Moze zlocik???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy macie ochote na piwko troszke szalenstwa 127? to moze jakis zlocik??? w czasie wakacji???? ja rzucam propozycje ...
  
 
dobry pomysł jak niebedzie zadaleko odemnie
  
 
ja w opolu ale gdzie ty mieszkasz w ktora to strone?? wybacz ze nie wiem
nie masz moze zegarow do mkII z obrotomierzem??
  
 
PANOWIE !!!

Pewnie mnie zaraz ktoś zbeszta, ale ja proponuję Łódź !! nie to, że tu mieszkam i dupy mi sie ruszyc nie chce, ale z każdego miejsca w polsce w miarę blisko (no przynajmniej nie treba jechać ze Świnoujścia do Soliny). Jakby zdażyło sie tak, że będzie akceptacja, to obiecuję, że postaram się to zorganizować !

M.
  
 
co do zlotu to chetnie bym cos zorganizowal tylko prawdopodobnie w tym tygodniu zaczynam remont mojej 127ki

nie bedzie mnie przez jakis miesiac...(bede ja remontowac u kuzyna pod krakowem a ja jestem z rzeszowa...)
mam jednak druga 127ke ktora chce pobudzic do zycia...
jesli mi sie uda szbko wyrobic to moze cos w okolicach polanczyka soliny ? bieszczady? napiszcie komu by pasowalo?
bylo by to bardziej spotkanie mam nadzieje na duza skale...
Moja 128 coupe na razie nie dotowa wiec bylbym 127ka
  
 
Trez !
Mi Polańczyk i Solina (napisalem o niej wcześniej nie bez powodu) pasują jak najbardziej !! mam tam rodzinke i miejsce na zlot wręcz idealne !!!! może uda nam sie jeszcze w wakacje, też bym chętnie przyjechal pod warunkiem uporania się z PANEWKAMI.

M.
  
 
mimo skasowania samochodu z checia z wamibym sie potkal i pogadal ale tak za miesiac bo musze dojsc do zdrowia a chlac na razie nie moge a co to za imprezka bez piwka?? pozdrawiam
p.s
rzucmy powiedzmy sierpien i niech ktos wybierze miejsce ...
ja bede nawet jak bym mial jechac 250 km