Auta z FSO w kraju i na świecie - Strona 41

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
eh to halołin
  
 
Czemu Hałolin?
  
 
nie wiem czemu hałolin, ale wiem czemu halołin no facet w przebraniu dzisiaj lataja takie dziwolągi w przebraniu po ulicach wieczorem
  
 
Moim zdaniem, to raczej jest ktoś w służbowych ciuchach po prostu - jakbyś nie zauważył zdjęcie pochodzi z Francji.
  
 
taki łapciak w przydługich portkach? bardziej to mi wyglada na zdjecie u ruskich niz z Francji tak jakos po tej kudłai na głowie wnioskuje
  
 
Zdjęcie jest z Francji, a dokładniej z profilu pewnego Francuza, który sam napisał, że to jeden z niewielu zachowanych we Francji tak starych Polonezów w tak dobrym stanie.


[ wiadomość edytowana przez: Grzech dnia 2011-12-07 17:20:14 ]
  
 
No hej, czy ktoś się orientuje do którego roku montowali Ople Astry F bądź jaki ostatni numer auta Opel Astra F zjechał z montażu z Fabryki na warszawskim Żeraniu? Przeglądałem kilka pozycji literaturowych z FSO i niestety nic konkretnego nie znalałem
Pozdrawiam
  
 
Wikipedia coś podaje tylko że w 1994 rozpoczęto produkcję na Żeraniu... a kiedy przeniesiono do Gliwic już nie...ale pewnie w dniu rozpoczęcia produkcji w Gliwicach, czyli 31 sierpnia 1998

[ wiadomość edytowana przez: bee997 dnia 2011-11-08 07:11:07 ]
  
 
Co powiecie o tym poldku?U mnie na miescie ostatnio zauwazyłem 2 carówki w podobnym kolorze.


Tu jeszcze fotki które zrobił kolega z włocławka
img233.imageshack.us/img233/1392/apolonezatuorciari6.jpg
img708.imageshack.us/img708/4659/apolonezatuorciari7.jpg

[ wiadomość edytowana przez: michal939 dnia 2011-11-08 09:31:44 ]
  
 
Tutaj masz temat o tym modelu

KLIK, KLIK >>>

  
 
Ten jest bardzo ładny. Chyba fabrycznie tak nie wychodziły - orciari ciemniejsze od budy o kilka tonów ale wygląda to bardzo dobrze. Troche jak w w124
  
 
I ma blachy z Wejherowa

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Jakby miał blachy z Wejherowa, oriciari byłoby fioletowe...
  
 
Fiat z przyczepką


Uploaded with ImageShack.us
  
 

I filmik do tego obrazka
  
 
Nie film, a pokaz slajdów.

Poza tym to chyba jedna z wierniejszych replik.
  
 
Nareszcie wierna kopia ''1313'' podoba mi się, niedawno po Sopocie taki jeździł ale już go nie ma Fajny kogut z napisem ''TAKI''
  
 




link do galerii
  
 
Warszawa jakiegoś dziadka uwspółcześniona

Caro diesel,co to za kolor?

Combo

Plus bida edyszyn


  
 
Warszawa jakiegoś dziadka uwspółcześniona

Caro diesel,co to za kolor?

Combo

Plus bida edyszyn