Fahrenheit 9/11

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
http://tinylink.com/?bCFnBBp2oY

Film Moore'a - Fahrenheit 9/11

  
 
Ten link nie dziala
  
 
adres jest OK, przeklej do IE

niestety nie mogę zedytować
  
 
Nygus http://tutaj/ to nie jest poprawny link.
  
 
źle wkleiłem jako URL, ale można zaznaczyć ctrl+C --> IE --> ctrl+V i można się delektowac idiotą

pomyliłem kolejne kroki.

teraz już będzie OK.

TUTAJ
  
 
Co tam jest? Caly film? Ile zajmuje?
  
 
jaszcze wczoraj rano dostępny był cały film, od wczorajszego popołudnaia jest komunikat: "This movie is not yet public"
  
 
jego zabawy z bronią byly bardzo dobrym filmem.
milo z jego strony, ze chce dzielic sie swoim dziełem w necie za darmo...
sprobuje sobie sciagnac po premierze.
  
 
Ja nie moglem sciagnac, ni epojawia sie albo nie wiem jak...
  
 
równie tendecyjnego filmu nie wiedziałem jeszcze nigdy w życiu: przemilczenia faktów, nadinterpretacja zdarzeń, kłamstwa, manipulacje i tanie chwyty pod publiczkę (ganiane konresmenów po ulicy z pytaniem czy posłałi by swoje dzieci na wojnę - w usa jest armia zawodowa więc taka akcja nie ma sensu, przeplatanie obrazków rannych z żołnierzami słuchającymi metalu, wykazywanie zbytniego rygoru patriot act na podstawie inwigilacji pacyfistów itd.)

niewątpliwie jest to film polityczny mający na celu utrudnić reelekcję Busha - z dużym naciąganiem można go traktowac jako film paradokumentalny - dlatego bardzo mnie dziwi złota palma w cannes - europa znowu pokazała swoje kompleksy i co jest warte zdanie "intelektualistów"

moim zdaniem film wart jest obejrzenia bo jest naprawdę dobrze zrobiony (z pomysłem) i bardzo często widownia parskała śmiechem - ale do treści jakie niesie należy podchodzić z dużym dystansem
  
 
Cytat:
2004-08-02 14:34:47, Bigman pisze:
równie tendecyjnego filmu nie wiedziałem jeszcze nigdy w życiu: (...) dlatego bardzo mnie dziwi złota palma w cannes - europa znowu pokazała swoje kompleksy i co jest warte zdanie "intelektualistów"



Być może jest to gest "francuskiej europy", która nie poparła Busha w Iraku i dostała za to po nosie.
  
 
Film finansowal koles (Harvey?), ktory jest jednym z wlascicieli MIRAMAX-u. Dal on na ten film wlasne pieniadze. Tak sie jakos przykro sklada, ze takze on, przed laty, odkryl Quentina Tarantino, i pomogl w zdobyciu Zlotej Palmy w Cannes. Zgadnijcie kto produkowal Kill Billa i Kill Billa 2 Tarantino? A kto w tym roku byl przewodniczacym jury w Cannes?
Jesli jeszcze dodam, ze Harvey jest jednym z wiekszych sponsorow demokratycznego kandydata na prezydenta Johna Carry'ego to wszystko, to wszystko uklada sie w smutna calosc...
A film jest straszny, i kto ma czelnosc nazywac go "dokumentalnym"? To czysta nachalna propaganda...
  
 
jako ze darmo zaraz zapuszcze go zneta! linkow na stronie niem wiec zostaje jakes p2p