Poznań - WAWER 13-15.08.2004

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na początek wielkopolanie piszcie tutaj
Kto, kiedy!

TUTAJ bedzie lista.

Ja niestety nie przybedę na zlot


[ wiadomość edytowana przez: car dnia 2004-07-12 13:44:30 ]

[ wiadomość edytowana przez: car dnia 2004-07-12 21:42:55 ]
  
 
Nit nie jedzie z Poznania. A to dziwne. Troche ten wątek musze do góry podnieść.
  
 
Dużo osób jedzie, ale wszyscy się zgadali na ostatnim zlocie w Poznaniu.
  
 
To może napiszcie dokładne informacje na forum, żeby ktoś z 'niezrzeszonych' mógł się dołączyć
  
 
Cytat:
2004-07-16 20:41:26, car pisze:
Nit nie jedzie z Poznania. A to dziwne. Troche ten wątek musze do góry podnieść.


Spokojnie spokojnie - wszystkie tematy o wyjazdach na zlot z regionów będą podwieszone w odpowiednim czasie
  
 
Powiem moze tyle narazie bo to wiem, z Poznania pojedzie zapewne kolumna jak na każdy ogólnopolski, ale o konkretach będzie wiadomo później, tzn, na kilka dni przed zlotem zapewne, czego już ja się nie dowiem bo od 31 siedze na wakacjach i wracając z nich tj. 14 w planach mam warszawe, dlatego o sobie nic nie pisałem w wątku dla poznania. Większosć się poumawiała tak ze pojada z kimś jak np. Rychu, Ftomay mówił cos że pojedzie swoim, Ronaldo też, Majchal z pewnościa też zamierza swoim pojechać, nie wiem jak Tony, ale pewnie też sie skusi, ja bede prawdopodobnie swoim samochodem, Kroolik jak zrobi to moze też przyjedzie, czyli podsumowujac moze bedzie 6 autek z Poznania.
  
 
To widze że bedzie z Poznania troche wiary Jak bym mógł to bym też przyjechał. Może mój ojciec się zapisze to przyjade. Dla mnie to śmieszne ale co oto mi chodziło. chyba go zapisze że będzie mógł pisać na forum i zaponzać się z nami. Oprócz mnie oczywiście Pozyjemy, zobaczymy.
  
 
Cytat:
2004-07-17 01:27:33, Mebig pisze:
...Kroolik jak zrobi to moze też przyjedzie, czyli podsumowujac moze bedzie 6 autek z Poznania.



Kroolik tak na wszelki wypadek, raczej nie zdąże złożyć swojego autka, chciałby zarezerwować miejsce w jednym z samochodów. Najlepiej Majchala sprawdzony wóz i kierowca
  
 
Hej wam...
Ja sie dopisuje do listy osób z Poznania
Stanę na głowie i zamerdam uszami, ale jadę swoim
No i mam trochę miejsca
Tak, że zapraszam... zawsze milej w kupie
  
 
Cytat:
2004-07-20 00:00:04, Ronaldo pisze:
...Stanę na głowie i zamerdam uszami...



Chciałbym to zobaczyć
  
 
TO na pokładzie MAJCHALowozu będzie skład jak do Sulejowa - Kroolik i Tony + ja
A co do konkretnego umówienia się to się jeszcze zgadamy i zrobimy np 15 minutowy zlocik spotkanie organizacyjne, albo dogadamy się na tel/priv.
Ja osobiście chciałbym jechać z samego rana w piątek. Planuję wziąć urlop więc będę miał cały dzień. Komuś to pasuje?
  
 
Cytat:
2004-07-23 11:18:28, MAJCHAL pisze:
TO na pokładzie MAJCHALowozu będzie skład jak do Sulejowa - Kroolik i Tony + ja



Ba ! Najlepsza ekipa. Jak zwykle siadam z tyłu, będzie nas pięcioro - ja i mój czteropak Aha, wątroba obiecała że mnie nie opuści, bo zapewniłem ją że nie wezmę jej na wakacje we wrześniu.

Cytat:
Ja osobiście chciałbym jechać z samego rana w piątek. Planuję wziąć urlop więc będę miał cały dzień. Komuś to pasuje?



Ja już wziąłem urlop na piątek, więc mi pasuje.

Pozdro

-----------------
Może i stary, ale za to brzydki.
  
 
Ja również z Mach-em zamierzamy jechać z rana do W-wy ... Może jakieś spotkanko na trasie i dalej razem jak w zeszłym roku?
  
 
JA też biorę urlop więc wyjazd w piątek rano jak najbardziej wskazany Im wcześniej dojedziemy tym wcześniej rozpocznie się impreza, chociaż znając Tonego zacznie się już w drodze

Cytat:
2004-07-23 16:11:27, OLI_F50 pisze:
Ja również z Mach-em zamierzamy jechać z rana do W-wy ... Może jakieś spotkanko na trasie i dalej razem jak w zeszłym roku?



No to chyba jest dobry pomysł

  
 
Cytat:
2004-07-23 16:11:27, OLI_F50 pisze:
Ja również z Mach-em zamierzamy jechać z rana do W-wy ... Może jakieś spotkanko na trasie i dalej razem jak w zeszłym roku?


Wow Marcin też będzie to będzie komplet
  
 
Cytat:
2004-07-23 16:40:37, GDA pisze:
Cytat:
2004-07-23 16:11:27, OLI_F50 pisze:
Ja również z Mach-em zamierzamy jechać z rana do W-wy ... Może jakieś spotkanko na trasie i dalej razem jak w zeszłym roku?


Wow Marcin też będzie to będzie komplet



Wiesz, Krzysiu, jeśli nic nie zawiedzie to na pewno Marcin będzie... Ma do mnie przyjechać we czwartek...na małe co nieco
  
 
Cytat:
2004-07-23 22:43:28, OLI_F50 pisze:

Wiesz, Krzysiu, jeśli nic nie zawiedzie to na pewno Marcin będzie... Ma do mnie przyjechać we czwartek...na małe co nieco



To może wszyscy przyjedziemy do Ciebie w czwartek, ja będe miał już wolne a w końcu od Ciebie dużo bliżej do Warszwki
  
 
Kiedy dokładnie wyruszacie i kiedy wracacie? Chciałbym pojechać,ale mój idzie na benzynie.
  
 
To będzie zależeć od tego jakie ustalenia zrobi ekipa z P-nia...
Kroolik, jeśli tylko masz ochotę i namiot to nie ma sprawy...
  
 
No to mamy ekipę
A co do spotkania się to pewnie. My z Poznania pojedziemy starą trasą Września-Konin by nie płacić za A2 i w Słupcy wjedziemy spowrotem na autobahn. TO może się spotkamy w okolicy Słupcy???
Myślałem żeby wyjechać około 7 rano z Poznania ( i tak będzie poślizg tak więc wyjdzie to w ok 7:30 ), aby być na południe w Wawie