Szukam docisku do 127p z 1973 !

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam !
Mam problem z dostaniem docisku do mojej 127mki - problem polega na tym ,ze we wszystkich sklepach w Łodzi sa tylko dociski - ( od wersja wyprodukowanej po roku [chyba] 1976 ) - kazdym razie nie moge zalozyc tego docisku bo nie pasuje.

Czy ktos z was przerabial juz ten temat i czy mogl by pomoc ?

pozdrawiam , z gory dzieki
  
 
awiec zaciski do fiata mojego mkII 1050 to zaciski z duzego fiata zakladane na odwrót nie wiem czy u ciebie tak jest! ale jesli nie to mozesz sprobowac dostac (nie wiem jak ta czesc sie nazywa ale jest to czesc w której jest łożysko i w ta czesc wchodzi półoś do niej jest montowany zacisk hamulcowy oraz tarcza hamulcowa i mc person oraz koncowka drazka kierowniczego) . jesli zbadasz ten temat jestem w posiadaniu tarcz zaciskow klockow do MKII i oczywiscie tej czesci o której pisalem powyrzej oczywiscierazem z nowymi łożyskami. aja one niewiele kilometrow przejechane a w mojej niedawno rozbitej 127ce juz sie nic nie przyda!!! daj znac powodzenia!! jesli chcesz to moge ci wyslac jakies fotki czesci ktore potrzebujesz tylko zanim sie do nich dobiore (wyrwe z wraku ) to troszke moze potrwac. ale mysle ze jesli nie jest to takie same (zacisk) to do adaptacji nie bedzie problemu tylko troche pracy ...
  
 
Lamuch.......kolego Lamuch......Albo BIS......Ja mam u siebie od UNO 1.0 FIRE,ale ja mam silnik od YUGO....Kolega TazDaFleia ma sprzeglo VALEO u siebue.....ale inny kolega z kolei zalozyl docisk i tarcze od BISA....Porzezb z czyms takim.......Albo wyciagnij juz ten docisk i sprawdzaj organoleptycznie-na oko....poza tym docisk nie musi wygladac identycznie......musza zgadzac sie otwory montazowe na obwodzie,a moze byc i ch duuuuuuuuzo. i glebokosc.....srednica moze byc troszeczke wieksza...okolo 2 mm bodajze.....
pozdro
el_