WGU ATAKUJE Chłapowo

Ankieta: Czy zamierzasz się wybrać na spot:
tak na 100%
będę
raczej będę

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Podczas jednego z kolejnych warszawskich spotkań padł pomysł wyrwania się na weekend pod namioty, najlepiej nad morze. Termin padł na 16-18VII. Jest jeden warunek, aby wyjazd doszedł do skutku, w prognozie NIE MOŻE BYC MOWY O DESZCZU, ale juz dziś się zapowiada ładnie pogoda onetWięc długo się nie zastanawiając zacząłem szukac czegos w necie, padło na Chłapowo k.Władysławowa, kamping ALEXA.
Koszty pobytu to:
osobodoba: dorośli 7,5zł dzieci 3.5 zł
namiot: mały (2os) 5 zł, duży 6zł
samochód: 5zł
Sanitaria są w cenie zakwaterowania, a co najważniejsze ciepła woda jest o każdej porze.

Przejdźmy do wyjazdu, z Warszawy jest juz pare osób chętnychiotrekDj, Gosiak, Venuska, ja, Siostra_, drPrzemek, a teraz osoby które jeszcze są nie pewne: Bolima, Fiacior 125 i Fiacor "zwykły" . Co do osób z innych regionów to Kao ma chęc przyjechać, WNG to się nie pytam o ich obecnośc, bo mam nadzieje że będą w sporej grupie. A zarazem jeśli ktos by się z nich wybierał to liczę na małą pomoc (więcej na priv albo tel) :: .

A teraz do osób z warszawy prosze sie deklarowac bo biba może byc przednia (jak zawsze) . Wyjazd planuje na ok 18 (nie każdy może się wyrwac z pracy). Ostatnie ustalenia wyjazdu w Czwartek w kliprze, ewentualnie w piątek na tel.


A więc klubowicze, to będzie przedsmak Wawra, a i pare spraw można jeszcze obgadac w większym gronie.

Zapraszamy serdecznie









  
 
A kiedy zaatakuje w Ostrowie
  
 
wlasnie prowadzimy dyspute z Kao na GG czy sie tam nie pojawic
  
 
Warto na pewno a co z tego wyjdzie obaczymy
  
 
Jak patrzę na niewygórowane koszty pobytu to sam się zastanawiam czy się nie skusić
  
 
Szkoda ze nie jest 2 dni wcześniej bo 18-stego jade już na wczasy
  
 
Cytat:
2004-07-11 20:34:07, car pisze:
Szkoda ze nie jest 2 dni wcześniej bo 18-stego jade już na wczasy


I szkoda że nie cztery lata później,jest szansa że bedziesz miał prawko
  
 
Cytat:
2004-07-11 20:38:19, daniel pisze:
Cytat:
2004-07-11 20:34:07, car pisze:
Szkoda ze nie jest 2 dni wcześniej bo 18-stego jade już na wczasy


I szkoda że nie cztery lata później,jest szansa że bedziesz miał prawko



A no z tym racja

A czy za cztery lata będzie jeszcze istnial FSOAK
Cyba nie bo już poldków nie będzie
  
 
Cytat:
2004-07-11 20:40:34, car pisze:


A czy za cztery lata będzie jeszcze istnial FSOAK



Pytanie jest czysto retoryczne

Hehe nie będzie polonezów

Ze aż zacytuję: "a co to mamuty że wyginęli?!"
  
 
prosze o nie robienie narazie. starczy na dzisiaj
A co do cen to byłem mile zaskoczony jak zostały mi przedstawione

A co do pomocy przez klubowiczów z 3city to jest prośba. Wy tam będziecie napewno wcześniej niż my, będziemy się starać dojechać na 23, i chodzi o to abyście wybrali placyk, na którym rozbilibyśmy wspólnie namioty,
z tego co mi waidomo nie ma możliwości braku miejsc

Acha, kierownik kampingu prosił o tel dzień wcześniej z potwierdzeniem przybycia i ewentualną ilośc namiotów,

  
 
Cytat:
2004-07-11 20:53:13, Jojo pisze:
prosze o nie robienie narazie. starczy na dzisiaj
A co do cen to byłem mile zaskoczony jak zostały mi przedstawione

A co do pomocy przez klubowiczów z 3city to jest prośba. Wy tam będziecie napewno wcześniej niż my, będziemy się starać dojechać na 23, i chodzi o to abyście wybrali placyk, na którym rozbilibyśmy wspólnie namioty,
z tego co mi waidomo nie ma możliwości braku miejsc

Acha, kierownik kampingu prosił o tel dzień wcześniej z potwierdzeniem przybycia i ewentualną ilośc namiotów,





Dobra nie bedziemy OFFTOPICować
  
 
Cytat:
2004-07-11 20:53:13, Jojo pisze:


A co do pomocy przez klubowiczów z 3city to jest prośba. Wy tam będziecie napewno wcześniej niż my, będziemy się starać dojechać na 23, i chodzi o to abyście wybrali placyk, na którym rozbilibyśmy wspólnie namioty,





Można to załatwić,tylko kto ewentualnie jedzie z 3 city?
Ja wstępnie się deklaruję o ile wife zgodzi się sama posidzieć dwa dni
  
 
Stefan, jest akcja, jak nam wypali to zabieramy się z Wami - wg mnie wypali na 95%
  
 
Kamping Alexa? ZAJEBISTY! Bylem tak juz kilka razy i na pewno sie kiedys tam wybiore.
  
 
Cytat:
2004-07-11 22:00:21, Qbk pisze:
Stefan, jest akcja, jak nam wypali to zabieramy się z Wami - wg mnie wypali na 95%

to fajnie

Jak rozmawiałem z GDA to też był zainteresowany


[ wiadomość edytowana przez: Jojo dnia 2004-07-11 22:38:02 ]
  
 
JOJO - Nie chce być hamski ale powiedz gdzie jest mapka. Czy ona wogole będzie czy w zapowiedzi
  
 
Cytat:
2004-07-11 22:57:21, car pisze:
JOJO - Nie chce być hamski ale powiedz gdzie jest mapka. Czy ona wogole będzie czy w zapowiedzi

mapa ogólna
dokładny plan jest na stronie kampingu
  
 
Cytat:
2004-07-11 22:30:36, Jojo pisze:
Jak rozmawiałem z GDA to też był zainteresowany


Jasne że zainteresowany
trzeba klecić ekipę z 3CITY i napierać, plan jest wstępnie szepnąłem na spocie że taka akcja się kroi, napewno podjedziemy na dzień - a ten kto będzie chciał zostać na noc też ma taką możliwość

jezeli chodzi o piątkowy wyjazd celem zaklepania miejsca to dogadamy sie i myśle że nie będzie problemu
  
 
Świetny pomysł!
Jestem za!
  
 
A czy 3city mogloby sie zorientowac czy jest mozliwosc znalezienia pokoju w poblizu kampingu? niektorzy niestety nie moga spac w namiocie.