Łódź - WAWER (13-15.08.2004)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie kto i kiedy ( oczywiście pytam klubowiczów z łodzi)
  
 
Jeżeli chodzi o mnie to ja startuję 14.08.2004 godzina 9.00, 9.30.
  
 
Strzele lekkiego off-topa, ale muszę wybaczcie

Andrzejku - coż za radosna nowina że będziesz na zlocie

mam nadzieje będzie "siła Was" z Łodzi, bo jak SCHIL sie wybiera to reszta nie ma usprawiedliwienia
  
 
ja myślę wyjechać w piątek około południa +/- 1h ( ale bardziej na plus) niestety ale powrót szykuje się na niedzielę z samego rana
  
 
Cytat:
2004-07-12 17:38:56, McRysa pisze:
ja myślę wyjechać w piątek około południa +/- 1h ( ale bardziej na plus) niestety ale powrót szykuje się na niedzielę z samego rana

jak będziesz w stanie wrócić rano to wrócisz , a co z kolumną??
  
 
Cytat:
2004-07-12 17:29:19, GDA pisze:
Strzele lekkiego off-topa, ale muszę wybaczcie

Andrzejku - coż za radosna nowina że będziesz na zlocie

mam nadzieje będzie "siła Was" z Łodzi, bo jak SCHIL sie wybiera to reszta nie ma usprawiedliwienia



Podlizus
  
 
Wow Schil jedzie .
Chyba w tym roku wczesniej swieta sa
  
 
Cytat:
2004-07-12 17:45:44, Skora pisze:
Wow Schil jedzie .
Chyba w tym roku wczesniej swieta sa



Za karę przykręcasz nakładki
  
 
Nakladek raczej nie bedzie z przyczyn technicznych, przod samochodu mam troche rozbity, jezeli naprawie zderzak i nosek to postaram sie zamontowac.


[ wiadomość edytowana przez: skora dnia 2004-07-12 17:56:23 ]
  
 
Cytat:
2004-07-12 17:52:42, Skora pisze:
Nakladek raczej nie bedzie z przyczyn technicznych, przod samochodu mam troche rozbity, jezeli naprawie zderzak i nosek to postaram sie zamontowac.


[ wiadomość edytowana przez: skora dnia 2004-07-12 17:56:23 ]



No to na co czekasz idz i naprawiaj
  
 
Cytat:
Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------


2004-07-12 17:38:56, McRysa pisze:
ja myślę wyjechać w piątek około południa +/- 1h ( ale bardziej na plus) niestety ale powrót szykuje się na niedzielę z samego rana


--------------------------------------------------------------------------------

jak będziesz w stanie wrócić rano to wrócisz , a co z kolumną??



no niestestety na dzień dzisiejszy nie dam rady w niej uczestniczyć
  
 
ja jade, ale do wawra bede jechal znad morza, bo planujemy z Asia maly urlop . Tylko jeszcze nie wiemy, gdzie nad to morze pojedziemy...

pozdrawiam
cybertec
  
 
No ja też planuje mały wypad nad morze na początku sierpnia. Więc jeszcze nie wiem czy bede jechał z łodzi czy prosto z nad morza. Jak bede jeechał z Łodzi to raczej w piątek.
  
 
Cyber , Toma ,a może zrobimy mały spocik łódzki nad morzem??? np. okolice KARWI
  
 
Cytat:
2004-07-12 17:45:44, Skora pisze:
Wow Schil jedzie .
Chyba w tym roku wczesniej swieta sa



istny cud

pewnie sie zenerwował jak go nonstop meczułem, ze ma jechać i pomyslał ze biedny BodzioT jedzie tyle kilosów bezynozłopem to dlaczego ja mam nie jechać
i pierwszy raz od kilku lat przyszedł z pracy do domu jak pan i władca walna piescią w stół i powiedział
- zarzadzam diete i ciecia wydatków bo w połowie sierpnia jade na zlot i niema odwołania

  
 
Cytat:
2004-07-13 10:08:40, bodziot pisze:
Cytat:
2004-07-12 17:45:44, Skora pisze:
Wow Schil jedzie .
Chyba w tym roku wczesniej swieta sa



istny cud (bo ja wiem)

pewnie sie zenerwował jak go nonstop meczułem, ze ma jechać i pomyslał ze biedny BodzioT jedzie tyle kilosów bezynozłopem to dlaczego ja mam nie jechać

( niech i tak będzie)

i pierwszy raz od kilku lat przyszedł z pracy do domu jak pan i władca walna piescią w stół i powiedział
w połowie sierpnia jade na zlot i niema odwołania





Niech i tak zostanie.
  
 
Cytat:
2004-07-13 12:05:41, SCHIL pisze:
Cytat:
2004-07-13 10:08:40, bodziot pisze:
Cytat:
2004-07-12 17:45:44, Skora pisze:
Wow Schil jedzie .
Chyba w tym roku wczesniej swieta sa



istny cud (bo ja wiem)

pewnie sie zenerwował jak go nonstop meczułem, ze ma jechać i pomyslał ze biedny BodzioT jedzie tyle kilosów bezynozłopem to dlaczego ja mam nie jechać

( niech i tak będzie)

i pierwszy raz od kilku lat przyszedł z pracy do domu jak pan i władca walna piescią w stół i powiedział
w połowie sierpnia jade na zlot i niema odwołania





Niech i tak zostanie.



miałem w zanadzu jeszce inną ale wybrałe tą
  
 
Ciekawy pomysł McRysa tyle, że ja planuje wyjazd do Ustki.
  
 
To życzę słoneczka
  
 
No mam nadzieje, że bedzie.