwyca ! Bardzo chcialbym coupe w kolorze srebrnym lub czarnym i zastanawiam sie czy nie kupic tego i poprostu calego go nie przemalowac na jakis zajebisty kolorek ! gosc nie bardzo chce zejsc z ceny i specjalnie nie zalezy mu na sprzedaniu tego auta teraz ! dziwne ale prawdziwe

Ja osobiscie wole coupe II ale tych juz wcale nie mozna dostac.
Wszystkie prezentowane przez kolege ogloszenia sprawdzalem i zadne mnie nie interesuje !

Juz sam nie wiem co robic !
Poza tym jedzilem tym coupe i demon predkosci to nie jest nie wiem czy nie lepiej kupic seata leona 1.8T choc o takiego z polskiego salonu w dobrm stanie takze jest ciezko !!

Jestem w kropce !
Mimo to za wszystkie opinie i rady bardzo wam dziekuje

Pozdrawiam i jesli ktos gdzies widzial do sprzedania coupe niech daje znac


[ wiadomość edytowana przez: spoon dnia 2004-07-06 22:53:56 ]
  
 
A moze chociaz ten :
http://www.trader.pl/details,131,849025308062120041343252.asp
srebrny jest... no i to Hultaj a nie jakis tam Seat
  
 
dzieki za wasza pomoc
dzwonilem juz tydzien temu odnosnie tego ogloszenia fakt wygladalo bardzo kuszaco i okazyjnie tyle ze:

- autko jeszcze nie bylo w kraju ?? mialo byc lada dzien sprowadzone z francji
- lekko walniete jak to pan okreslil (tzn do wymiany maska. blotnik, 2 lampy, pas przedni, chlodnica i tyle zdolal mi powiedziec)
- niby udokumentowany przebieg przez francuska firme ubezpieczeniowa,
- poduchy niby nie odpalily ( i tak jest to praktycznie niemozliwe do sprawdzenia a przy wymianie pasa przedniego nie odpalily hmm zastanawialbym sie
- pan chcial nawet przeslac mi zdjecia tego autka przed zrobieniem bo jak sam powiedzial cena 38 tys pln dotyczy autka na gotowo tzn po zrobieniu w polsce

dzieki za pomoc z waszej strony w poszukiwaniach WIELKIE DZIEKI
sami widzicie ze znalezc w dobrym stanie coupe jest ciezko

Pozdrawiam
  
 
bardzo dobrze cię rozumiem jeśli chodzi o wypadkowość...sam mam sciaganego i bitego...ale przynajmniej wiem jak i dla mnie to była kosmetyka po miesiącach szukania .... Jeśli zalezy ci na osiągach to nie kupuj cupe bo to jest samochód do crusingu po mieście a nie do ścigania się (140kucyków w takiej budzie to po prostu za mało, wykeca te 9 sekund do 100 ale to nie jest żaden wynik...) no i nie porównuj tego z leonem turbo wiadomo, ze silnik NA nie będzie miał szans - to znaczy ten silnik NA .... ogólnie seat to dla mnie zupełnie inna bajka bo na mocnym silniku nie kończy się samochód ale to juz zupełnie off topic powiem tylko tyle dobry kolega pracuje w seacie z 6 lat i sam nie jeździ seatem i nie poleca nikomu....
  
 
nie rozumiem cie z tym silnikime NA chodzi ci o ten 1.8T
przeciez to chyba dobry silnik w wielu modelach go wkladaja seat skoda audi VW ?? o co chodzi z tym silnikime (latwo podniesc jest jego moc do np 200KM)

Wiec co mam robic brac tego coupe i jezdzic czy moze polakierowac na jakis zajebisty kolorek ??? chociaz ten nie jest taki zly ale wolalbym czarny lub srebrny w zadnym razie nie kupilbym niemetaliku ze wzgledu na to ze po kilku latkach wlasnie widzielm to na paru autkach sasiadow czerowny strasznie blaknie i robi sie paskudny ??

a tak przy okazji ile ciebie kosztowal twoj coupe jaki to rocznik z jakim przebiegiem jakim wyposazeniem i co mial uszkodzone jak go kupowales ???

najwazniejsze !!!!
czy poza buda COUPE 1 rozni sie znacznie jesli chodzi o mechanike silnik zawieszenie wnetrze awaryjnosc od COUPE II tego przejsciowego przed obecnym modelem ?????

Co bys jeszcze powiedzial o focusie 3D 2.0 silnik 130 KM i 9,1 do 100 (niestety mowie o nowym za oklo 54 tys pln) jak to jezdzi ? jak sie zbiera i objedzie coupe ???

Sorki za wiele pytan ale zrozum mam straszny dylemat bo dla mnie to strasznie duza kaska !

Pozdrawiam !


[ wiadomość edytowana przez: spoon dnia 2004-07-08 01:55:29 ]

[ wiadomość edytowana przez: spoon dnia 2004-07-08 01:57:22 ]
  
 
juz wyjaśniam pisałem.....no i nie porównuj tego z leonem turbo wiadomo, ze silnik NA nie będzie miał szans ...silnik NA to silnik hyundai'a (NA to skrót oznaczający - naturally aspirated czyli silnik bez doładowania) chodzi mi o to że porównywanie silników niedoładowanych z silnikiem turbo jest troche bez sensu - nie te możliwości osiągi itd itd. Sam silnik 1,8 t jest oczywiście super rozwiązaniem zwłaszcza jak się chce dłubać wiekszą moc i być najlepszym na światłach i jak to chcesz to jest dobra strona ....


Nie wiem co masz robić IMHO cupe najlepiej wygląda w czarnym potem czerwonym i tyle. Chodzi o to co ci się podoba i tylko o to jeśłi jest ok to nie ma co się zastanawiać.

Mój to 98, kupiony rok temu za 30k. Walniety dokładnie w belkę pod zderzakiem, pas przedni troche oberwał, otarcia drzwi i maski - zrobiony , kiepsko ale zakładałem ze dam sobie rok i zobacze jak co wyłazi i wtedy zatroszcze sie o lakier . Po prostu byłem za długo bez auta i to była wtedy najlepsza oferta IMHO. Wyposażenie - elektryka, ABS, 2 poduszki, klima, cruse control, fele fabryka, bez skóry. Szukałem w całym kraju umawiałem sie i sprawdzałem w pewnym momencie chyba znałem wszytkie coupe w polsce do sprzedania . Wstepnie obejrzałem go w poznaniu - potem gościu zostawił go w zaprzyjaźnionym komisie w w-wie tam dokładnie prześwietlony (sciezka diagnostyczna, dokładnie zawias i silnik, pomiary zbieżności) -zdecydowałem biorę.

zmiany w 99 roku obejmują tylko optykę, silnik osprzęt, zawias pozostaje ten sam - osiągi tak samo. Mi najbardziej podoba sie wnętrze - kokpit 99 jest zdecydowanie ciekawszy

O focusie powiem , ze jeździłem tym silnikiem ale 99 w 5drzwiowym focusie - ok fajnie zwłaszcza ze to kompakt i zaskakujesz ludzi mocą.....ale trzymanie drogi moim zdaniem bez porównania, wygląd i ogólne wrazenie hmmm nieporównywalne - coupe widuje 2 dziennie a fokusów ??? mi po prostu podoba sie coupe i jest moim zdaniem tanie w stosunku do tego co dostajesz.
Ja porównuje to w ten sposób - 30k pln za 98 rok i co zato moge innego kupić z takim silnikem i takim wyposażeniem???? i wychodzi ze nie za bardzo jest co kupić

Kwestja kto kogo objedzie - hehehehehehhehe - powiem tak jak róznice mocy są do 20 koni to bardziej zależy kto jakie ma umiejętności jak zmienia biegi jak startuje, jakie gumy, jakie koła i ile kilo ma na pokładzie....na dziś moim zdaniem 150 -160koni to dopiero moc która pozwala sobie bezstresowo startować spod świateł przy ok 130-140 masz sporo turbo diesli które mogą cię zaskoczyć albo lekkich 110 konnych kompaktów które w dobrych rękach i na pusto też potrafią się wkręcić.....wniosek coupe nie jest do takiej zabawy- chyba ze połozysz tam turbo albo NX

  
 
tzn ktory ma ciekawszy kokpit Coupe I produkowany do 99r chyba czy Coupe II ??

  
 
IMHO coupe po 99 roku ma ciekawszy kokpit...dołożyli troszke "alu" albo srebnej farby jak kto woli ....
  
 
Panowie prosze o szczerą odpowiedz ktory Coupe wam sie bardziej podoba I czy ten II (podwojne swiatla z prozdu)

Bo wiekszosci moich znajomych podoba sie bardziej I mi bardziej podoba sie przod Coupe II a tył Coupe I
juz sam nie wiem

Znalazlem Coupe II w tej samej cenie co ten I tj 40 tys zł takze 1999r takze full wypas 2.0 czerwony i niby ma 40 tys km przebiegu
ALE niestety jest w komisie i mial malowany tylni blotnik i nie wiem czy nie zderzak (nie widzialem go)
Podbno pani zachaczyla o slupek przy parkowaniu (gorzej jak pania obrócilo i pier....la tylnym bokiem w latarnie i przestawila tylnia os i faktycznie moglbyc przy czerwonym kolorze malowany tylko blotnik??? bo przy czerwonym tak sie da (w przeciwienstwie do metaliku)

I teraz mam dylemat co brac
Coupe I 2.0 1999r rejestracja X 2000 (45 tys km przebiegu) full wypas nie lakierowany nigdy ale mam male otarcia na zderzaku od prywatnej osoby kupiony w polsce

czy Coupe II 2.0 takze 1999r czerwony niby 45 tys km full wypas ale niestety z Komisu (a ja mam duzy uraz do komisow) z malowanym tylnim blotnikiem i kto wie co z nim bylo naprawde

i co ja biedny mam zrobic

Sorki ze wam tyle truje
Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: spoon dnia 2004-07-12 21:56:28 ]
  
 
Przy tej kwocie to bym wziął do pomocy osobę dobrze zorientowaną w motoryzacji. Warto zapłacić kilka stówek i mieć pewność wyboru.
pzdr
  
 
I bo II mi się nie podoba i tyle ale to moje prywatne zdanie
  
 
Szczerze mowiac to ja wole i to chyba zdecydowanie Coupe I. Potwierdza to tylko moja konserwatywnosc w dziedzinie designe`u samochodow. Nowoczesne samochody w zdecydowanej wiekszosci wogole mi sie nie podobaja (walaczajac z tego niektore samochody luksusowe) i moim zdaniem projektowanie dzisiejszych aut idze w zla strone, ale to subiektywne odczucie. Tak tez jest jesli chodzi o wyzej wymienione modele. Coupe I znacznie bardziej do mnie przemawia i jest moim zdaniem bardziej rasowe, a 2 to juz w moich oczach prawdziwa Korea, czyli okraglosci do przesady, ale moze to dla tego ze jestem zwolennikiem ostrzejszych i bardziej kanciastych linii. To moje zdanie, a Ty kieruj sie wylacznie swoim gustem, bo w tych sprawach sluchajac glosu innych, mozesz miec pozniej do siebie zal ze kupiles cos wbrew sobie. Pozdrawiam i zycze udanego i satysfakcjonujacego wyboru!
  
 
dzieki !!!
  
 
jełśi któryś z nich budzi Twoje zaufanie bardziej to tam sie kieruj.... tak czy naczej zafunduj sobie scieżke diagnostyczną. Nawiasem z tyłu Hyundai coupe nie ma osi tylko niezalezne zawieszenie dość skomplikowane ale niezłe - to tak na marginesie desine by porshe stąd amory sach'a fabrycznie itd..