Czy jest ktoś taki jak rzeczoznawca do spraw instalacji gaz.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy jest ktoś taki ja rzeczoznawca do spraw instalacji gazowych, a dokładnie ktoś kto wystawi zaświadczenie (na przykład dla sądu) że instalacja gazowa została źle dobrana do danego modelu samochodu i to na przykład spowodowało uszkodzenie komputera, czy innych podzespołów.

Chodzi mi o to czy wogóle u nas w kraju istnieje taka instytucja.
W normalnych sytuacjach możliwe że może to PZMot , ale jak z gazownią

Ogólne ojciec ma problemy z Windstarem i możliwe że instalacja gazowa zpowodowała uszkodzenie kompa, lub źle wpływa na oprogramowanie i samochód potrafi szarpnąć przy ruszaniu , lub falować na niskich obrotach , co znowu bardzo źle wpływa na automatyczną skrzynię biegów.

Może też ktoś z Was wie gdzie jest jakiś Autoryzowany Serwis Forda USA (bo europejskie do zupełnie inna bajka), gdzie mogli by podpiąć się pod komputer i odczytać błędy.

Za wszelką pomoc będę wdzięczny

  
 
Słyszłem że p. Grabowski wyczynia różne cuda z kompami. Kiedyś znajomemu pomógł w Renówce gdzie ASO chciało cały komputer wymieniać i odstawić samochód na 2 tygodnie.
  
 
3LiTe przy ul. Bitwy Warszawskiej (teren MPT) jest serwis amerykańskich samochodów. Forda Windstara nieraz tam widziałem. Myśle, że chłopaki znają się na rzeczy. W srrwis działa juz ponad 8 lat
  
 
Cytat:
2002-11-26 23:24:26, Janio pisze:
3LiTe przy ul. Bitwy Warszawskiej (teren MPT) jest serwis amerykańskich samochodów. Forda Windstara nieraz tam widziałem. Myśle, że chłopaki znają się na rzeczy. W srrwis działa juz ponad 8 lat



mój wójek też ich chwalił , naprawiali mu Chevrolet'a Lumina.
  
 
Wszystkie amerykanskie fury od mojego ojca z firmy (maja ich kilka) naprawiaja na Zaciszu, gdzies kolo petli 512 jest taki warsztat - kolesie podobno sa bezbledni i nie biora tak starsznie duzo. Jakbys chcial dokladny adres i nr tel, to daj mi znac